Jump to content

Grobnik Speed Day


Dinnek

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dinnek

    43

  • vedran

    38

  • redvitoxxx

    16

  • Fredy

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

bravo dinnek i hazarder, prave pile imate hehe :D

trebo si i ti voziti, malo tog megija na pistu stavit di mu je i mjesto... :hey:

Link to comment
Share on other sites

E da, Vedranu nisam ni čestitao...ali on je ionako tamo stari gost i vozi ko po špagu...al svejedno, čestitke...i jednom i drugom. ;)

...ja sam bio uvjeren da 172-jki treba bar neki drugi ovjes, niži, tvrđi, s nagibima...da bi odvozio neko dobro vrijeme. Al očito ne treba, bar ne nužno. Vozimo aute bolje nego šta mislimo da jesu...

Samo promjenit stock amortizere sa nekom sport varijantom i za vozaca amatera je to sasvim dovoljno.

Decki svaka cast :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Jucer sam prvi puta pogledao speed day i jako mi se svidjelo.Atmosfera oko svega toga je bolja nego sto sam mogao zamisliti... divim se svima koji su vozili i brzima i sporijima jer uci u "arenu" po kisnim uvjetima nije bas zezancija.Svaka cast organizatoru.Nadam se da ce speed day stvoriti tradiciju i da cu barem jednom sudjelovati u voznjama.Shad,opet se nismo upoznali. :)

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja javim!

Je bilo je zanimljivo i jaaako sklisko. Dok nije kisa prestala nikako nisam mogao spustiti vrijeme ispod 2 minute jer sam imao dvije razlicite gume naprijed i nazad i bile su napumpane za suho,tako da sam vecinu vremena driftao i izletavao sa staze :laugh: . Uglavno 1.55 sam napravio u zadnjem krugu kad se je tek pocela susiti staza sa gumama koje su bile gotove. Dinnek je odlicno vozio i uspio je pokopcati i poloviti putanje i to je rezultat ovog odlicnog vremena koje je napravio. Uglavnom puno smo brzi od ostalih cliaca koji su tamo bili i od nekih puuno jacih pila. Sad mi fakat nije jasno kak nasi decki sa Meganima R26 nisu mogli napraviti bolje vrijeme od nas? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

znam ja koliko je sekunda po krugu,ali s obzirom da je tebi prvi put i da ti je auto totalna serijala(njemu nije) ta sekunda izmedju vas nije nista!!!

Cuj ima tu vise faktora a to je da nismo bili sami na stazi i da staza jos nije bila skroz suha. Tako da ovo vrijeme iako mi je to do sada najbolje,nije realno kad se gledaju nasa dva auta. Jer kad Dinnek i ja idemo skupa on ne moze za mnom i brze prolazim zavoje od njega. Ali definitivno je Dinnek jebeno odvozio i ja mu skidam kapu! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Cuj ima tu vise faktora a to je da nismo bili sami na stazi i da staza jos nije bila skroz suha. Tako da ovo vrijeme iako mi je to do sada najbolje,nije realno kad se gledaju nasa dva auta. Jer kad Dinnek i ja idemo skupa on ne moze za mnom i brze prolazim zavoje od njega. Ali definitivno je Dinnek jebeno odvozio i ja mu skidam kapu! :dobroje:

Istina, vjerojatno tu dolazi do izražaja bolje poslozen auto za stazu i naravno sam vožač. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Istina, vjerojatno tu dolazi do izražaja bolje poslozen auto za stazu i naravno sam vožač. :hey:

Bas sam gledao na totalizatoru i najbrzi je i tebi i meni zadnji krug ;)

Link to comment
Share on other sites

Bas sam gledao na totalizatoru i najbrzi je i tebi i meni zadnji krug ;)

pa da, taman kad je mozda moglo biti i bolje... ;)

imam jednu svoju snimku ali po kisi i vidi se da imam mjesta za popravke dosta...

aj bit ce sljedeci put.

Link to comment
Share on other sites

pa da, taman kad je mozda moglo biti i bolje... ;)

imam jednu svoju snimku ali po kisi i vidi se da imam mjesta za popravke dosta...

aj bit ce sljedeci put.

Daj stavite te neke fotke i filmice!

Link to comment
Share on other sites

Daj stavite te neke fotke i filmice!

evo tebe i mene na ciljnoj ravnini.... mislim da jesi ti ako se ne varam...

jos se jedan upload-a, velik je.

