Jump to content

Kvaliteta i pozudanost Clia 197


aCid_cOokiE

Recommended Posts

Raptor - eto dopustam si generaliziranje na isti nacin na koji vi generalizirate probleme na cliu 197!

ovo tvoje iskustvo,znanje i uvjete koje si naveo, to u tvom slucaju je za pohvalu i lijepo da netko tko ima takav auto ima i predznanja nekog u mehanici no to si ti, a i dalje stojim kod iza moje izjave da vecina vlasnika to predznanje i iskustvo nema ( iako je i tvoj auto prije bio neki kombi, naravno bez ikakvog podcjenjivanja, jer jedan od mojih auti je bio i yugo tak da... ) . ovaj tvoj primjer ulazi u izreku : " iznimka potvrdjuje pravilo "

eto odi samo na topic gdje ljudi govore koje su aute imali prije i na topic gdje ljudi navode koji su auti im najbolje drzali od onih koje su vozili! ja opet kazem , da na osnovu toga nisu kompetentni govoriti o BILO KOJEM AUTU. ko da ja sad idem pametovat o nekakvom tuningu motora a moje znanje zavrsava s znanjem rada cetverotaktnog motora i u praksi nadolijanja ulja! :-)

nemam apsolutno nista protiv kad neko iznosi probleme koje njegov auto objektivno ima, al da tu svi clanovi moraju slusat ,tj. citat 100 puta istu stvar, pa to po meni nije normalno! to je problem za psihijatre , psihologe i slicne.

i onda se tu jos nadodaju ljudi koji su auto vidli samo na posteru i jubito video-ima :laugh: i govore da mi auto nije kvalitetan i pouzdan! eto, o tom ja govorim!

p.s. please mi nemoj nis odgovarat da nemoram dalje nis pisat! eto pokloni mi to za bozic :amen:

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    51

  • Dule

    49

  • Zrmi RS

    48

  • clio197_LPG

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

da, vi bi uzeli clio 172 cup za vikend, velsatis za porodicu i koleos za planinu/more !?

:)

Link to comment
Share on other sites

Spermićev clio je imao problema zbog kojih auto uopće nije mogao vozit pa se nije toliko pisalo na forumu....

ovo od ponoći bude išlo u lock....

:hey:

Link to comment
Share on other sites

da, vi bi uzeli clio 172 cup za vikend, velsatis za porodicu i koleos za planinu/more !?

:)

Eeee... Tocno! :klap:

Link to comment
Share on other sites

da, vi bi uzeli clio 172 cup za vikend, velsatis za porodicu i koleos za planinu/more !?

:)

Bravo!! Samo imao bi ja tu jos modela za nadodati ;)

Link to comment
Share on other sites

Spermićev clio je imao problema zbog kojih auto uopće nije mogao vozit pa se nije toliko pisalo na forumu....

ovo od ponoći bude išlo u lock....

:hey:

Jeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! :toranj::toranj::fflag::lock:

Link to comment
Share on other sites

@balev i vedran

i ja bih da imam novaca imao za sebe jedan 197 turbo/ITB sa blizu 300 ks, rs6 za porodicu hahaha... i neki lexus novi za ljubavnicu :p

ali sad moram da imam jedno auto koje mi sluzi i za grad/planinu/do faxa/sa curom/da vozim starce...

Edited by aCid_cOokiE
Link to comment
Share on other sites

Meni se zbriše post kada komentiram da bumo do Nove godine ulovili 50-u stranu trabunjanja i prepucavanja bezveze. :??:

Pa kaj ovo na posljednjih 20 strana ima smisla, neko novi zaluta na naš forum i kaj bu si mislil!?

Dajete lokajte ovo trabunjanje bez veze :wavey: pa da nastavimo u revijalnom tonu :dance;

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

Spermićev clio je imao problema zbog kojih auto uopće nije mogao vozit pa se nije toliko pisalo na forumu....

ovo od ponoći bude išlo u lock....

:hey:

Da,da...njegov je auto osobito loše popdnosio geografsko područje oko Grobnika i Sljemena... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

A cuj, nekima koji bas nemaju u glavi puno najlakse je reci budala...to moze svatko.

Isto tako je bitno od koga je upuceno, ali ako je upuceno od marginalaca poput vas dvojice onda mi to bas nista ne znaci.

Vise to govori o vama samima ako se uopce date isprovocirati na hrpu lima sto je meni posebno smjesno i jako me zabavlja citati kako se opravdavate kao da se radi o necemu strasno bitnom.

