Jump to content

Paljenje Lampica-sto Je To Znacilo?


Zrmi RS

Recommended Posts

vec bi ga tri puta odvezo na markov trg i zapalio :frown:

I sta bi s time dobio??

Placao bi kredit i dalje za auto koji nemas.Vjeruj mi razmisljao sam o svemu ali se evo konacno pocinju problemi svoditi na sve manje i manje.Sve je zato novo i uz garanciju 5g necu si kidati zivce jer ih vise i nemam.Ali imam zaista kvalitetan servis koji svoj posao odradjuje u skladu s time i u skladu s mojim nedacama.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    27

  • Coupe RS

    3

  • newbie

    3

nebi dobio bas nista osim prijave od policije ali bi se rijesio jednog problemqa,ja ne vjerujem,jei ikad trazio drugi auto :nezna:

Imao sam ponudu za drugi uz doplatu ali odabrao sam nesto drugo umjesto toga.Nisam imao novca za doplatu a uz to jos moram zatvoriti kredit a to nisam mogao.No necemo o tome.sve u svemu sto sam trazio to sam i dobio i ipak ga nebih mjenjao jer nijednom nije stao i sve mi je za sada rijesno tako da valjda vise nece

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sto znaci ako mi se pali lampica low batery na displayu.Obrtaji skoce za cca 400 obrtaja gore i ugasi se vrlo brzo.Alternator je novi.Jel moguce da imam neispravan akumulator ili sto bi to moglo biti?Nemam problema s paljenjem samo taj natpis...

Link to comment
Share on other sites

Zasto ne ispitas napon na akomulatoru?

Link to comment
Share on other sites

Trebaš promijeniti akumulator, napon akumulatora vjerojatno već dosta nizak. Imao tu porukuci, promijenio akumulator prošli mjesec i to je to.

Edited by Kundak
Link to comment
Share on other sites

znaci poceo je akumulator rikavati, moj je nastariji i jos nista. nadam se da ga necu ureci heehhhee.

Link to comment
Share on other sites

Stavljen i novi akumulatori i nazalost nista.Danas mi se nebrojeno puta palilo u voznji low batery s oznakom za akumulator i STOP lampice.Nekuzim alternator sam upravo iz ovog razloga mjenjao prije 5-6mjeseci i od tada do nedavno nista.Od dodatnih trosila nemam nista osim ako se plave led diode u pozicijama nesmatraju kao neka trosila i navigaciju.Od muzike nista.Nije mi jasno sto ga zeza?

Kad sam stavio ovaj akumulator spojen je na mjerac i nomalno ga puni.Ispitano.Sutra idem opet u servis kod drugih da vide ali sad bar znam da nije akumulator

Link to comment
Share on other sites

Imaš baksuzni auto... Da te utjesim nisi jedini...

Imaš baksuzni auto... Da te utjesim nisi jedini...

Link to comment
Share on other sites

Reci mi nesto sto neznam....trebam neki konkretan odgovor ako netko zna...

Link to comment
Share on other sites

Pa vjereovatno je nesto u rangu sestog cula i slicnih sranja. Sto ga vise pazis i vise se zivciras - vise se losih stvari dogadja. Da si ti bio dva-tri puta u servisu i da je nakon toga opet s**nje onda bi covjek rekao da je do njih problem ali nakon 20-30 puta sto si tamo bio moze biti samo do tvog auta ili do - tebe.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Neznam samo kako moze biti do mene...Alternator sam promjenio prije pola godine.Imam novi akumulator.Auto se vozi normalno i cesto uz ponekad ganjanje.Nekidam svoj auto.Iz pouzdanog izvora sam saznao da je opet alternator ali provjerit cemo to danas.I sad ja trebam reci kako je auto kvalitetan ako mi je alternator riknuo opet i on baca greske??Pa na mom starom renaultu 18 nije nikad riknuo alternator.O tome i govorim kako je auto jednostavno nepouzdan i iritantan bez obzira na performanse koje daje.Vidjet cemo dokle ce novi kad bude ako je do njega...

Link to comment
Share on other sites

Neznam samo kako moze biti do mene...

Zezam se. ;)

Ispocetka se cinilo da ti svaka pizdarija smeta. Mozda ti i smeta ali ovo sto se tebi dogadja je iskljucivo problem auta i (ne)kvaliteta rezervnih dijelova. Kad uparis to dvoje dobijes konstantna sranja. Jer ako je tebi sj*b* nesto oko struje, a ocigledno je onda mozes do besvijesti mijenjati dijelove koji rade u njenom "krugu" i uvijek ce rikavati ma koliko kvalitetni bili.

Link to comment
Share on other sites

u 10 mjesecu prosle godine je alternator promjenjen.Od tada do neki dan nista.danas sam bio na servisu i spojili ga i ocitali gresku.Markirali su nesto dolje da vide jel neka remenica mozda preskoci,pogledali jel imam vlagu u kompjuteru i osiguracima od ec-u i podmazali spojeve i masu neku napravili jacu.Da je do struje imao bih ja problema ajme.Opteretili su ga 110 posto sa svim potrosacima i alternator puni kako spada.Sad kad su to sve napravili rekli su mi ako se bilo sto od lampica opet upali da odmah dodjem i onda ce pogledat sto se i jeli pomaklo i sto ce narucit.

