Jump to content

Projektorske Bixenon Leće


Antun

Recommended Posts

hvala za informaciju, povoljno je šta jest jest, i sad još malo da cijepidlačim, može još samo link?? :dobroje::klap:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    136

  • logan

    44

  • SOVA

    36

  • Evado

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lipo lipo...još kad budeš to stavlja onda sve poprati slikama :D

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: ima netko razbijeni far od meganea 1 phase 2 (H7+H1) da mu ne treba? Da se malo vježbam :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Nisam se usudio sam otvorit far, *ebi ga. Upućen na Decibel Audio u Splitu, ali njima se ne da s time zajebavat. Morat ću čekat bolje dane i zaletit se u Zg to napravit.

je**m te provincijo! :farmer:

Link to comment
Share on other sites

Ma lagano probaj, i ako sta zahebes far nije skup, imas ih u Velasu po par stotina kuna.

Link to comment
Share on other sites

grijao sam na u pećnici 70 stupnjeva 10 min i nije se dalo. Imao sam neke vrtne rukavice i gumenim točkicama na prstima i to se razmazalo po faru. U početku nisam skužio da su se te točke odlijepile već sam mislio da se far razmazao. Usro se ko grlica. Međutim to sam poslije lako skinuo.

Prošle godine kada sam tražio nove farove dobio sam od Velasa ovaj odgovor:

Poštovani

Farovi u VALEO su po 935,00 kn mp komad ,trenutno raspoloživ desni ,lijevi dolazi kroz cca 5 dana

Zamijenske varijante su po 780,00 kn Mp komad,raspoloživi su kroz 2 dana

Na plaćanje gotovinom odobravamo 10% popusta

Pozdrav

nije baš da je par sto kuna, malo je više :bigl:

Link to comment
Share on other sites

zagrij je na 200 slobodno, i kad ubacis far iskljuci ili smanji temp. al samo na kratko stoji far unutra, mozda 2-3 min., cak pecnicu nemoras ni zatvarati skroz, zatim ravnim sarafcigerom na jednom mjestu razdvoji i onda lagano, mozda ces se morati i skalpelom malo posluziti al ide to 100% bez puno muke. Prije svega skini metalne osigurace ako ih ima na tvom faru, i neces tako lahko zahebati far, nije to tako krhko i tanko. Pazi kad sve budes vracao, da ti neostane prasine i tragova od prstiju sa unutarnje strane stakla, mozes se posluziti lateks rukavicama, i svakako njeznom krpicom ocisti staklo iznutra prije vracanja.

Link to comment
Share on other sites

Cutoff je genijalan! :dobroje:

Ima možda negdje nekakava slika toga u farovima od Megane-a II?

Link to comment
Share on other sites

probat ću drugi tjedan kad budem imao slobodni dan, dnašnji sam potrošio :nezna:

prošetat ću malo do jednog autolimara, pitat ima li koji razbijeni far da uvježbam malo

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Jooojjj je ti vrag neda mira... sve ćeš pokvarit :D

BOlje vježbaj na nekom faru...šteta je te upropastit :(

Link to comment
Share on other sites

je jako, raspa mi se donji nosač od livog svitla. Ma ako se naljutim šaljem farove u Zg kad ovdje nitko neće zaradit par stotina kuna

Link to comment
Share on other sites

Ovaj jens s ovog linka je stvarno dobar! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

A dal neko slucajno zna di je taj decko doma i kolko cca racuna po faru?

Ja u ponedjeljak bio kod njega. Živi u Gornjem Vrapču.

Ugradnja je cca 500 kn (par). Naravno plus projektori, xenon... Ali najbolje je njega direktno kontaktirati.

:dobroje:

Edited by Evado
Link to comment
Share on other sites

frenchkey jel se tebi počela topit plastika ona crna od kućišta fara kad ti je otpa nosač ili šta? Nemogu virovat da se nije opustilo ljepilo koje drži staklo :(

Da probaš još jednom na veću temperaturu malo :D

Link to comment
Share on other sites

necu nista radit sam, cuja sam se s Branimirom i on ce mi to ugradit, bilo da zagrije i odlijepi ili da reze far ako ljepilo nije termolabilno. Daje garanciju da se nece magliti. Radio je vec puno farova, cijena mi odgovara i necu se uciti na svojim farovima da sto zajebem. Slijedeci tjedan skidam farove i saljem ih u Zg.

Link to comment
Share on other sites

Ahahaahahaha pa kako ćeš na posa? Štaš tjedan dana bez svitala na autu vozit?

:D

p.s. ja danas proša teh.

Link to comment
Share on other sites

naravno da si proša, šta se čudiš.

Što se tiče bez auta...

Ić ću na posao s kolegom jedan tjedan. Valjda mi auto neće tribat izvan posla

Ali zato kad te ubijem dugim ksenonima, neprocjenjivo :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Sve si vise imam osjecaj ako to s ugradnjom morimotoa dobro prodje na tvom auto ide isto i na mom :zubo:

hehehe kakvu sam lavinu pokrenuo... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

šaljem farove slijedeći vikend do Branimira, vjerojatno :hura:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.