Jump to content

2009 FIA Formula One World Championship


ZD1400RT

Recommended Posts

Ne mogu na poslu otvoriti njihov site. Proxy mi blokira kao da je stranica sumljiva? S čim se oni bave?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ip

    42

  • dolac

    41

  • ZD1400RT

    40

  • Blue_Fatal1ty

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mogu na poslu otvoriti njihov site. Proxy mi blokira kao da je stranica sumljiva? S čim se oni bave?

Proizvode predimenzionirane ručne satove.

Link to comment
Share on other sites

Brdgestone out nakon 2010, a Khumo možda in?

hope not ... bilo bi lijepo kad bi se vratila stara škola ... Goodyear, Michelin, Pirelli i slični ...

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lijepo samo nekako mi se čini da Michelin neće nazad nakon što su ga istjerali, ali bez obzira slažem se da bi trebalo biti više dobavljača guma.

Link to comment
Share on other sites

Ja isto mislim da bi bilo bolje imati više proizvođaća i nek budu različiti bolidi. Ovo uniformiranje mi fakat ide na živce, kao da voze Clio Cup. Bilo mi je super kad su dozvoljavali svakakve high tech novotarije. Sad samo čekaju da nešto zabrane. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Došao je kraj još jede sezone Formule 1 s tim i kraj ovog topica. Nadam se da će idući imat više postova. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.