Jump to content

Pozdrav svima


M4rk0

Recommended Posts

Zovem se Marko, dolazim iz Karlovca, imam petardu (r5) i obozavam ju :))))) :dobroje:

PS. za registraciju sam koristio od oca mail, zato jer taj jedini nije free....pa su tu njegovi podaci...nadam se da nije bed... :fucka:

Peace.

Link to comment
Share on other sites

ooo pa napokon jos karlovcana... imas u meeting place nasu podruznicu pa se javi za kafu koji put ;) btw. koliko imas godina? posalji mi na PM svoje podatke (ne od oca, nije bed za email, znaci ime, godina rodenja i to...) pa cu te aktivirat onda...

Link to comment
Share on other sites

ooo pa napokon jos karlovcana... imas u meeting place nasu podruznicu pa se javi za kafu koji put ;) btw. koliko imas godina? posalji mi na PM svoje podatke (ne od oca, nije bed za email, znaci ime, godina rodenja i to...) pa cu te aktivirat onda...

newbie poslao sam ti mail..i da pace ili guska, past ce neka kafa :)

i Hvala drugima na dobrodoslici :) :)

Link to comment
Share on other sites

di ces vise a ? :laugh: nisam ni napomenuo da smo imenjaci ;)

Ma šta više?! Ovo je i previše :laugh:

Link to comment
Share on other sites

moze, i jos mi das 3000kn :zubo: ajmo mi prestat s OT, nije primjereno da moderator oftopicari :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.