Jump to content

Renault R 5 Turbo 2


lagunav6

Recommended Posts

Sadasnji vlasnik je dosta tvrdokoran...i na zalost auto je ispao iz mojeg dometa. Mozda ce nekog zanimati. U oglasu je vec jako dugo. Auto je skoro pa unikat i u izuzetno dobrom stanju. Sjest i vozit, eh... :oo:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details....mp;pageNumber=1

Link to comment
Share on other sites

uzdah: heh!!!!

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

za te pare da se kupiti dva clia v6 :roll:

To se ne gleda tako. A i nemozes kupiti dva clia V6.

Link to comment
Share on other sites

bilo kako bilo, 36 000€ za ovu gore peticu kako god dobra, rijetka i brutalna bila je jednostavno previše :nezna:

Shvati da taj auto nije da ga kupis i ides s njime na posao. Malo baci oko na aute slicnih godista i klase. Baci oko na delte i sl.

Kako god nekima je previse jer ne vide smisao u tome. Ja da imam i mogu imao bi takav auto u garazi sigurno. Naravno i ostatak Renault sport modela bi bili parkirani.

Link to comment
Share on other sites

da imam para ko kenje sigurno bi bio kod mene

i bio bi jedan od raznih unikata

i tu se nema o čemu pričat, tak mislimo svi ili barem večina

:hey:

ne znam u kojem drugom slučaju bi razuman čovjek mogao kupit ovako nešto

Link to comment
Share on other sites

ragnottirenaultclio.jpg

Za ovako nešto bi bio spreman izdvojiti puno,puno više nego za turbo 2.

Atmosferac i to kakav... Zvuk,okretaji,snaga,getriba,neuništivost... Ma milina.

Plus što izgleda bolje od 95% današnjih auta. Ovo bi volio vozit svaki dan...

">
Edited by Megane16v
Link to comment
Share on other sites

ta dva auta se ne mogu porediti....

za pocetak;clio je full trkacki,dok je r5 full serijski(za ulicu),da ne nabrajam dalje.

Link to comment
Share on other sites

Ove,šta je post-ao jure i kiko nisu baš za ulicu...A turbo 2 mi se čini da je složen za sve osim za šepurenje po gradu. :nezna:

Edited by Megane16v
Link to comment
Share on other sites

Ove,šta je post-ao jure i kiko nisu baš za ulicu...A turbo 2 mi se čini da je slo
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.