Jump to content

koliko ste najviše napravili kilometara sa vašim renaultom?


kruns

Recommended Posts

Moj Megane sada ima 93000km. Nadam se još da će toliko. I da će plin pojeftinit! :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nathaniel

    4

  • frenchkey

    3

  • kruns

    3

  • El Bayanero

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

imam megana tek 2 i pol mjeseca te sam napravio cca 8tis km ... ako se auto bude i dalje ovako ponaša a ja se vozio bit će ovo duuugo druženje ;) zasada neću ništa klikati ali nadam se da ću ući bar u klub preko 200tis km ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Renault 18 TL, 1984 ,750 000 bez diranja mašine, vozi i dan danas.

Link to comment
Share on other sites

130.000 Km, trenutno ceka da se popravi ovo sa slike (na motoru nista nije dirano, par zezancija tipa zamjena lezaja amortizera i sl.), a onda idemo ka 200.000 Km. Ili 300.000 Km. Sta vec prije stigne. :)

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

130.000 Km, trenutno ceka da se popravi ovo sa slike (na motoru nista nije dirano, par zezancija tipa zamjena lezaja amortizera i sl.), a onda idemo ka 200.000 Km. Ili 300.000 Km. Sta vec prije stigne. :)

Fino si ti to uradio.

Link to comment
Share on other sites

Renault 18 TL, 1984 ,750 000 bez diranja mašine, vozi i dan danas.

Da li je moguce?! :hail:

Imas li neku sliku?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...

R19 phase 1 (1990) kupljena sa 50 tkm i u deset godina s njom prešli 100 tkm ali uz samo tako održavanje  Prodali je 2004. i sad  je na preko 300 tkm  uz nikakvo održavanje   muka mi danas dođe kad je vidim

Link to comment
Share on other sites

Renault 18 TL, 1984 ,750 000 bez diranja mašine, vozi i dan danas.

 

ovo je bas extra! Svaka cast.

 

 

Moj megane prodan s 206000 km, clinjo sad nabire tek 93000.... izguram s njim 200000 km i onda kupujem DAS AUTO :p

Link to comment
Share on other sites

Megane 2 1.5 dci 2005 god 120000 km.. Jos je kod nas, stari ga vozi, sad na 135000.

Link to comment
Share on other sites

Frend je 2005. dobio R5 na poklon od rodice prije ljeta u ne baš respektabilnom stanju. Mislim da je 1.1 motor pod haubom. Starost mi je nepoznata kao i kilometraža, pitat ću kad se vidimo za koji dan. Mislim da čak nije ni Campus. Vozio sam ga kad ga je dobio... paljenje raštelano, platine pojedene, gušio se... ali,

 

... auto dan danas svakodnevno vozi što po gradu što van grada! Tu i tamo neki servis, čak mu ni ulje ne mijenja, već samo dolijeva :tup: ali mali crveni se ne da. Čak nema nekih problema sa zadnjim vratima iako već godinama skoro svaki vikend vozi dva-tri bicikla na nosaču za zadnja vrata.

 

Ono, auto dobiven na poklon jer se za njega nisu mogli dobiti neki novci, pa vozi 8 (osam) punih godina bez naznaka da mu se bliži skori kraj. Re5pekt.

Link to comment
Share on other sites

Clio je gurnut u garazu sa 300 tkm i ceka raskopavanje a twile ima 250 tkm i neki dan je prosao tehnicki bez problema, motor nije nikada otvaran kao ni cliov. Na oba je jos uvijek tvornicki set kvacila a na cliu je jos uvijek tvornicki ispusni sistem koji kad zacepim krpom auto se ugasi. Kangoo ima na cajgeru 154 tkm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja beba ima tek 19800. Jos nije ni noge protegnuo. Sad ce na servis pa u zimske papuce i nadamo se sto prije lijepom vremenu

Link to comment
Share on other sites

Valjda se racuna koliko si napravio km sa svojim renaultom a ne koliko mu je na satu... ili mozda ja grijesim.

Link to comment
Share on other sites

Valjda se racuna koliko si napravio km sa svojim renaultom a ne koliko mu je na satu... ili mozda ja grijesim.

Ja sam napravio 260 od onih 302 sto pise jer je 42 soma napravio prvi vlasnik, možda 100m više ili manje ako sat laže. Ne znam kako drugačije to izračunati.

Link to comment
Share on other sites

Valjda se racuna koliko si napravio km sa svojim renaultom a ne koliko mu je na satu... ili mozda ja grijesim.

Pardon,kad nemrem napisat točno...

Sa svojim cliom sam napravil skoro 50000 km

Sa thaliom od starog jedno 25 i s curinim ziher 5...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.