Jump to content

Dileme Po R27


sh00kre

Recommended Posts

ak se smijem vratit na temu i konstatirat .

ti bus puko dok docekas taj megane rs hehe

ja bi radje clia u ruci neg megana na grani :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sh00kre

    31

  • clio197_LPG

    14

  • BALEV

    8

  • Tecoot

    6

ak se smijem vratit na temu i konstatirat .

ti bus puko dok docekas taj megane rs hehe

ja bi radje clia u ruci neg megana na grani :bigl:

Da provozaš megane promijenio bi priču,megane je bolji u svakom pogledu od clia i ne mo

Link to comment
Share on other sites

Da provozaš megane promijenio bi priču,megane je bolji u svakom pogledu od clia i ne mo
Link to comment
Share on other sites

ma vozio, i sve super i onda sam izasao iz njega i morao ga zakljucat, a to je podrazumijevalo da ga moram vidjet. i tog trenutka sve dobro je palo u vodu. :bigl:

novi megi je druga prica, ljepsi je sigurno.

kaj se klijaca novog tice nemam rijeci.

ja bi uzeo focus rs hehe

Pa napiši onda razlike u motru od kojih okretaj vuče koliko ima bolji ovjes itd...........

uglavnom megane vuče već od 2000rpm,dok clio "

Link to comment
Share on other sites

Pa napiši onda razlike u motru od kojih okretaj vuče koliko ima bolji ovjes itd...........

uglavnom megane vuče već od 2000rpm,dok clio "živne" tek na 5200rpm,stabilinije je,udobniji,ide brže kroz zavoje zbog špere,teško ga je izbaciti iz putanje,

getriba ima duže prijenose,klima bolje radi u meganu,ma ukratko sve je u plusu za megane.Samo načekat ćeš se do sljedeće godine sigurno.

rudi jel ti uopce citas prije tipkanja???? daj si ponovo procitaj moj post!!!!

izmedju ostalog bilo bi zalosno da jaci model iste kuce nije bolji. to ko da je clk bolji od sl-a. bespredmetno je o tome razgovarat.

jos jednom ti velim da procitas moj tekst i probaj nac dio di sam ja napisao da je clio bolji auto. kad nadjes imas rucak od mene . :hey:

kasno ti je ocito pa su ti se pobrkali loncici. :doh::aua:

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

Znam ja da cu se nacekati, al uzevsi clia bi napravio istu gresku koju sam napravio sa bravom, i sta se desilo? vozim ga 10 mjeseci, i uskoro prodajem... ali da sam si sad stvarno zacrtao taj novi megane, jesam... tak da bi ja to obrnuto postavio, sada bi imao vrapca (clia) na grani, a za 7/8mjeseci ono sto me 101% zanima tj. meganea u ruci... Kod clia me smetalo to sto nije turbo motor, dok mi je cak i u bravu sa neimpresivnih 120ks gust dok dodje na 2000okr i pocinje keljit, drugo: mislio sam si stalno dali bi mi clio bio premal, jer sam dosta cesto po autocestama, pa jos taj zvuk koji bi morao slusat satima itd. Onda se pojavio taj novi megane i .... i nakon nekog vremena shvatio da je to TO

I po meni ne samo da je ljepsi nego puno ljepsi, narocito mislim na bocnu liniju i straznji kraj .... Jos dok se tome pripise 250finih turbo konja, olaksan, doradjen ovjes itd .... Sto vise pozeljet? Focus RS? megane mi je ljepsi, a focus 7-8 tis eura skuplji koje ionak nebi imao... vozna svojstva ce vjerujem biti slicna.... (da da i ja sam odusevljen 5 gear-ovom recenzijom RS-a) ... a i sa tih 300ks nije bogzna kako impresivno brz... jer kolko sam citao ima blizu tonu i pol ... Dok megane sa laganim remapom dodje na 270, i opet je brzi.... No dobro, ne zamaram se sa tim, jer ce uvijek biti nesto brze / bolje .... Ali za ovih 32-35k eura JAKO teško ... bolje reci nemoguce, barem za moje pojmove

Link to comment
Share on other sites

Znam ja da cu se nacekati, al uzevsi clia bi napravio istu gresku koju sam napravio sa bravom, i sta se desilo? vozim ga 10 mjeseci, i uskoro prodajem... ali da sam si sad stvarno zacrtao taj novi megane, jesam... tak da bi ja to obrnuto postavio, sada bi imao vrapca (clia) na grani, a za 7/8mjeseci ono sto me 101% zanima tj. meganea u ruci... Kod clia me smetalo to sto nije turbo motor, dok mi je cak i u bravu sa neimpresivnih 120ks gust dok dodje na 2000okr i pocinje keljit, drugo: mislio sam si stalno dali bi mi clio bio premal, jer sam dosta cesto po autocestama, pa jos taj zvuk koji bi morao slusat satima itd. Onda se pojavio taj novi megane i .... i nakon nekog vremena shvatio da je to TO

