Jump to content

Međusobno pomaganje


_ivo_

za / protiv  

46 members have voted

  1. 1. za / protiv

    • Ja sam za
      30
    • Ja sam protiv
      3
    • Kako za koga
      6
    • Ne dajem nista za nikoga
      0
    • Dam samo za Klub
      1


Recommended Posts

Evo ovako... :bigl:

Svi smo mi tu iz vise razloga koji su uglavnom isti kod svih (druzenje, savjeti, auto na 1 mjestu itd..)

Pomislih da bi bilo lijepo da mi ponekad i međusobno si pomazemo pri sređivanju najvoljenijih nam autiju...

Ako nabacite najjednostavniju racunicu onda se vidi da mi vrlo lako skupimo i do 1000kn (30 clanova * 30kn svaki)... To je samo primjer... 30kn mjesecno nije bas pretjerano puno...

Naravno, admini i moderatori bi napravili (bar se nadam) neki vrag koji bi na "random" nacin za svaki mjesec se izabrao neki clan...

isti clan se nebi vise ponavljao neko vrijeme...

Onda bi se njega PM-alo dali sto treba itd...

Naravno, da netko dobije nasu pomoc morao bi zadovoljavati neke uvjete koje bi netko vec postavio...

I naravno, trebao bi reci za sto mu treba i onda AKO i KADA se skupi ta lova ima da kupi to i samo to... racun na uvid!!! :zubo:

Ne znam, ovo je onak me pukla ideja...

Razmislite si...

Ipak smo mi jedna velika, sretna Renault obitelj...

I volio bi da se tako i ponasamo i ne kao neki forumi da se zavadimo i raspadnemo...

Naravno, tako bi mozda ovaj prvi mjesec mogli skupiti za nasu udrugu, klub!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • _ivo_

    21

  • XelA

    16

  • ClioRSi

    5

  • vedranmika

    5

Top Posters In This Topic

Je...s sve ja sam za....zasto ne....ali neka pravila bi morala postojati,kriteriji....

Link to comment
Share on other sites

Je...s sve ja sam za....zasto ne....ali neka pravila bi morala postojati,kriteriji....

<{POST_SNAPBACK}>

Naravno, stroga pravila i kriteriji :zubo:

Nece mi se netko danas registrirati i sutra dobiti lovu od nas, a neeee :bigl::hura:

Link to comment
Share on other sites

Je...s sve ja sam za....zasto ne....ali neka pravila bi morala postojati,kriteriji....

<{POST_SNAPBACK}>

Ja sam 100% ZA!

<{POST_SNAPBACK}>

ma ljubi vas deda!!! :hail:

bit cemo mi najbolji Klub / Forum koji funkcionira na prostorima lijepe nase!!! :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

1.moras biti clan kluba a ne foruma

2.

Link to comment
Share on other sites

1.moras biti clan kluba a ne foruma

2.

<{POST_SNAPBACK}>

to se podrazumjeva... :hail:

pravila i kriterije ce nam slagati netko pametniji od mene :zubo:

ja imam ideju... samo ideju... :hey:

Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites

Demit, napisao sam prosvijetljeni post zašto mislim da ovo nije dobra ideja, ali čini se da nisam kliknuo na "add reply" :mad:

Link to comment
Share on other sites

a kaj ja znam,davati svaki mesec 30kn i tek za recimo 2 godine dobim kkm, a iz pouzdanih razloga znam da bum drugu godinu na lotu dobil...

ja sam suzdr

Link to comment
Share on other sites

Demit, napisao sam prosvijetljeni post zašto mislim da ovo nije dobra ideja, ali čini se da nisam kliknuo na "add reply"
Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites

Ideja kao ideja je OK.

Samo bi trebalo definirati tko sto i zasto.

Isto tako, RSI je napisao da bi osoba trebala biti clan kluba, ali ako bi svi dali novce, znaci i clanovi kluba i clanovi foruma onda ne smije biti odvajanja ni kod dodjeljivanja nagrade.

Sve u svemu dosta komplicirano za napraviti, a pretpostavljam da ce uvijek biti i prica kako je sve namjesteno i da zasto njemu a ne meni itd.

Link to comment
Share on other sites

Ideja kao ideja je OK.

Samo bi trebalo definirati tko sto i zasto.

Isto tako, RSI je napisao da bi osoba trebala biti clan kluba, ali ako bi svi dali novce, znaci i clanovi kluba i clanovi foruma onda ne smije biti odvajanja ni kod dodjeljivanja nagrade.

Sve u svemu dosta komplicirano za napraviti, a pretpostavljam da ce uvijek biti i prica kako je sve namjesteno i da zasto njemu a ne meni itd.

<{POST_SNAPBACK}>

dobro, ali racuna se da ce se clanom kluba moci postati uskoro ;)

da, znam da bi bilo komplicirano ali zato sam i rekao da bi smisljane pravila, kriterija i ostalog trebao raditi netko pametniji od mene :hey:

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nije loša ideja, al mi se čini nekako teško izvediva, sla
Edited by vedranmika
Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ali isto mislim da če biti puno problema s time!

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna

...naravno da sam za, a ako su ljudi normalni, mislim da ne bi smjelo biti problema, najvise problema nastaje kad se doista i radi o muljazama ;)

Link to comment
Share on other sites

svi za jednoga - jedan za sve :piju:

Lijepa ideja, ali mislim da to nebude dugo funkcioniralo, uostalom i komunizam je propao :tup::tup::tup:

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da je lako za klub... tj. lako se mi svi učlanimo kada dođe pravo vrijeme za to... ali mislim da to ne bi trebalo imati previše veze sa klubom (iako bi bio red da ima)... zašto?!? Zato što je pravilo takvo da ne mo

Link to comment
Share on other sites

Definitivno nije losa ideja, samo kao sto su svi zakljucili moglo bi biti dosta problema i svadjanja. Osim toga to je ipak jos dodatni trosak koji bi sigurno nekima mogao postati problem, znaci ako clanarina recimo bude 150kn + 30kn*12 mjeseci je skoro 500kn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.