Jump to content

Megy Coupe


Goran

Recommended Posts

Zadnjih par godina je out imati razno razne plasticurine po autu. Sada se najvise cijeni stock look sa eventualno drugim felgama. Mene nije briga sto ces ti stavljati na svoj auto ali moj prijedlog je ako ides na takve felge, i to u bijeloj boji, moraju biti minimum 16" jer ove sa slike izgledaju kao da ce se zdrobiti ispod auta. Znam da to iziskuje vise love ali skuplje je staviti 15" i vidjeti da stoje za kitu i onda ici na vece ;)

slažem se da razmišljam i o 16 s obzirom da ne želim spuštat auto...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Goran

    30

  • fatal_error

    5

  • DU-roller

    3

  • newbie

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zadnjih par godina je out imati razno razne plasticurine po autu. Sada se najvise cijeni stock look sa eventualno drugim felgama.

Isuse i Bože još malo pa će nam se modni mačci i fashion gurui uvuć i na auto-forume!! :oo::roll::bigl:

Ono auto ti je so 1999 :tup: , pragovi su se nosili prošlu jesen...pa kaj ste vi normlani??

U vražju mater!

Link to comment
Share on other sites

slažem se da razmišljam i o 16 s obzirom da ne želim spuštat auto...

Bez spuštanja to neće biti to, ni za izgled ni za performanse - što je tu je :hey:

Link to comment
Share on other sites

Isuse i Bože još malo pa će nam se modni mačci i fashion gurui uvuć i na auto-forume!! :oo::roll::bigl:

Ono auto ti je so 1999 :tup: , pragovi su se nosili prošlu jesen...pa kaj ste vi normlani??

U vražju mater!

Ooo znam kako ti je... ;)

Link to comment
Share on other sites

Isuse i Bože još malo pa će nam se modni mačci i fashion gurui uvuć i na auto-forume!! :oo::roll::bigl:

Ono auto ti je so 1999 :tup: , pragovi su se nosili prošlu jesen...pa kaj ste vi normlani??

U vražju mater!

Trendovi u stylingu auta se mijenjaju, kao i moda ;) Zamisli da je netko 1999. imao crne felge, a sad postaje teško naći normalne srebrene... Možda se i plastike vrate uskoro, sve više proizvođača ih forsira na svojim modelima, kao i tamne felge ili bijelu boju pa pragovi opet postanu must have :hey:

Link to comment
Share on other sites

jal nebi ova tema šta je in a šta nije negdje drugdje trebala bit??? A ne u mom topicu? Ja sam kritike dobio nije ovo topic o stylingu

Edited by Goran
Link to comment
Share on other sites

jal nebi ova tema šta je in a šta nije negdje drugdje trebala bit??? A ne u mom topicu? Ja sam kritike dobio nije ovo topic o stylingu

Ja sam pobrisao OT s vrijeđanjem, a ovo se direktno odnosi na tvoj auto odnosno zašto bi trebao ili ne bi trebao imati plastike kad već sređuješ auto ;)

Prepusti igranje moderatorstva meni :hey:

Link to comment
Share on other sites

Niš se ne mijenja, kič je uvijek bio kič. Samo kvaliteta materijala (također i boja i lakova) i izrade napreduje... :plazi:

Kaj netko sređuje auto da se provoza po pisti i da mu Marko Grubnić plješće?? Pa da iduće godine sve miče i stavlja ono što je sad "in"..??

Onda mu kažeš da makne pragove jer su ružni a ne jer se to nosilo tamo '99...bilo je ružno onda, a ružno je i sad. :roll:

Meni osobno bi auto bio bomba da se maknu lexusi i pragovi i MALO spusti. Ovak mi djeluje kao neki monovolumen... djeluje mi prekratak i previsok :hey:

Link to comment
Share on other sites

meni je auto bez spustanja i s tim pragovima (i spojlerom) tak - tak... ko i brdo meganceta koji bi htjeli nekak izgledat, a s toga nis... :nezna: ... sori junak al kad se trazi misljenje, moje je takvo... dizajn felge je super...

steta ti je inace ici na 16 ako neces spustat... a sad 15tke... nije to to kaj se trazi na tom autu... oke su inace, al za puni efekat se slazem sa 16tkama, par centi dole, i pragove u garazu... :bigl::hey:

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.