Pa to je samo hebeni auto, koji ionako mjenjamo svakih par godina. :laugh:

Iskreno bas sam se nasmijao na ovo:"Ovo je jeeebeno provociranje" sa posebnim naglaskom na ova cak 3 slova EEE. :laugh:

Strasno sam vas isprovocirao, jesi se oporavio od ovih groznih provokacija... :doh:

marginalac? lol

jos jedan stos iz serije stosova koje pronalazis na teletekstu ili?

a jos je lakse tebe okarakterizirat kao budalu! to zapravo dolazi samo od sebe, ne treba puno truda i razmisljanja da se dodje do takvog zakljucka! ti si zapravo klaun! nasa maskota foruma. mali od šale

Link to comment
Share on other sites

marginalac? lol

jos jedan stos iz serije stosova koje pronalazis na teletekstu ili?

a jos je lakse tebe okarakterizirat kao budalu! to zapravo dolazi samo od sebe, ne treba puno truda i razmisljanja da se dodje do takvog zakljucka! ti si zapravo klaun! nasa maskota foruma. mali od šale

C032_bolnica.jpg

Pravac psihijatrija>

Link to comment
Share on other sites

par banova

jedan velki lokot i ciao

zakai se bez veze debilirate

nema smisla!!!!

LOKOT

Link to comment
Share on other sites

C032_bolnica.jpg

Pravac psihijatrija>

ajde ima nade za tebe, prvi puta malo kreativnosti! na tragu si kvalitetnog humora! :tup: bravo dule, bravo! samo steta kaj si mi zaboravio mahnut!

Link to comment
Share on other sites

marginalac? lol

jos jedan stos iz serije stosova koje pronalazis na teletekstu ili?

a jos je lakse tebe okarakterizirat kao budalu! to zapravo dolazi samo od sebe, ne treba puno truda i razmisljanja da se dodje do takvog zakljucka! ti si zapravo klaun! nasa maskota foruma. mali od šale

U ustanovi zvanoj knji

Link to comment
Share on other sites

80e i 90e su prosle. Auti se vise ne rade da traju vjecno.

Mercedes iz Brazila, Toyota iz Turske itd...da ne nabrajam dalje, to vise nisu isti automobili

proizvedeni u maticnim zemljama sa onom filozofijom koja je u to vrijeme glasila =>kvaliteta.

Globalizacija vam je uzrocnik svih probelma, dragi moji vozaci. Spustanje cijene proizvodnje

i guranje iste u zemlje treceg/cetvrtog reda. Visoko potrosacko drustvo se pali na trendove i

novi modeli izlaze sada vec svakih par mjeseci. Ispitivanje, istrazivanje i testiranje vrsimo mi

, krajnji korisnici a rezultat toga je puno visi stupanj reklamacija na novim vozilima.

Kvaliteta je pala i to se osjeti na svemu, od ves masine i mixera pa sve do cipela i gaca te hrane

pogotovo.

O poplavi kineskih izgovora za proizvode necu ni pricati.

U cijelom tom dreku Clio RS 197 se jos dobro i drzi. Problema ima no rijesavaju se putem garancije.

Cinjenica je da auta bez problema nema sto je tema na svim auto forumima.

Istina, nekad zna bit frustrirajuce no na kraju sam ipak zadovoljan autom jer mi svaki put uspije

izvuci smjesak na lice.

Link to comment
Share on other sites

Raptor - eto dopustam si generaliziranje na isti nacin na koji vi generalizirate probleme na cliu 197!

ovo tvoje iskustvo,znanje i uvjete koje si naveo, to u tvom slucaju je za pohvalu i lijepo da netko tko ima takav auto ima i predznanja nekog u mehanici no to si ti, a i dalje stojim kod iza moje izjave da vecina vlasnika to predznanje i iskustvo nema ( iako je i tvoj auto prije bio neki kombi, naravno bez ikakvog podcjenjivanja, jer jedan od mojih auti je bio i yugo tak da... ) . ovaj tvoj primjer ulazi u izreku : " iznimka potvrdjuje pravilo "

eto odi samo na topic gdje ljudi govore koje su aute imali prije i na topic gdje ljudi navode koji su auti im najbolje drzali od onih koje su vozili! ja opet kazem , da na osnovu toga nisu kompetentni govoriti o BILO KOJEM AUTU. ko da ja sad idem pametovat o nekakvom tuningu motora a moje znanje zavrsava s znanjem rada cetverotaktnog motora i u praksi nadolijanja ulja! :-)

nemam apsolutno nista protiv kad neko iznosi probleme koje njegov auto objektivno ima, al da tu svi clanovi moraju slusat ,tj. citat 100 puta istu stvar, pa to po meni nije normalno! to je problem za psihijatre , psihologe i slicne.

i onda se tu jos nadodaju ljudi koji su auto vidli samo na posteru i jubito video-ima :laugh: i govore da mi auto nije kvalitetan i pouzdan! eto, o tom ja govorim!

p.s. please mi nemoj nis odgovarat da nemoram dalje nis pisat! eto pokloni mi to za bozic :amen:

Sretan Bo

Link to comment
Share on other sites

ma da? stvarno? hvala na savjetu.

eto jos jedan iz grupe : " mislim da sam smijesan i zabavan "

dolac , zatvori taj topic ! pozzz

čekam da vidim tko još hoće na listu za ban i onda ovo ide pod ključ a pojedinci na "odmor".

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da imam čast lockat ovu sapunicu :doh:

Pali su neki warnovi, banovi... a nepotrebno, zaista.

Mislim da je dosta ovoga :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.