Jump to content

Petarda By Ruske


Ruske

Recommended Posts

napisao sam sve gore ed-u u prvoj recenici...

1000 evra mi odleprsalo na fax, a na petardi imam drugog vaznijeg posla, a ne estetiku, napominjem po n-ti put: BRANIK CE DOC ZADNJI...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    248

  • GTT

    48

  • EL__

    44

  • pešekan

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa napiši neke planove (normalno da će se mijenjati ako uleti neki nedajbože kvar) tek da bude lakše pratit topic ubuduće. Sad te ne prcam nego ozbiljno pitam, nabaci tipa radit ću to, to i to pa da postane konstruktivno.

Opet bez zeke-peke, a pročitao sam topic od početka, puno bitnih stvari ne spomeneš ovdje, a amo reći nebitne se stavljaju. Forum tj članovi imaju veliki know how i intelektualni kapital pa je bolje da unaprijed staviš planove, ideje i stvari koje radiš pa da se ljudi mogu uključiti sa savjetima, možda nađeš jeftino i puno dijelova i sl ;)

Link to comment
Share on other sites

kao prvo, auto ce uskoro u garazu na cuvanje od kise zime i snijega...nadam se da ce stari ustupiti 1/3 garaze kad se isprazni od grad. materijala

a onda ce se poceti planirati...motor, ovjes prednji, unutrasnjost...ima svega!

a do tad, vozit cu se u mercedesima i MAN-ima...strpljen spasen...

Link to comment
Share on other sites

kao prvo, auto ce uskoro u garazu na cuvanje od kise zime i snijega...nadam se da ce stari ustupiti 1/3 garaze kad se isprazni od grad. materijala

a onda ce se poceti planirati...motor, ovjes prednji, unutrasnjost...ima svega!

a do tad, vozit cu se u mercedesima i MAN-ima...strpljen spasen...

a ja tebe ne svacan sta se ti njima opravdavas, ko su oni da se ti njima uopce opravdavas??? imas dobro auto, mlad si i j**e te se...zivia :)

Link to comment
Share on other sites

^ O kakvom opravdavanju pričaš, mislim kakva te defenziva puca? Valjda se može na forumu otvoreno raspravljati o predstavljenim autima i pitati za planove, to i jest bit svega.

Ok, mlad je Ruske, ali da ima dobro auto baš mi se i ne čini, što ne znači da uz određena ulaganja, trud i volju ne može postati dobar ;)

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

nismo svi svemocni kao ti...

a i nisam htio otvoriti topic, drugi su mu govorili...

a cini mi se ili malo dugo se radi na tvojoj 19aji? barem si mogao izvjestavati, ovako nitko nezna nista...osim da skupljas sve 19aje u krugu od 400km

Ruske, koliko sam ja upućen Emanuel i te kako radi oko 19je, ali čovjek je samozatajan... :fucka: Jel tako, edo? :laugh:

Šta se tiče tvog GTT-a, samo reci da te puca besparica kao i veliku većinu ljudi i bok... Iskreno, mislim da ti je auto dosta zapušten i da će ti trebat hrpa love da ga utegneš, ali ako uspiješ skupit šta love, napravi si računicu i kreni... 10 kuna koje isplaniraš u startu uložit, pretvorit će se u min. 30, ali ćeš (ako budeš bio dosljedan) napravit neš od tog auta. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

^ O kakvom opravdavanju pričaš, mislim kakva te defenziva puca? Valjda se može na forumu otvoreno raspravljati o predstavljenim autima i pitati za planove, to i jest bit svega.

Ok, mlad je Ruske, ali da ima dobro auto baš mi se i ne čini, što ne znači da uz određena ulaganja, trud i volju ne može postati dobar ;)

mene prijatelju nista ne puca ali tebe je nesto cini mi se puklo, neznan zasto uopce komentiras momku topic i kvaris ga svojin komentarima...OT

Link to comment
Share on other sites

Šta se tiče tvog GTT-a, samo reci da te puca besparica kao i veliku većinu ljudi i bok... Iskreno, mislim da ti je auto dosta zapušten i da će ti trebat hrpa love da ga utegneš, ali ako uspiješ skupit šta love, napravi si računicu i kreni... 10 kuna koje isplaniraš u startu uložit, pretvorit će se u min. 30, ali ćeš (ako budeš bio dosljedan) napravit neš od tog auta. :zubo:

upravo to :dobroje: samo pogledaj topic od GTT-a pa ce ti sve biti jasno, a koliko mi se cini taj auto je bio u boljem stanju od ove crne praćke ;)

