Jump to content

moj clio...


noni-zg

Recommended Posts

eto ovako...masina je 1.6 16v 2003 godina..prvi vlasnik sam..sve je krenulo spustanjem auta i mijenjanjem diskova pa zatamnjivanje stakla ...prvo je bio na orginal 15" a trenutno su gore 17"...nakon razmisljanja krenulo je ovako..usao u radionu i nije izasao van malo duze vremena..slike slijede...

post-8786-1231532869_thumb.jpg

post-8786-1231532917_thumb.jpg

post-8786-1231532960_thumb.jpg

post-8786-1231533002_thumb.jpg

post-8786-1231533044_thumb.jpg

post-8786-1231533092_thumb.jpg

post-8786-1231533159_thumb.jpg

post-8786-1231533176_thumb.jpg

post-8786-1231533195_thumb.jpg

post-8786-1231533240_thumb.jpg

post-8786-1231533292_thumb.jpg

post-8786-1231533414_thumb.jpg

post-8786-1231533455_thumb.jpg

post-8786-1231533666_thumb.jpg

post-8786-1231533749_thumb.jpg

post-8786-1231533781_thumb.jpg

post-8786-1231533909_thumb.jpg

post-8786-1231533996_thumb.jpg

post-8786-1231534012_thumb.jpg

post-8786-1231534122_thumb.jpg

Edited by noni-zg
Link to comment
Share on other sites

odabir boja je u redu osim prijelaza.. mo

Link to comment
Share on other sites

prijelaz je takav trebao biti jer je tako bio zamisljen..auto nema problema sa hladjenjem niti malo...da auspuh je stavljen u stranu...

Link to comment
Share on other sites

prijelaz je takav trebao biti jer je tako bio zamisljen..auto nema problema sa hladjenjem niti malo...da auspuh je stavljen u stranu...

e to je va

Link to comment
Share on other sites

eto ovako...masina je 1.6 16v 2003 godina..prvi vlasnik sam..sve je krenulo spustanjem auta i mijenjanjem diskova pa zatamnjivanje stakla ...prvo je bio na orginal 15" a trenutno su gore 17"...nakon razmisljanja krenulo je ovako..usao u radionu i nije izasao van malo duze vremena..slike slijede...

za trud :dobroje:

nisam bas ljubitelj tog tribal-a, recimo da mu je samo ova plava boja, koja mi btw izgleda predobro, to bi mi vec leglo. I od naprijed ova prica sa haubom mi nekak ne sjeda najbolje, nemrem rec kaj tocno al nije mi to to.

Budes kaj i na unutrasnjosti radio?

Link to comment
Share on other sites

za trud :dobroje:

nisam bas ljubitelj tog tribal-a, recimo da mu je samo ova plava boja, koja mi btw izgleda predobro, to bi mi vec leglo. I od naprijed ova prica sa haubom mi nekak ne sjeda najbolje, nemrem rec kaj tocno al nije mi to to.

Budes kaj i na unutrasnjosti radio?

hvala..hvala..boja je perla plava nije u ponudi za aute...to je kamionski program boja..unutrasnjost slijedi uskoro...tapeciranje sjedala lakiranje unutrasnjosti i tako..imam dosta ideja a vidjet cemo sta je izvedivo..hehe...

Link to comment
Share on other sites

Ok je poso čak i boje ali bi ja bez tog tribal-a več samo ravnu crtu, jebena felga

hvala...tribal sam bas htio..meni se svidja....onako pola pola sa crtom mi nekako ne sjedi...felge su 17" MAK

Link to comment
Share on other sites

Osobno mi je uzasan auto. Vidim ga svaki dan an samoborskoj i uvijek se ispocetka cudim sto je to nekome trebalo pa ga sad tu vidim.

Cemu ovi retrovizori? .. mislim ima jos toga ali nije bitno ocito. Jako puno truda nizasto.

NHF ali upropasten auto.

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Osobno mi je uzasan auto. Vidim ga svaki dan an samoborskoj i uvijek se ispocetka cudim sto je to nekome trebalo pa ga sad tu vidim.

Cemu ovi retrovizori? .. mislim ima jos toga ali nije bitno ocito. Jako puno truda nizasto.

NHF ali upropasten auto.

o ukusima se ne raspravlja...tebi je uzasan meni nije ...i nije puno truda nizasto jer sam ja zadovoljan sa svojim autom takav kakav je...uostalom da nisam zadovoljan nebi tako izgledao...i za mene nije upropasten niti malo....

Link to comment
Share on other sites

o ukusima se ne raspravlja...tebi je uzasan meni nije ...i nije puno truda nizasto jer sam ja zadovoljan sa svojim autom takav kakav je...uostalom da nisam zadovoljan nebi tako izgledao...i za mene nije upropasten niti malo....

Glavno da si ti zadovoljan.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Glavno da si ti zadovoljan.

:dobroje:

ja jesam...zasada...dok ne smislim sta cu dalje napraviti....mozda ponovno lakirati nikad se nezna...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

svaka cast na ulozenom trudu.. svidja mi se boja, ova plava. :dobroje:

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

Ja dijelim mišljenje sa Balevom, ovi retrovizori su bljak na kvadrat, pa mrežica na braniku iza koje se sve vidi kao da je i nema, pa to što je ofarban u dvije boje u ninja styleu. Ma ono nimalo mi ne sjeda, al ak tebi paše sve 5.

NHF

Edited by Perkan
Link to comment
Share on other sites

da stoji tamo...tamo mi je firma

Mislim da smo se upoznali na Platku :)

Ako je to taj auto, izgleda simpaticno uzivo.

Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju si trebao ostaviti ovu boju,lajsne lakirati u crno,felge i eventualno zatamnjena stakla,znači bez bad look-a,jap style auspuha,ovih retrovizora....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.