Jump to content

Pozdrav


DanielR5Gtt

Recommended Posts

Evo najprije da vas sve pozdravim, a sada se mogu i prestaviti inace sam i Rijeke i ljubitelj sam Renault vozila te posjedujem 5 Gt turbo i R19 16V, 5 imam vec 3-4 godine te sam u nju ulo

Link to comment
Share on other sites

pozdrav daniel... da bi dobio full pristup forumu, moras unijeti prezime u profil, ili ako ti je lakse , posalji mi PM sa prezimenom pa cu ti ja unijeti... :hey:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav daniel... da bi dobio full pristup forumu, moras unijeti prezime u profil, ili ako ti je lakse , posalji mi PM sa prezimenom pa cu ti ja unijeti... :hey:

pozdrav mi smo se već i čuli :hey:

Link to comment
Share on other sites

a Mario što se tice orginalnih branika nemam ih ni ja te sem ih prekopirao od jednog frenda i po nima izradio doljni dio...

Link to comment
Share on other sites

samo podsjecam da moras unijet prezime u profil, bez toga nemozes dobiti full pristup forumu :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.