Jump to content

Clio Boje Vena Boje Dinama :)


swendija

Recommended Posts

Došao je u 10.mj prošle god za pet i pol somova (i jednog šarana), uzeo ga par dan anakon rege :bigl: , dynamic oprema, sa 87tkm na satu.

Od dodatne opreme je ugrađen mul-t-lock.

Na dan kad je došao ozgledao je točno ovako (sa svim mogućim naljepnicama na zadnjoj šajbi):

post-7818-1236038956_thumb.jpg

post-7818-1236038973_thumb.jpg

post-7818-1236038987_thumb.jpg

Prvo što je trebalo napraviti je ubaciti radio koji mi je ostao od vectre

post-7818-1236039187_thumb.jpg

A i volan presvuć jer je zbiljam apšisal i izgledal tak odvratno da ga nisam mogo gledat

post-7818-1236039251_thumb.jpg

Zatim je došlo vrijeme za direktni landi renzo/brc (za sada najskuplja investicija, ali bogme i najisplativija)

post-7818-1236039389_thumb.jpg

Pa su počeli puhat neki mrzli vjetrovi kaj su donesli glupi snijeg, a pošto

post-7818-1236039488_thumb.jpg

post-7818-1236039616_thumb.jpg

post-7818-1236039751_thumb.jpg

post-7818-1236039914_thumb.jpg

post-7818-1236040323_thumb.jpg

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • swendija

    49

  • Karabaja

    14

  • trigger_hippie

    9

  • N3n0

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobar je mali... super ide, nis ne trosi :D

jedino mi nije jasno cemu te 185ice?? pa 195/50 ti je jeftinija i sira guma! Efekat plus jos postignes kad imas 7J felgu, ne znam kak ti je ova... al ima vremena, samo polako i promisljeno :hey:

Link to comment
Share on other sites

dobar je mali... super ide, nis ne trosi :D

jedino mi nije jasno cemu te 185ice?? pa 195/50 ti je jeftinija i sira guma! Efekat plus jos postignes kad imas 7J felgu, ne znam kak ti je ova... al ima vremena, samo polako i promisljeno :hey:

Dobio sam s njim gume ljetne michelin energy u toj dimenziji pa će one ostat gore dok se ne potroše.

A i sa 195/50 gumom je rupa između blatobrana i gume ooogromna, baš je ono..ko divokoza.. :roll:

A potrošnja je između 8.5 i 9.5, ak mu baš cijelo vrijeme *ebem majku onda dode do 9.9 :bigl:

Link to comment
Share on other sites

svaka cast bas su mu sjele felge

super izgleda

Link to comment
Share on other sites

Napokon su došli... :hearts;

post-7818-1236270059_thumb.jpg

Jedino pitanje: kam da šuknem skretnice?? :oo:

Mislim, znam kak to sve spojit, al di da metnem skretnicu (di ima mjesta na cliu)?? :nezna: savjet neki pliz...

Samo da ova šugava kiša prekine padat...

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

ako planiraš stavljat dupli pod u bunker onda stavi tamo a ako ti je to tlaka stavi u onu rupu u vratima. i neće ti se vidit

koliko ti je litara kutija i koliko wati ima bas

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

Ne planiram iza niš takvoga. Bum si još pogledo kak clio to ima spojeno...

Bas ima između 250 i 300w, ne sjecam se tocno da me hebes, a kutija ima nesto preko 20l ak se dobro sjećam...

Link to comment
Share on other sites

Lijep Clio, lijepe felge, ali kud bas boje Dinama. :doh:

:zubo:

iz za*ebancije :tup: imam u drustvu frenda koji mrzi prljavce a morao je na njihov koncert zbog trebe..pa malo prcavela :bigl:

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo da moj prvi post bude komentar klijacha mog kolege ...

dobar je, dobar, no nekak ti te felge ne pasu na plavu boju, siguran sam da bi bolje stajale na crvenom cliu ... recimo - mom :)

:hey::piju:

Link to comment
Share on other sites

Evo sjela je i pećurkica:

post-7818-1237550077_thumb.jpg

Dock tape rulz :tup: sad ćemo vidjet ovak par dana dal će me počet

Link to comment
Share on other sites

Mozemo se smijati koliko hocemo ali Duck Tape uz SikaFlex je jedna od najboljih stvari za ljepljenje po autu i opcenito. Jednii problem je sto Duck tape mora biti dalje od +40 stupnjeva jer inace se sve sasere od otopljenog ljepila.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

post-7818-1238772839_thumb.jpg

Mogu samo reći da gljiva više nejde na ovaj auto :plazi:

Ne dumi, a vrišti. Vrhunski. :klap: Čak je i malo življi!