Link to comment
Share on other sites

aali onda isto ne vrijedi biti dvolican i reko bi licemjeran,jer covjeku iza leda pricas jedno a pises drugo

ili si .ebac ili nisi,trece ne postoji :nezna:

izmedu ostalog cijeli ovaj topik je smijesan i zapravo zabavan,neces pisat kazes svasta,a po cijelom topicu se pise gluposti,pa mozes i ti :nezna:

ti ne volis kad se tebi to radi,zapravo ja mislim da nemozes podnjet da netko ne voli sta ti radis ali to ce ti sa vremenom sjest u glavu da te bas briga ko sta misli o tebi sta ti radis

ti si sebi zatvorio topic nakon 4 losa uzastopna komentara ,to je djetinjasto i glupo a u istom svjetlu si se i sad pokazo u mojim ocima

kisi lepi :hey:

ja necu pisat covjeku u topic svoja misljenja o njemu, jer je topic o autu....

a moj topic je zatvoren jer je kraj preradama na mom autu dok se ne skupi za ozbiljnije prerade tipa motor i tako to ;) a i ti sam znas da na mene ne utjecu misljenja o izgledu mog auta, ak se meni svida, hebe se meni ko ce kaj rec :) to napisah tamo 100 puta :) i pise lijepo zasto sam zatvorio :) da nisam, bilo bi jos 4 strane OT-a, a bzvz :)

Link to comment
Share on other sites

mene prijatelju nista ne puca ali tebe je nesto cini mi se puklo, neznan zasto uopce komentiras momku topic i kvaris ga svojin komentarima...OT

Komentiram ga jer je to bit foruma. Neću ga valjda hvaliti kad ne mislim da radi dobru stvar ili kad mi se nešto ne sviđa, bez obzira na razloge zbog kojih je to tako.

Ništa osobno niti zajedljivo prema Rusketu.

Usput ga pokušavam odvesti na pravi put u smislu projekta (projekt na RKH = auto + planovi + feedback + realizacija + ispravci i popravci) pa mu činim veću uslugu od toga što ga ti braniš (ne Rusketa, nego projekt) ovakvog kakav jest - nekvalitetan i nesadržajan.

Link to comment
Share on other sites

Da ja kojim slučajem naprimjer postanem vlasnik Ruske-tove petarde...iskreno, nemam pojma otkud bih krenuo. Koliko se sjećam tog auta sa kvarner-meetinga tu ima još brdo posla i dosta vremena i novca za potrošit...i moje skromno mišljenje je da se Ruske bavi krivim stvarima na tom autu...primjerice felgama i inim peezdarijama koje se kupe, montiraju i nabodu na autu sve u sat vremena, naravno tek kad je ostatak auta na nivou. Stavljati na auto boost kontrolere, ćukice, sjedala, felge, ispuh...a u isto vrijeme na autu ima 50 sitnica za sredit i složit je u najmanju ruku bezveze i nepotrebno. Nekako mi to liči na ljude koji su se lijeni otuširati i promjenit majicu pa potroše pola dezodoransa u spreju i misle da su riješili problem.

Bez uvrede ikome...eto, mojih 5 centa. :hey:

Link to comment
Share on other sites

ja necu pisat covjeku u topic svoja misljenja o njemu, jer je topic o autu....

a moj topic je zatvoren jer je kraj preradama na mom autu dok se ne skupi za ozbiljnije prerade tipa motor i tako to ;) 

ajde moze i ovdje tako jer ima previse off topica, a ja nemam trenutno sta pametnog za napisati, nit cu imat tako uskoro...

Link to comment
Share on other sites

ma nema sanse stari... to nije tema za ovdje... jedino sto bi ovdje pisao je o voznji, ali posto se nisam vozio s tobom, jbg... eto, jedino mi je smjesno bilo ono 5min na 7km gdje je cesta skoro skroz ravna... i to je to...

Link to comment
Share on other sites

da, ti znas kakva je cesta...kad dodes u rijeku vodim te tamo...

a i onda ti sad lijepo zakljucaj kao sta sam te zamolio, kad budem imao neke novosti cu ti javit da otkljucas i mirna bosna i nema vise spama

Link to comment
Share on other sites

jedno je karta, drugo je kad si na cesti...

lock privremeni, kad budem imao sta pametnog za pisati ti javim da otkljucas...


EDIT: Lock na temu, auto je prodan!

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.