Jump to content

Svi presretaci


Shogun

Recommended Posts

Popis je stari, i ovo NISU SVI presretači, niti će takva informacija biti dostupna javnosti :) , ima ih još dosta novih za koje se ne zna (npr u Rijeci je novi crni Audi A4 3.0 TDI, sa zatamnjenim staklima, stalno mijenja rege, itd..)

btw.. ovakvih topica je već bilo, samo treba koristit search

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php...hl=presreta%E8i

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php...hl=presreta%E8i

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php...hl=presreta%E8i

itd...

Link to comment
Share on other sites

Guest GoGooo

Niti je to prava snaga i max. brzina tih autica... slika u auto klubu- bmw 330 s navodno 230 ks na 250 troši 10 litara... Jel moguce da je to pun gas? :roll: Ovi auti idu i više samo... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Popis je stari, i ovo NISU SVI presretači, niti će takva informacija biti dostupna javnosti :) , ima ih još dosta novih za koje se ne zna (npr u Rijeci je novi crni Audi A4 3.0 TDI, sa zatamnjenim staklima, stalno mijenja rege, itd..)

nikak mi nije jasno kak to moze bit legalno, da isti auto ima razlicite tablice stalno, murja il ne murja, to nemre tak...

Link to comment
Share on other sites

nikak mi nije jasno kak to moze bit legalno, da isti auto ima razlicite tablice stalno, murja il ne murja, to nemre tak...

Pa kod nas je moguće kupiti tvornicu za jednu kunu, što bi onda bio problem muriji mjenjati tablice.... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Hi hi hi poznat mi je ovaj vt nekako, frajeri se znaju namjerno nabijat na auto kad vide neke preinake da nasjedneš... nije to uredu,a mal grad tu ne postoji čovjek koji nezna da su oni :aua:

Link to comment
Share on other sites

Hi hi hi poznat mi je ovaj vt nekako, frajeri se znaju namjerno nabijat na auto kad vide neke preinake da nasjedneš... nije to uredu,a mal grad tu ne postoji čovjek koji nezna da su oni :aua:

Ma moj komentar iz ISKUSTVA je da je ta ekipa u tim presretačima previše gledala Cobru 11 na rtl-u, toliko su bahati da je to sramota... :mad:

Link to comment
Share on other sites

znam da je bilo tema ali da malo da je osvjezimo posto se auti stalno mijenjaju

ako netko zna nekog nek doda ili napise

npr jucer idem iz bosne i kod kutine na jedno odokativno 10-15 km vidim plava svjetla prije kriza i kod rugvice passat iz 2004 godine ta serija zaustavila je jednog lika koji je proso ored mene 190 sa MB ML i neku zensku koja me od naplatinih kucica pcala sa pasatom i pricala na mobitel zaustavio oh je oboje kod izlaza za rugvicu

Link to comment
Share on other sites

Je samo jedan primjer što nema veze s zaustavljanjem, oni se kroz grad spuše stari moj ispod 150 nije i to svako malo, znači mi smo konji svi ostali jelda... renđeri :gun:

Link to comment
Share on other sites

Niti je to prava snaga i max. brzina tih autica... slika u auto klubu- bmw 330 s navodno 230 ks na 250 troši 10 litara... Jel moguce da je to pun gas? :roll: Ovi auti idu i više samo... :fucka:

Nevjerovatno, al zadnji 330 stvarno trosi oko 10-11l. Nisam ni ja vjerovao dok ga nisam vozio. Imamo jednog sluzbenog u firmi, i auto stvarno toliko trosi. Vjerovatno vise trosi kad se stalno ful gazi, sto bas i nije potrebno jer auto ide ko lood i sa ne pretjeranim stiskanjem papucice gasa.

