Jump to content

Grobnik Track Day 28.02.2009


Dinnek

Recommended Posts

Evo par slikica od CLia

DSCN1056.jpg

DSCN1030.jpg

DSCN1029.jpg

DSCN1027.jpg

I malo pivica nakon zavrsenoga Track Day-a

DSCN1058.jpg

DSCN1060.jpg

Edited by Canpi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    17

  • vedran

    16

  • Dinnek

    12

  • alenp

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesam i to tek u 18h.. Bosiljevo :ljut:

Stali u Delnicama i pitali dal ima negdje restoran ili sl. kad ono gledaju nas kao da nisu covjeka vidjeli 500god.

Kad pitas ljude koji neznaju... :hey:

U delnicama bi se nasao pokoji restoran, al ima jedan dobar u Fuzinama i jedan u Kupjaku, kad iz Delnica ides za Ravnu Goru...

aha... a onaj plavi clio 1 2.0 16v sa zlatnim speedline felgama (mislim da su 16") , jel to williams ili? pitam jer nismo vidjeli plocicu sa brojem, plave cukice su unutra...

Plavog sam vidjeo da dolazi taman kad sam se ja vracao, slo rege... palo mi je napamet da se vratim, al zurilo mi s doma

Link to comment
Share on other sites

Jesam i to tek u 18h.. Bosiljevo :ljut:

Stali u Delnicama i pitali dal ima negdje restoran ili sl. kad ono gledaju nas kao da nisu covjeka vidjeli 500god.

Ako se iduci puta potrudis naci moj broj u imeniku nebudete gladni u Delnicama ;)

Link to comment
Share on other sites

Motor je original Willi i urice tepih itd i to je auto sa Krka koj ima sada novog vlasnika .Karoserije nije original vec je 1.8 16v .

Auto je radio krug 2.03 sa puno rezerve jer smo vlasnik i ja auta probavali .Inace to vrijeme je postignuto sa suvozacem i punim tankom ,a po meni auto moze sigurno bolje vrijeme postici.

Znam ja sam ga fotkao za EVO a i Balev ga zna...

Link to comment
Share on other sites

Znam ja sam ga fotkao za EVO a i Balev ga zna...

Znam jer je RIker bio sa vama.TAda je jos auto bio plavi a od tada je pretrpio mnogo preinaka a najvece tek sljede na motoru.

I jedna posudena slikica

dsc6567.jpg

Edited by Canpi
Link to comment
Share on other sites

Ima li neki link sa jos fotografija? Ne mogu se nagledati....sezona pocinje...

Link to comment
Share on other sites

Ako se iduci puta potrudis naci moj broj u imeniku nebudete gladni u Delnicama ;)

Mislio sam te zvat al reko necu te gnjavit..

To je bio Swiss Champion i nije imo original plocicu

Koji je to?? Ovo prvi put cujem?!

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam te zvat al reko necu te gnjavit..

Koji je to?? Ovo prvi put cujem?!

TO ti je serija od 500 komada napravljena za to trziste u Svicarskoj jer se tamo vozio kup sa Cliom

Link to comment
Share on other sites

Trebas samo koncentraciju i da se netko vozi sa tobom i da ti pokazuje di grijesis.

Bio je Gachot dosta dugo popodne sa njim u autu pa ga je savjetovao,dok je bio sam ujutro vozio je 2:05 cca...treba

Link to comment
Share on other sites

Bio je Gachot dosta dugo popodne sa njim u autu pa ga je savjetovao,dok je bio sam ujutro vozio je 2:05 cca...treba
Link to comment
Share on other sites

Bio je Gachot dosta dugo popodne sa njim u autu pa ga je savjetovao,dok je bio sam ujutro vozio je 2:05 cca...treba
Edited by R5GTT
Link to comment
Share on other sites

pa kvragu ti si sa svojim vozio 1,54 ako se ne varam ?

kad svi znamo da je r26 br

Link to comment
Share on other sites

pa kvragu ti si sa svojim vozio 1,54 ako se ne varam ?

kad svi znamo da je r26 br

Link to comment
Share on other sites

20.03. je ponovno show pa imas priliku :)

Inace, onak s tribina, meni se cinilo da su ovaj put pustali previse autiju na stazu. I Alen je pisao da je bila guzva.

Kuzim da se prijavilo puno autiju i da svi hoce vozit al onda su mogli ogranicit broj prijava a ne pokupit lovu za prijave i onda puna staza ljudi.

Prosle godine se nije moglo iza na parking s autom bez one narukvice, samo za drivere.

Vjerojatno su pustili zbog mase ljudi koja je dosla al onda se i dogadjaju sranja kakva su se dogodila.

znam za taj datum ali mi ni on neigra - čekam ljeto... :(

kak su vas puštali na stazu - kak je tko htio ili?

Odlično je vidjeti toliko auta na TD u HR :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ujutro kada smo krenuli voziti stvarno je sproro vozio cak je i meni u jednom trenutku smetao na izlazu iz rupe ali prema Zagrebackom

je brzi bio ipak 150 ks :frown:

sta nisi ti meni prico da je taj motor napravljen ili neka patka u zraku ili :nezna:

Link to comment
Share on other sites

znam za taj datum ali mi ni on neigra - čekam ljeto... :(

kak su vas puštali na stazu - kak je tko htio ili?

Odlično je vidjeti toliko auta na TD u HR :dobroje:

pustali IH :) ja nisam vozio.

Mislim da nije bilo kak je tko htio, to nek napisu ovi kaj su vozili ali definitivno je bilo vise autiju na stazi nego prije. Pogotovo kad je Buric organizirao, tu se stvarno pazilo al nije ni bilo tolko autiju.

Link to comment
Share on other sites

sta nisi ti meni prico da je taj motor napravljen ili neka patka u zraku ili :nezna:

Ti bi trebao malo bolje slusati onda .Rekao sam da je auto osim grane i grupe n auspuha +neka cipoteka standard zasada ,

a djelovi doma cekaju .Fale jos neke sitnice pa ce sloziti motor koji ce imati kovane klipove klipnjace drugu radilicu bregaste 288

itd.

Edited by Canpi
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.