Jump to content


ivana19

Recommended Posts

pa airbagovi se ne bi trebali otvarat ako nisi vezan, inače te samo dodatno polome... al sumnjam da bi se otvorili i da si bila vezana...

Konkretno ja sam se zabio u kombi i nijedan airbag me nije polomio. A nisam bio vezan. Imao sam 2 dana oziljak na nosu jer sam imao naocale kad je iskocio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivana19

    11

  • Blento

    9

  • twingara

    7

  • Xman

    6

Top Posters In This Topic

Sta god, meni je drago da se nisu otvorili :roll:

E da pasu dijelovi od obicnog clia ja bih odavno opet divljala po cesti ;)

Sto se financija tice-uvijek se mogu osloniti na roditelje po pitanju popravka, registracije i sl. ako mi ponestane novca

Link to comment
Share on other sites

E za taj nosac bi trebao pitati ove u renaultu, jer su oni meni dali spisak svega sto trebam, oni su mi napisali ovako:

-P. BRANIK 3.480,00KN

-N. BRANIKA 1.378,00KN

-BLATOBRAN 937,00KN

-FAR 1.148,00KN

prednji branik ti je oko 3100kn sa popustom... ako hoćeš ja ti sredim tu kod nas ;)

ne treba ti nikakav nosač branika nego ona plastična maska ispod farova (pozdravi onoga ko je zbrajao štetu), to ti je nekih 580kn

blatobran vjerojatno ima balev... a imam i ja laganije oštećen, samo jednu malecku rupicu ima... original je 890kn

far je oko 1050kn, ali imaš zamjenski za 370kn u velasu... a imam ti i ja desni ako ćeš stari da izgleda isto ko onaj lijevi :D

suma sumarum u original varijanti ti treba 5600 bez monta

Link to comment
Share on other sites

prednji branik ti je oko 3100kn sa popustom... ako hoćeš ja ti sredim tu kod nas ;)

ne treba ti nikakav nosač branika nego ona plastična maska ispod farova (pozdravi onoga ko je zbrajao štetu), to ti je nekih 580kn

blatobran vjerojatno ima balev... a imam i ja laganije oštećen, samo jednu malecku rupicu ima... original je 890kn

far je oko 1050kn, ali imaš zamjenski za 370kn u velasu... a imam ti i ja desni ako ćeš stari da izgleda isto ko onaj lijevi :D

suma sumarum u original varijanti ti treba 5600 bez monta

Link to comment
Share on other sites

na pametnim autima se jastuci sigurno ne otvaraju, ako "praznoglavi korisnik" nije vezan bas zbog mogucnosti ozljeda...

Ne zelim vrijedjati nikoga al moram priznati da ne razumijem ljude koji se ne vezu. Jednostavno, argumenti protiv vezanja su nikakvi.

Link to comment
Share on other sites

na pametnim autima se jastuci sigurno ne otvaraju, ako "praznoglavi korisnik" nije vezan bas zbog mogucnosti ozljeda...

Ne zelim vrijedjati nikoga al moram priznati da ne razumijem ljude koji se ne vezu. Jednostavno, argumenti protiv vezanja su nikakvi.

Mozda sam ja jos uvijek premlada za vas.. khm,khm... stare? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

da da, taman u godinama kad bi mi stariji s tobom trebali porazgovarat o zaštiti... mislim na pojas, jel' :p

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

da da, taman u godinama kad bi mi stariji s tobom trebali porazgovarat o zaštiti... mislim na pojas, jel' :p

E jesi stariji od ivane punih mjesec dana :laugh:

to Ivana: da se što brže ponovo vozikaš oko arene :hey:

Edited by laguna3
Link to comment
Share on other sites

evo da i ja provan bit od koristi.šta se tiče dijelova je najpametnije kupit polovne,neoštećene,originalne.ako ne onda nove originalne.ti zamjenski dijelovi nikad ne legnu ka i originalni a pošto se radi o i te kako vidljivom dijelu auta mislim da nebi tribalo gledat na uštedu.osim ako nije bitno kakav je vanjski izgled.

šta se tiče vezanja,to je dobro,pogotovo kad vas zaustavi policija.iz dva razloga:radi kazne a i da u afektu ne izgrizete pandura.

dobro se vezat i ako imate naviku malo zaspat dok vozite.

mislim da u gradskoj vo

Link to comment
Share on other sites

šta se tiče vezanja,to je dobro,pogotovo kad vas zaustavi policija.iz dva razloga:radi kazne a i da u afektu ne izgrizete pandura.

dobro se vezat i ako imate naviku malo zaspat dok vozite.

mislim da u gradskoj vožnji do,recimo,nekih,ne priko 80-90 km/h,[/u]pojas nije uopće bitan,osim ako niste pod utjecajem nečega šta je usporilo reflekse.

na kraju,sve je dobro kad se dobro završi sa malom materijalnom štetom! ;)

mislim da nisi u pravu što si tiče iz priloženog filmića

brzina 60 kmh

Edited by laguna3
Link to comment
Share on other sites

Potencijalno novi par airbagova je valjda jeftiniji od potencijalno kompletnih prednjih zuba... :roll:

Zar ne bi bilo bas super, ti, mlada, hodas gradom, rasjecena usna, puknuti prednji zubi, slomljen nos, na stakama i neko te pita: "Pa sta je bilo?", a ti mu ponosno kazes: "Ma bar sam ustedila dvije milje eura za airbagove!"

Link to comment
Share on other sites

pa nije ni meni jasno odakle njoj sport a ja vozim R5 a isto smo godište, al nije vrijeme ni mjesto za takve rasprave...

a što se tiče vezanja, opet stvar osobnog odabira, ku

Edited by yutasknight
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.