Jump to content

ante iz ST-a


Guest lignja

Recommended Posts

pozdrav svima, :hey:

vlasnik sam crvenog R-9 iz '82.

prvi vlasnik je moj otac a kako ga on vise manje ne vozi moj je i sluzi nam kao drugo vozilo u familiji.

ima nesto manje od 58tkm (da dobro ste procitali)......... boja originalna.......... zadnje 3 godine (tada je imao 49tkm) nije u garazi pa mu je napukla instrument ploca (isprid suvozaca).

osim zamjene manzetna i auspuha nismo imali vecih (skupljih) troskova.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao..

Daj pukni koju sliku na forum jer tih auti je jos jako, jako malo.. a u ovakvom stanju.. mozda par njih ili samo tvoj :dobroje:

Inace imao je i moj stari 9-ku GTD tamo 93g. naravno imala je sjedala od R11 turbo i jos par dijelova doticnog.. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao..

Daj pukni koju sliku na forum

slike uskoro........... (cim osvane prvi suncani dan)

p.s.

malo off-a

... imao sam BUBU 1300 od '72 do '04. u obitelji (prodana-u dobre ruke)..........

veliki sam ljubitelj VESPE (aktivni clan Vespa Cluba Croatia www.vespaclubcroatia.com)

imam PX 125 Ultima Serie (proizvedeno 1000 primjeraka....... posljednji model sa mjenjacem) te dvije GS 150 iz '59 u restauraciji (prva ce do proljeca na

cestu)...... poslije GSica izazov mi je pronaci i obnovit faro basso vespu- za manje upucene to vam je sa svitlom na blatobranu.

Edited by lignja
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.