Link to comment
Share on other sites

Znaci opet nevalja i dalje se pale...sto bih to molo opet biti?Alternator??

Link to comment
Share on other sites

Kupi 30-ak metara celofana i mašnu... lijepo zamotaj i overseas cargom na RNH ;)

Yebo nekakva škripuckanja i slično... ja bi isto šizio kad ne znam jeli mi auto pouzdan za napravit put od cca parsto km da šlepa ne mora po mene dolazit... Evidentno je da imaš vrlo mušićav primjerak nažalost

Link to comment
Share on other sites

Opet alternator.Objasnjenje dolazi da je i ovaj bio ocito neispravan i nije prvi put da se mjenjaju dijelovi koji su dosli kao novi pod garanciju.Zglavnom do sljedeceg petka ce biti i to rijeseno

Link to comment
Share on other sites

Opet alternator.Objasnjenje dolazi da je i ovaj bio ocito neispravan i nije prvi put da se mjenjaju dijelovi koji su dosli kao novi pod garanciju.Zglavnom do sljedeceg petka ce biti i to rijeseno

Kako neispravan kad kažeš da su mjerili i da puni najnormalnije?

Link to comment
Share on other sites

Kako neispravan kad kažeš da su mjerili i da puni najnormalnije?

MOzda puni ali da je kak spada nebi palio light show lampica u voznji i dizao obrtaje u mjestu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nocna mora s alternatorom se nastavlja. Danas nakon voznje i grijanja auta od jedno pola sata krenuo ga pricepit i izbaci mi moj stari dobro poznati LOW BATTERY natpis i upali STOP na par sekundi nakon cega se poruka i lampica brzo ugase. Bojao sam se ovoga s trecim alternatorom od kupnje auta koji problem pokaze vecinom zimi. Ali brate mili ovo je treci!!!!! Pokupio se odmah na servis gdje sam vidio da je ovaj zadnji stavljen u 7 mjesecu 2010 znaci nema garancije. Greska na kompu ista kao i prije i vezana uz slabo punjenje u tom trenutku. Tada obrtaji skoce malo gore no brzo se vrate u normalu. Neznam jel bi mi RNH sto priznao i sto se jebeno dogadja s ovim problemom????? U servisem idem odmah u ponedjeljak gdje mi je vec poznati serviser Zeljko rekao da ce mi provuci nove zice jer je imao vec takav problem s jednom lagunom gdje je to navodno pomoglo. No nista negarantira. Nije mu jasno jel imam i novi komp ubrizgavanja i onaj drugi koji upravlja radom tih osiguraca i elektronike. Njega smo promjenilibu prvom slucaju ali nije bilo pomaka osim mjenjanja alternatora. Koji je to francuski propust da traje godinu dana i pocne srat? Prijedlozi za popravak i misljenje dobrodosli? Hvala

Link to comment
Share on other sites

Nocna mora s alternatorom se nastavlja. Danas nakon voznje i grijanja auta od jedno pola sata krenuo ga pricepit i izbaci mi moj stari dobro poznati LOW BATTERY natpis i upali STOP na par sekundi nakon cega se poruka i lampica brzo ugase. Bojao sam se ovoga s trecim alternatorom od kupnje auta koji problem pokaze vecinom zimi. Ali brate mili ovo je treci!!!!! Pokupio se odmah na servis gdje sam vidio da je ovaj zadnji stavljen u 7 mjesecu 2010 znaci nema garancije. Greska na kompu ista kao i prije i vezana uz slabo punjenje u tom trenutku. Tada obrtaji skoce malo gore no brzo se vrate u normalu. Neznam jel bi mi RNH sto priznao i sto se jebeno dogadja s ovim problemom????? U servisem idem odmah u ponedjeljak gdje mi je vec poznati serviser Zeljko rekao da ce mi provuci nove zice jer je imao vec takav problem s jednom lagunom gdje je to navodno pomoglo. No nista negarantira. Nije mu jasno jel imam i novi komp ubrizgavanja i onaj drugi koji upravlja radom tih osiguraca i elektronike. Njega smo promjenilibu prvom slucaju ali nije bilo pomaka osim mjenjanja alternatora. Koji je to francuski propust da traje godinu dana i pocne srat? Prijedlozi za popravak i misljenje dobrodosli? Hvala

Toliko voliš taj autek,a on konstantno štuca,uvijek nešto :ljut:.Možda da promijeniš pristup servisiranja.Pošalješponude sa problemima i bezuspješnim pokušajima riješavanja istih mjerodavnim facama,ali ovaj put drugima koji nisu do sada čarali -barali na autu.Kontaktiraj i strane forume,no ti to već sve znaš i sam.Pilica ti je zbilja ćudljiva,ali za sve postoji popravak pa i za nju.Kontaktiraj i Revoz ništa ne košta lijepo zamoliš i sva vrata su obično otvorena.Ništa na silu,jer ovako to je vrećabez dna.Dođi ga na kraju sredi u Zagreb.Ne ljutise,ali jedva čekam da se javiš i kažeš danas mi je pila do jaja.Želim ti sve dobro :dobroje:
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.