Za usis od inoxa me traže preko 100€, a budući da nikak nisam mogao riješiti dovod hladnog zraka odlučio sam staviti panel filter, cca 300kn.

Gljivu sam naravno prodao.

Sad to ovak izgleda:

post-7818-1238772852_thumb.jpg

Još samo sredit šajbe i lajsne...

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

Zgodan autić, samo "ružna" boja. Bolje da je bili!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo malo novosti. Stavio sam nove Turanze 195/50R15. Vizualno mi nisu niš bolje neg 185/55, al drže u 3pm bolje od mišelinki...

Pa mi je gepek onakav sav nikakav počel ić na živcei krenul sam nekaj delat i planirat, gruntat..

post-7818-1241546044_thumb.jpg

Proba (malo sam se zaigrao pa sam zaboravi oposlikat detalje izrade):

post-7818-1241546107_thumb.jpg

Odlučio sam se na običnu ivericu 1cm i 2cm debljine, medijapan bi bio puno teži, ovak je cijela podnica lakša od sub-a :oo:

Final product:

post-7818-1241546224_thumb.jpg

post-7818-1241546246_thumb.jpg

post-7818-1241546277_thumb.jpg

Sve u svemu, ja prezadovoljan!!

Link to comment
Share on other sites

fino, nema šta,uredno :klap:

Edited by Dexter
Link to comment
Share on other sites

e nikad nisam pitao pa da sad pitam...

jel bed što se tiče zagrijavanja pojačala kad to tak stoji jerbo i ja sebi mislim slagat tak neš... :D

Link to comment
Share on other sites

fino napravljeno... bravo...

al bas ovo kaj horny boy veli... pojacalo ti mora imat zraka... a tam nutra bude miljon stupnjeva dok se sve ugrije!

a 195/50/15 izgledaju isto jer imas usku felgu... da isto stavis na 7J felgu bi videl veliku razliku! :D

Link to comment
Share on other sites

Toga sam se i ja bojal, zato sam se 2 tjedna prvo vozil onak s drvima u gepeku, (pokril sam pojačalo sa daskom i još deku stavil na to) i ganjal sub da vidim dal bu se fest grijalo.

I mogu reći da se ne grije niš više neg vani...ne znam, možda dobiva zraka kroz rupu za kablove... :nezna:

Jedino kaj brijem da se sad sporije hladi...

A možda ima veze kaj su i pojačalo i sub od focala i imaju 200W rms-a... :nezna:

Uglavnom, nisam pametan al meni nije niš toplije neg kad je vani :nezna:

Al ak možeš probaj prvo isprobat, ak ti se nije bed par dana vozit tak s drvima... il jednostavno uzmi veći borer pa izbuši rupe na bočnim stranicama :tup::bigl:

E da, jedini efekt koji sam dobio s ovim gumama je da mi je sad rupa između blatobrana i gume veća... :( Svejedno ga spuštal nebum :D

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

a zakaj ne? :) pa spusti ga 3cm , nece bit pre neudoban :)

Link to comment
Share on other sites

a zakaj ne? :) pa spusti ga 3cm , nece bit pre neudoban :)

Ma jok, i ovak mi je pretvrd.

Nemam živaca boriti se sa svojim makadamom doma i sa ležećim policajcima po cesti... :roll:

Link to comment
Share on other sites

no, konacno da nekaj na autu delas :)

izgleda odlicno, jako uredno ... po mom ukusu ... nego, zanima me tko ti je to tapicirao i za koliko novaca?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.