Link to comment
Share on other sites

nikak mi nije jasno kak to moze bit legalno, da isti auto ima razlicite tablice stalno, murja il ne murja, to nemre tak...

da ti pričam kako su znali stavljati tablice stranih registracija? hehe, pajdo moj, sami sebe nazivaju kobrama, oprostite 'cobrama', što se podudara sa načinom vo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

nabijem te  :laugh:

2: Koka, join the Club, jesu imali razumijevanja?   :zubo:

Ma ono, OK su bili, nekako se znamo od nekud. :klap:

Nije bilo zbog brzine nego pretjecanje po punoj. Pa zato.

Malo me zametalo ponašanje. Sjedi u autu, ne mrdaj, izađi, dođi, imate li para, imate li para, imate li para, kao da čovjek ne vjeruje na ne negiram ono što sam napravio i da sam spreman snositi kozekvence svog nedjela. Ali taj nekakav bahati stav mi je malo ono, too much. :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Malo me zametalo ponašanje. Sjedi u autu, ne mrdaj, izađi, dođi, imate li para, imate li para, imate li para, kao da čovjek ne vjeruje na ne negiram ono što sam napravio i da sam spreman snositi kozekvence svog nedjela. Ali taj nekakav bahati stav mi je malo ono, too much.  :fucka:

svima je, ali radi se o univerzalnom pristupu,

očito im nije problem biti nadrkan od 0-24   :tup:

Link to comment
Share on other sites

svima je, ali radi se o univerzalnom pristupu,

očito im nije problem biti nadrkan od 0-24   :tup:

Ma znam,ali nismo mi na TI. Ipak poštovanje. Ja kad idem produžiti Prometnu ne dođem teti šalteruši i kažem aj baba daj produži, vidiš da ne volim čekati. Ono, malo kulture ne bi škodilo. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Za kulturu treba imat školu... Bar osnovnu... :fucka:

A Šta sad, tako je kako je. Idemo dalje :laugh:

Još smo si kad sam ja skretao a on produžio ravno i trubnuli, kao ono...

...do slijedećeg susreta :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

a imaju je i oni,ne sekiraj se,samo mi je zao sto ne shvacate da im je posao bit namrgoden,zamislite da se ponasaju ko tetkice,nema on tebi sta hvala ili ne i bit fin sa tobom,nebi ga gledo na isti nacin

(omg ja ih branim,iskreno neznam sta mi je :zubo: )

aha znam :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

a imaju je i oni,ne sekiraj se,samo mi je zao sto ne shvacate da im je posao bit namrgoden,zamislite da se ponasaju ko tetkice,nema on tebi sta hvala ili ne i bit fin sa tobom,nebi ga gledo na isti nacin

(omg ja ih branim,iskreno neznam sta mi je :zubo: )

aha znam :rotfl:

Podijeli s nama to što prodaješ. :rotfl:

Ma ne mora on meni pokazivati šestice gore desno i lijevo. Ali ono, ne otvaraj vrata, ostani u autu, i te šeme. Hellou. Polako kume, pa nisu svi razbojnici. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Pa voziš audi, kak misliš da nisi razbojnik? :zubo:

Nebi oni tako da si s katricom bio, al onda nebi ni prestizo nikog.

Link to comment
Share on other sites

Pa voziš audi, kak misliš da nisi razbojnik? :zubo:

Nebi oni tako da si s katricom bio, al onda nebi ni prestizo nikog.

Sram te bilo :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

to je klasika,isti slucaj meni u senju ,jedva dobar dan i 3000 kn kazne

jbg

cisto za tvoj info

dvaput sam izbjego audija,da ni sami nisu svjestni sta ih je spopalo,oba puta sa cliom,sad je u zadnje manje zajebancije i manje pustanja jer vise nisu domaci decki,polako samo,neki dan od kraljevice do novog dvije patrole i audi

Link to comment
Share on other sites

....,neki dan od kraljevice do novog dvije patrole i audi

Šta,presretači na jadranskoj magistrali,mislio sam da su samo na AC...znači moram dobro paziti kada dođem u vaš kraj :ahaa:

do koje brzine toleriraju,odnosno ne stopiraju??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.