Jump to content

novi renault sport cabrio !?


aCid_cOokiE

Recommended Posts

Stari moj!

Na zalost sve je vise razbijenih jer ih je tesko vozit. Al ja bi ga svejedno imao. :hearts;

Link to comment
Share on other sites

evo ovaj za tebe :hey:

veecab.jpg

Nebi taj hvala!

Poznavajuci sebe taj bi 100% zavrsio na krovu kojeg nema :laugh:

Link to comment
Share on other sites

zašto reno nikad nije krenuo sa clio cabriom u proizvodnju? zna li tko? :)

Link to comment
Share on other sites

zašto reno nikad nije krenuo sa clio cabriom u proizvodnju? zna li tko? :)

zato sto to objasnjava ona prva gornja slika :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Poznavajuci sebe taj bi 100% zavrsio na krovu kojeg nema :laugh:

Uštedio bi vatrogascima 15 minuta posla! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

zašto reno nikad nije krenuo sa clio cabriom u proizvodnju? zna li tko? :)

zato kaj je to gay...........

Link to comment
Share on other sites

zašto reno nikad nije krenuo sa clio cabriom u proizvodnju? zna li tko? :)

Vidi Pug206 zašto :laugh:

Link to comment
Share on other sites

pusti ti to..pug206 i 207 cabrio curice zagledavaju i sviđa im se! :)))

Link to comment
Share on other sites

jel tu vozać ostao živ???

vozac ostao ziv...ovo ti je jedan od onih ne-daj-boze slucajeva kada imas udes i govoris vatrogascima "DOBRO SAM" ali oni instistiraju da otkinu pola auta i da te izvade ...

:hey:

Link to comment
Share on other sites

slika izgleda prestrašno..ne želim si ni zamišljati...barem se čovjek zamisli malo nad svojom vožnjom

Link to comment
Share on other sites

slika izgleda prestrašno..ne želim si ni zamišljati...barem se čovjek zamisli malo nad svojom vožnjom

znam da svi pricaju o tome ali nije da bas razumijem, zasto ga je tako tesko voziti kao sto svi govore??? Mislim, auto je koliko. 250+ks i zadnji pogon isto kao i skoro svi Mercedesi i BMWi, pa bi molio nekoga da mi objasni u cemu je kvaka! Nema nista od elektronike ili sta???

Link to comment
Share on other sites

znam da svi pricaju o tome ali nije da bas razumijem, zasto ga je tako tesko voziti kao sto svi govore??? Mislim, auto je koliko. 250+ks i zadnji pogon isto kao i skoro svi Mercedesi i BMWi, pa bi molio nekoga da mi objasni u cemu je kvaka! Nema nista od elektronike ili sta???

kratak medjuosovinski razmak ga malo j**e, ali najveci udio u tome da ga je tesko voziti imaju neuki vozaci imho

Link to comment
Share on other sites

kratak medjuosovinski razmak ga malo j**e, ali najveci udio u tome da ga je tesko voziti imaju neuki vozaci imho

nekak sumnjam da je problem u vozacu. :plazi:

p.s. iako treba bit malo blesav vozac za takav tip voznje po cesti, to je vise auto za stazu

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

ph II nije toliki problem koliko je bio ph I :D

puno je bolje sređen ovjes i vozljiviji je... ali mislim da nijedan ne prašta greške... i odeeeeeeee :D

Link to comment
Share on other sites

evo ovaj za tebe :hey:

veecab.jpg

slika je fora, ali nema logike: gdje je nestao motor?.. glavno da usisnici stoje :zubo:

Link to comment
Share on other sites

slika je fora, ali nema logike: gdje je nestao motor?.. glavno da usisnici stoje :zubo:

pa jesi gledo kad gdje stoji motor peglici 126bis? :p

nekako mi cliu ne paše roof-less

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.