Jump to content

Dyno day II


Raptor6767

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • R5GTT

    24

  • Raptor6767

    20

  • alenp

    20

  • BALEV

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

a opste je pravilo izgleda da (nezavisno od rolera) megane sport ubode tu oko 220 ks... dok kliu uvijek pobjegne 10tak i vishe konjica. Isto tako sam gledao da gti ubode 200 ks...

ne znam zasto to.

Link to comment
Share on other sites

Renault Sport Technologies

ZA Courtaboeuf 2 - les Ulis

14, avenue des Tropiques

91955 COURTABOEUF Cedex (FRANCE)

napiši što su rekli....tko odgovara??...

Link to comment
Share on other sites

Da ti to nisi stavio nebi znali :plazi:

znamo da ti znaš jer Košir je rekao da si bio jedno 15 puta tamo :plazi:

Ne šalim se, svaka druga mu je bila fredy ovo fredy ono........

Link to comment
Share on other sites

znamo da ti znaš jer Košir je rekao da si bio jedno 15 puta tamo :plazi:

Ne šalim se, svaka druga mu je bila fredy ovo fredy ono........

LOL care svih pretjerivanja

Link to comment
Share on other sites

LOL care svih pretjerivanja

pitaj ljude tak je rekao......

još smo se svi smijali kak lik brije jer svaki put kad si bio na valjcima si stavio na forum

Link to comment
Share on other sites

pitaj ljude tak je rekao......

još smo se svi smijali kak lik brije jer svaki put kad si bio na valjcima si stavio na forum

stavio jesam na forum i kolko je to onda puta bilo - 3? malo je daleko od 15

Ioanko znaš kad sam bio svaki put, nevidim čemu sad ovo osim da ti je dosadno na poslu :plazi:

Link to comment
Share on other sites

stavio jesam na forum i kolko je to onda puta bilo - 3? malo je daleko od 15

Ioanko znaš kad sam bio svaki put, nevidim čemu sad ovo osim da ti je dosadno na poslu :plazi:

kaj si se odmah našao uvrijeđen.....tak si ozbiljan na forumu da te ne znam bilo bi me strah :jez:

budem drugi put stisno frajeru klopček ako te spomene... :gun::sword::sjekira::fighting::boxing::cekicem::bat:

Link to comment
Share on other sites

kaj si se odmah našao uvrijeđen.....tak si ozbiljan na forumu da te ne znam bilo bi me strah :jez:

budem drugi put stisno frajeru klopček ako te spomene... :gun::sword::sjekira::fighting::boxing::cekicem::bat:

istina... :lool::laugh::dobroje:

Link to comment
Share on other sites

kaj si se odmah našao uvrijeđen.....tak si ozbiljan na forumu da te ne znam bilo bi me strah :jez:

budem drugi put stisno frajeru klopček ako te spomene... :gun::sword::sjekira::fighting::boxing::cekicem::bat:

nemoj mi Košira šorat, on je prva liga :dobroje:

a za ovo drugo, ja da tebe nepoznam pomislio bi da takav car nepostoji :bigl::klap:

Link to comment
Share on other sites

nemoj mi Košira šorat, on je prva liga :dobroje:

a za ovo drugo, ja da tebe nepoznam pomislio bi da takav car nepostoji :bigl::klap:

Pa ne postoji!

Tko je taj R5GTT? :laugh::laugh:

A taj Kosir i lici na Jureta Kosira :laugh:

Link to comment
Share on other sites

nemoj mi Košira šorat, on je prva liga :dobroje:

a za ovo drugo, ja da tebe nepoznam pomislio bi da takav car nepostoji :bigl::klap:

šorat se mogu samo protiv ovih smajlića i postoji velika šansa da me prebiju ko vola.....

vidimo se :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nemoraju bit 100% tocni, ali manjak od 20ks sumnjam da imaju toliko odstupanje..mene OPC koji ima 240 ks ubije ko da stojim, dal isto lazu u OPCu pa auto ima 260 ks?

Ovo nije ubraznje auta od 230 ks..

No nebitno dosta od mene u ovom topicu :dobroje:

Evo bio danas se malo vozit, vec neko vrijeme se nisam zgustao kao danas, bila je kisa stalno ili neko vlazno vrijeme danas je bilo suho samo da je bilo malo toplije :)

I da opet je stari, u servisu su rekli da su mu samo resetali "komp"

:hdbg::ninja3:

post-7124-1234393245_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.