I po meni ne samo da je ljepsi nego puno ljepsi, narocito mislim na bocnu liniju i straznji kraj .... Jos dok se tome pripise 250finih turbo konja, olaksan, doradjen ovjes itd .... Sto vise pozeljet? Focus RS? megane mi je ljepsi, a focus 7-8 tis eura skuplji koje ionak nebi imao... vozna svojstva ce vjerujem biti slicna.... (da da i ja sam odusevljen 5 gear-ovom recenzijom RS-a) ... a i sa tih 300ks nije bogzna kako impresivno brz... jer kolko sam citao ima blizu tonu i pol ... Dok megane sa laganim remapom dodje na 270, i opet je brzi.... No dobro, ne zamaram se sa tim, jer ce uvijek biti nesto brze / bolje .... Ali za ovih 32-35k eura JAKO teško ... bolje reci nemoguce, barem za moje pojmove

eto super, ja sretan onda zbog tebe. bitno da ti znas kaj hoces i kaj te veseli :-)

p.s. moj klijac ima bolju guzu hehe

Link to comment
Share on other sites

sad koji ima bolju guzu, nebumo, ipak nismo topla braća :)

:plazi:

moja clia ima bolju guzu. lol

Link to comment
Share on other sites

kakva god guza od moje buduce megice bila, to je jedino sto ces moc i vidjet, al na kratko :) lol

A sad fakat, kod clia mi je ljepsi prednji kraj nego kod meganea, a kod meganea prdara... i volio bi da su na toj bazi napravili taj prednji dio, ali i ovako je super.... Ja samo neznam kako izdrzat skoro godinu dana... nisam iso van, nigdje nista, samo da bi mogao citat i naucit sto vise o tom autu.... Dotle sam i pogledao sve moguce testove focusa RS, uh huh... No to mi nista ne znaci posto je van financ. mogucnosti, ali ako ce se novi megane ponasati na cesti priblizno kao on, a nekako sam uvjeren da hoce..... ma joj... :place:

Link to comment
Share on other sites

Da provozaš megane promijenio bi priču,megane je bolji u svakom pogledu od clia i ne mo
Link to comment
Share on other sites

Pa napiši onda razlike u motru od kojih okretaj vuče koliko ima bolji ovjes itd...........

uglavnom megane vuče već od 2000rpm,dok clio "

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro i ja sam potencirao usporedbu, jer je naslov topika ipak vezan za clia .... Pa je prirodno da ce doci do usporedba... Samo mirno ;)

Link to comment
Share on other sites

Ti isto si nasao usporedit atmo motor sa tubrom, a isto tako uspoređjes dvije razlicite klase auta.

a tu su se uvijek usporedjivali snicli s biftekom.

Link to comment
Share on other sites

Samo mirno ;)

Ne brini, zna Rudy sta hocu reci..

Link to comment
Share on other sites

Kupi moj megane rs...imas ga tu o oglasu
moze, al jedino kljuc za kljuc :)

Taman bi mi ustedilo muke cekanja do ovog novog

Link to comment
Share on other sites

moze, al jedino kljuc za kljuc :)

Taman bi mi ustedilo muke cekanja do ovog novog

Pa inace ti pol foruma prodaje svoje aute :D

Link to comment
Share on other sites

Pa zakaj ??? nisu valjda nezadovoljni meganeima sport, cliacima itd .... evo pa me zanima razlog ....

makar to nimalo ne utjece na moj cilj...

Svaki auto ima neke svoje cvrčke, cuo sam i za renaultove... I to me ne smeta, makar bi ovi novi modeli mogli bit i nekaj kvalitetniji... A i ovaj megane 3 je za koplje bolji i iznutra, a vjerojatno i kvalitetniji.... Cim mi prodje ovo glupo koljeno idem ga u salon malo osjetit.... znam da nije rs, ali eto tek toliko

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

Megane je i 10.000e razlike.

7000€ razlike,znam kad sam kupovao i to je bila razlika

Ti isto si nasao usporedit atmo motor sa tubrom, a isto tako uspoređjes dvije razlicite klase auta.

Usporedba je na mjestu jer se on dvoumio između megana i clia,moja poanta je bila da mu prika

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.