Jump to content

Clio sport


Dinnek

Recommended Posts

dramaticno ili ne dramaticno, to je moje misljenje

sorry, ali ne mogu ozbiljno shvatiti auto koji na prednjem braniku ima smajlic od metra :D

a od konkurencije, moram priznati da mi je focus RS drazi

cak mi je i plasticna astra opc lijepse uklopljena u cjelinu od megana

jednostavno mi ne sjeda i to je to

ali ipak, ja sam pljuvao i 197 sto se performansi tice pa me ljudi nisu shvacali ozbiljno dok ih nisu pokupovali :lool:

a sta je cliu 197 po performansama lose?

Link to comment
Share on other sites

a sta je cliu 197 po performansama lose?

procitaj moje postove od prije cca 2 godine kada sam isprobavao 197

procitaj postove zadovoljnih korisnika 197

procitaj usporedbe 172/182 vs 197

Link to comment
Share on other sites

procitaj moje postove od prije cca 2 godine kada sam isprobavao 197

procitaj postove zadovoljnih korisnika 197

procitaj usporedbe 172/182 vs 197

Oprosti ali 197 je x puta bolji/kompletniji auto od 172/182, a onaj tko tvrdi drugacije u opasnoj je zabludi.

Link to comment
Share on other sites

procitaj moje postove od prije cca 2 godine kada sam isprobavao 197

procitaj postove zadovoljnih korisnika 197

procitaj usporedbe 172/182 vs 197

pa kad procitas usporedbe 172/182 i 197 mozes zakljucit da je 197 bolji auto.

mozda je ovaj brzi po ravnom, no to mu je sto se tice performansi jedina prednost

Link to comment
Share on other sites

pa kad procitas usporedbe 172/182 i 197 mozes zakljucit da je 197 bolji auto.

mozda je ovaj brzi po ravnom, no to mu je sto se tice performansi jedina prednost

Ako (veliko AKO) je brzi onda to nije toliko da bi mu bila neka vec prednost jer i ako je brzi onda je to totalno zanemarivo jer je uzasno mala razlika.

Evo nas u OT

Link to comment
Share on other sites

Oprosti ali 197 je x puta bolji/kompletniji auto od 172/182, a onaj tko tvrdi drugacije u opasnoj je zabludi.

Ovisi sto zelis od auta ;)

Napisao sam tekstova i tekstova na tu temu i ne da mi se vise :)

Link to comment
Share on other sites

ma zao mi je da je tu usporedba vremena na samo jednoj stazi. razlika nije bas zanemariva. 2.05 sek je brzi.

http://www.fastestlaps.com/index.php?page_...2=45c465006da1d

a ocito ipak ima puno bolje drzanje i kocnice clio 3 sport jer svi znamo koliko je 182 brza po ravnom.

p.s. na stranici doticnoj pise i da novi clio ide 225 kmh .

http://www.fastestlaps.com/car_Renault_Cli..._restyling.html

Link to comment
Share on other sites

A kaj bi ja to trebao htjet od auta da bi uzeo 172 rade nego 197?

Neka me neko prosvijetli...

Link to comment
Share on other sites

Sličan poll je i na cliosportnetu i ekipa je podjeljena. Svatko svog konja hvali as usual.

Balev je jedini ovdje koji je imao,ima oba modela i njegova su iskustva iz prve ruke. Otprilike znam kaj tra

Link to comment
Share on other sites

Ovisi sto zelis od auta ;)

I to u neku ruku ali nazalost 172/182 nije bolji ni u kojem pogledu osim sto ima manju masu pa naravno moze i biti brzi na ravnom sa min. preradama u odnosu na 197.

Sve u svemu imam dva modela doma (jos neko kratko vrijme) i neznam koji mi je drazi. Zutog imam vec dosta naspram bijelog ali bijeli je toliko dobar da sam ga jako brzo zavolio. Auto je vise nego odlican vjerujte mi. A opet zuti je zuti i slozio sam si situaciju da ce jedan otici ako ne i oba dva, a onda imam pravog magarca.. clio 1 1.2 :cool: pa mogu na socijala drag i socijala grobnik itd. kako to kolega newbie zove..

Link to comment
Share on other sites

kako to ?? :oo:

btw. ak dode do takve situacije, znas koga zoves da se stane :)

Link to comment
Share on other sites

kako to ?? :oo:

Ma totalno nevazno za širu javnost.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio na zanemarivo pod to koliko je 172/182 brzi na ravnom u serijala izvedbi.

krivo shvatih.

a iskreno od mene je bila do sad svaka 182 brza dosta po ravnom osim jedne a za tu znam da je serijala.

no, sto puta sam reko da i nisam uzeo ovaj auto zbog brzine po ravnom. da sam to htio uzeo bi corsu opc ili cooper s, i za 1000 eur si na 210 konja na miniu a u corsi i vise.

Link to comment
Share on other sites

clio 1 1.2 :cool: pa mogu na socijala drag i socijala grobnik itd. kako to kolega newbie zove..

da da, ti buš se u 1.2 vozio - mo

Link to comment
Share on other sites

okej, isprika na OT ...

Ma sve ok.. javim ti se ja za DRAG :bigl:

Link to comment
Share on other sites

no, sto puta sam reko da i nisam uzeo ovaj auto zbog brzine po ravnom. da sam to htio uzeo bi corsu opc ili cooper s, i za 1000 eur si na 210 konja na miniu a u corsi i vise.

al je cooper s duplo skuplji od clia..

Link to comment
Share on other sites

al je cooper s duplo skuplji od clia..

pa bas da je duplo i nije. kosta 24500.

a ipak je kvalitetniji i ima i neki imidz pa placas i ime

Link to comment
Share on other sites

Clio 197 je definitivno kompletniji i ozbiljniji auto od 172/182...ali je ovaj potonji zabavniji, jeftiniji, sve se tu manje-više zna...i nekako mi je drag, toliko da i nakon svih s*anja i problema mislim sebi kupiti opet istog nakon šta ovaj odslu

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam 197micu u nekoliko navrata a i bila je kod mene na cca 1 tjedan.

Meni je auto fantastican i volio bi ga imati ali moram priznati da mi se ovaj moj gadno uvukao pod kozu. Ne kazem da mi se nebi i 197mica uvukla ali mislim da ako ikad dode 197 u kucu,da ce 182 ostati kao neki fun car za vikende na Grobniku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sličan poll je i na cliosportnetu i ekipa je podjeljena. Svatko svog konja hvali as usual.

Balev je jedini ovdje koji je imao,ima oba modela i njegova su iskustva iz prve ruke. Otprilike znam kaj tra

Link to comment
Share on other sites

pa bas da je duplo i nije. kosta 24500.

a ipak je kvalitetniji i ima i neki imidz pa placas i ime

cooper s 24500 ??? ma di ? bio sam u salonu kod tomica i frajer mi bubne cifru od 46K eura

25000 ti je cooper 120ks s nekom niš posebno opremom

Edited by scuka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.