Jump to content

Black&white Twingo


dennys_8886

Recommended Posts

Čuj ti modnog mačka :bigl: pravi modni kritičar

Uuu, kakva uvreda...zapamtit ću ti ovo... :oo:

:laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dennys_8886

    39

  • igors

    7

  • Coupe RS

    5

  • zoky

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace stvarno nisam ljuti baba i primam komplimente,savjete itd....Ali kolega to ti je isto kao da si rekao deckima koji su sad za projek godine 2008 slagali R5(svaka im cast,usput),bili su drugi i treci i da si im rekao,"decki to se slagalo prije 10godina,to je isfurano".....a sto vise tvinga u rh. slozenih imas mozda tri,ali bas slozenih,a to da je vidjeno na 3-4 auta,mozda boja da,ali ostalo neznam bas....Btw..,,,neonke su samo za natjecanje bile jednom upotrebljene i tada su SVI na POWER TUNING PARTY-u imali upaljene neonke.....Sve u svemu,hvala na savjetu,sve 5.....sve prihvacam.,..

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne...nije savjet...samo moje mišljenje. Da sam ja stavio projekt...i da ti imaš neko mišljenje o njemu onda bih ga ja volio čuti, pasalo to meni ili ne. Dakle...posao oko tvog auta je kvalitetno odrađen, auto je pojava, sve 5...samo eto, prošlo ti je vrijeme spojlera, muzike, farbanja interijera i obrva preko farova, samo sam ti to htio reći.

A šta se tiče R5GTT...ne sla

Link to comment
Share on other sites

aha,ok,spojler vise nemam,muziku moram imat jel obozavam muziku,kao zvuk,obrve sam stavio samo zato sto na nesto lici jel onak obicno bi bilo koma,a interijer mi se na prijedlog lakirera svidio pa je tak ostalo,ali i na svakom natjecanju street race-a i sl.,svi imaju i obrve i muziku i spojler pa su i neki prvi,al nema vise veze,neda mi se vise o tome....a sto se tice R5,sve si sam rekao....

Link to comment
Share on other sites

OK...omašio sam ceo fudbal...isprike vlasniku auta ako sam ga uvrijedio ili slično... :nezna:

Pozzz...

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj se ti meni sad uvrijedit ;)

(još će mi sad warn puknut zbog OT-a :laugh: ) ajde nhf i briši ovaj suvišan sadržaj...

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

Jao jao denis :)

- prednji kraj mi se sviđa (možda je mrvicu pre namrgođen ali mu paše uz spikeove)

- stražnji bi mi bio nekak draži da je više beloga (uvijek je dobro više beloga :))

- interijer guba (samo bi me strah bilo dirat - osobito siceve - koji je to materjal??)

Spikeovi nisu moj čojs baš, ali kad bi ih išo radit bili bi možda mrvicu manji, a da ih je više npr. 4

inače sve pohvale!!!

Edited by zare
Link to comment
Share on other sites

meni izgleda predobro

ne obaziri se na ostale, to je tvoj auto a ne njihov, care svaka čast na trudu

ja sam mislio da se oko svog Clia trudim al ovo, dobro ja sve radim sam, tak je zabavnije :D

al care moj kolko si ti para u njega utukao, sve 5, meni super izgleda i ja isto samo tra

Link to comment
Share on other sites

ma kad krelci ( denis i igorš) nikad na billu neće doć petkom hehe :hey:

Edited by zoky
Link to comment
Share on other sites

2 ZOKY..cuj braco neki mozda rade pa nemaju vremena luftati rit na bili u 8!!;) tek u subotu!!:)

Link to comment
Share on other sites

Gospon Coupe rekao sam da niko nikog nije vrijedjao,samo raspravljamo,sve 5..,,A inace ne grizem ni ne papam ljude tako da me se moze zaustavit i pitat sto god.....Pitali ste za novac......Posto sam neke stvari radio sam,lakirer je rekao da ce mu bit gust napravit mi auto tako da nije velika cifra.... :)

Link to comment
Share on other sites

2 ZOKY..cuj braco neki mozda rade pa nemaju vremena luftati rit na bili u 8!!;) tek u subotu!!:)

o je**m ti sestru :)

i ja radim po cijeli dan pa stignem sve tak da ti to nije izgovor pizdek jedan

Link to comment
Share on other sites

ne seku,seka je moja...ma doci cemo samo da pokrenem auto posto je crko vec mj. dana....mogao bi i ti doc u sub. u 8. na billu...

Link to comment
Share on other sites

2 zoky!!:) oho ti bi sestru!!:) samo daj... nosi ju odma!!he he!!:) i je izgovor je kad uvijek radim popodne i zavrsavam u 8!!:):p

Link to comment
Share on other sites

sve pohvale i samo pohvale auto je stvarno pojava

nadam se da cu se i ja jednom pridruzit vama dvojci !!!

Link to comment
Share on other sites

zaboravih odg. na par vasih upita...Matigo--sto se tice akustike bit ce samo ovo u autu,sto je navedeno...

darko--da unutrasnjost je jakoo sjetljiva,treba jako pazit,nema seksa unutra. :)

Zare--materijal na sicevima je crna koza i bijela alkantra,jako osjetljivo...

Link to comment
Share on other sites

zaboravih odg. na par vasih upita...Matigo--sto se tice akustike bit ce samo ovo u autu,sto je navedeno...

darko--da unutrasnjost je jakoo sjetljiva,treba jako pazit,nema seksa unutra. :)

Zare--materijal na sicevima je crna koza i bijela alkantra,jako osjetljivo...

A tko ti je zatamljivo šajbe - vidim da nije poso vrhunski obavljen :) Ko moj na igorovom hehe :);)

Link to comment
Share on other sites

bijela alkantra

alkantara ili imitacija iste?

ako je prava alkantara gdje si ju kupio i koliko je duzni metar?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.