Jump to content

Jesam Li Ikada Bio Na Trkacoj Stazi


Dinnek

Jesam Li Ikada Bio Na Trkacoj Stazi  

118 members have voted

  1. 1. Da ili ne

    • Da
      32
    • Ne
      73


Recommended Posts

Evo ako vam se da kliknite, jesam, nisam...

Da vidimo koliko ljudi je vozilo svoj auto na stazi?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam klinknuo na Ne, nadam se da ce se to promijeniti jer mi je 10 puta privlacnije nego ganjanje po gradu.

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

ne znam kako napraviti poll, *ebiga. Ako netko moze, samo nek stavi Da/Ne

Riješeno... :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam ali ću otići kad si kupim pouzdan auto kojim ću moći od doma do staze, voziti 10-ak krugova i opet uredno do doma.

Link to comment
Share on other sites

Nisam nikako bio. Problem je u tome sto GTT-a ne mozes voziti dok je motor vani :nezna:

Imam osjecaj da ce ovo biti njegova sezona...

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Nisam, ali bi volio... Najviše bih volio auto koji ću voziti po stazi dovesti i odvesti na traileru pa da me boli quki što ću uništiti gume, kočnice i što sve ne :)

Link to comment
Share on other sites

jesam, 4x grobnik, 1 x Mobi (+nekoliko puta kao suvozac), 1x Marof... kao suvozac i na Racelandu 1x..

Btw, topic bi mozda bio i ok da ga nisi poceo ponukan tamo onim oko cipanja..naime, ne mislim da netko tko eventualno nije bio na stazi, nije kompetentan pisat u temi o cipanju auta, dok drugi mogu kenjat kolko im volja...

Kolko uopce izlazaka na stazu cini covjeka kompetentnim da kaze nesto o ponasanju svog auta i da pita ajme...idiotska pitanja kao sto su pitanja o bregastoj, pitanja o cipanju itd???

Vecina faca koja podjebavaju u topicima s kojima nemaju veze, voze 1.2 masine, u selendrama koje imaju 2 ceste. Stazu su vidjeli samo preko neta a auto sa 200 ks MORA bit dobar i protiv njega se ne smije nit pisat, nit se smije ista pitat - jer je NJEGOV BABO tako rek'o.

Edited by Xman
Link to comment
Share on other sites

jesam, 4x grobnik, 1 x Mobi (+nekoliko puta kao suvozac), 1x Marof... kao suvozac i na Racelandu 1x..

Btw, topic bi mozda bio i ok da ga nisi poceo ponukan tamo onim oko cipanja..naime, ne mislim da netko tko eventualno nije bio na stazi, nije kompetentan pisat u temi o cipanju auta, dok drugi mogu kenjat kolko im volja...

Kolko uopce izlazaka na stazu cini covjeka kompetentnim da kaze nesto o ponasanju svog auta i da pita ajme...idiotska pitanja kao sto su pitanja o bregastoj, pitanja o cipanju itd???

Vecina faca koja podjebavaju u topicima s kojima nemaju veze, voze 1.2 masine, u selendrama koje imaju 2 ceste. Stazu su vidjeli samo preko neta a auto sa 200 ks MORA bit dobar i protiv njega se ne smije nit pisat, nit se smije ista pitat - jer je NJEGOV BABO tako rek'o.

:dobroje: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Da, jednom lagano krstareci brzinom 60km/h ali i to se broji. Bio sam na stazi, drugi put sa svojim Clijacem (ne 197 nego Clio 1 1.416V koji je izletio na Grobniku i od tada nema smisla). Vise se ne vozim jer sam antitalent za voznju.

Ali ove godine idem na stazu ponovno i bit cu najbolji!!!!

Link to comment
Share on other sites

Da, jednom lagano krstareci brzinom 60km/h ali i to se broji. Bio sam na stazi, drugi put sa svojim Clijacem (ne 197 nego Clio 1 1.416V koji je izletio na Grobniku i od tada nema smisla). Vise se ne vozim jer sam antitalent za voznju.

Ali ove godine idem na stazu ponovno i bit cu najbolji!!!!

Clio 1 1.4 16v?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.