Jump to content

Pozzz


DarkoM

Recommended Posts

njubi, ja bi ga na tvom mjestu zamolio da ispravno popuni profil prije aktivacije, s obzirom da V6-ice u hrvatskoj možemo nabrojat na prste jedne ruke i sincity je grad iz istoimenog filma ako se ne varam? :p

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

2 mario: ufff, nisam ni vidio to... malo sam zbrkan danas...

2 darko, promijeni lokaciju u profilu...

Link to comment
Share on other sites

jel ovo sa slikama ironija koju ja ne kužim ili vi ozbiljno mislite da je netko od 17 god. došao na forum predstavit svog V6, jednog od dva u hrvatskoj? :nezna: (sorry al ovakve stvari dok ne vidim ne vjerujem :p )

...al pohvalno je što tako mlad bar zna što je prava pila :D

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

hvala svima na dobrodoslici sad cu promijenit profil a sto se tice mog auta jos ga nemam ali za koji mjesec hehehe....

ugl morao sam staviti nesto pa sam stavio v6

Link to comment
Share on other sites

ubuduce nemoj to radit... rade napisi tocno kak je... prebacit cu te u drugu grupu posto nemas jos auto.. imas srece kaj nisam vidio to prije...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.