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

1:56 po ovakvoj stazi i za prvi put je i više nego odlično!

Svaka čast!

Link to comment
Share on other sites

1:56 po ovakvoj stazi i za prvi put je i više nego odlično!

Svaka čast!

zadnji krug je bilo to vrijeme, taman suha putanja od auta.

sad se uploada 6:44 min filmic, na njemu se vidi puno gresaka-mojih ( sad ih tek vidim, ali to je ionako bilo na pocetku, pocetni krugovi ), muzika svira, prestizanja-veky u akciji, okretanja i tak...

Link to comment
Share on other sites

Odlično vrijeme je Dinnek napravio, išao sam jedan spori krug za zagrijavanje s njime pa smo se zbog crvene zastave vratili u box... onda sam se otisao voziti s Vedranom i osjecaj na stazi je jednostavno predobar :hearts;

ne postoji nista slicno sto se moze porediti sa osecajem na stazi(za one koji vole adrenalin),jedino sto kad jednom probas i svidi ti se nema nazad :)

Cuj ima tu vise faktora a to je da nismo bili sami na stazi i da staza jos nije bila skroz suha. Tako da ovo vrijeme iako mi je to do sada najbolje,nije realno kad se gledaju nasa dva auta. Jer kad Dinnek i ja idemo skupa on ne moze za mnom i brze prolazim zavoje od njega. Ali definitivno je Dinnek jebeno odvozio i ja mu skidam kapu! :dobroje:

shvatam ja sve to sto kazes,al me stvarni prijatno iznenadilo da je prvi put sa stock autom napravio takvo vreme.

p.s.kada je sledeci speed day?

Link to comment
Share on other sites

ne postoji nista slicno sto se moze porediti sa osecajem na stazi(za one koji vole adrenalin),jedino sto kad jednom probas i svidi ti se nema nazad :)

shvatam ja sve to sto kazes,al me stvarni prijatno iznenadilo da je prvi put sa stock autom napravio takvo vreme.

p.s.kada je sledeci speed day?

He he i ja sam imao to vrijeme prvi put kad sam dosao na Grobnik. Neka drago mi je da je Dinnek tako nekaj napravio jer je to vise mego jebeno vrijeme. Bit ce jos Grobnika i bit ce jos stopanja a do tada ce se nasarafit nekaj ;) .

Sljedeci je ja mislim negdje u 7 mj. ako se ne varam. Se vidimo?

Link to comment
Share on other sites

evo tebe i mene na ciljnoj ravnini.... mislim da jesi ti ako se ne varam...

jos se jedan upload-a, velik je.

Stavi i taj!

Nisam bas siguran da sam ja to. Mislim da je to Hazarder ako se ne varam . Javi se Hazi :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Evo ga momci, nemojte odmah biti prenapadacki, to su pocetni krugovi,... :nezna:

imate i pretjecanja, i okretanja, i muzike.... i misko koji to sve prati... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

da se i mi javimo :hey:

bilo je predobro,malo sklisko napocetku al sve ok

hazarder je napravio 1:59 al sa nas dvojcom u autu!cijelo vrijemo smo se vozili u dvoje

maxi takoder 2:00 u dvoje

cestitam vedranu i dinneku,stvarno super vremena i voznja! :yeah:

mozda je bilo malo previse auti na stazi odjednom pa ni nemres radit brze krugove jer se moras micat drugima al nema veze-prejebeno je bilo i vidimo se opet :hey: :hey: :hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

sivi i crni clio.................dobri ;)

a jesi me preletio... :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites

a jesi me preletio... :hail: :hail:

kad si ti mjuzu moro slusat a klitach tuce u blokadi :lool:

Link to comment
Share on other sites

kad si ti mjuzu moro slusat a klitach tuce u blokadi :lool:

ma s mjuzom i bez nje, nema pomoci... :laugh::oo:

Link to comment
Share on other sites

...ja sam bio uvjeren da 172-jki treba bar neki drugi ovjes, niži, tvrđi, s nagibima...da bi odvozio neko dobro vrijeme. Al očito ne treba, bar ne nužno. Vozimo aute bolje nego šta mislimo da jesu...

Meni se čini da se ti previše družiš sa neRenaultovcima koji su te uvjerili u suprotno (shala mala :zubo:). Iako nisam vlasnik Sporta, vidio sam razna testiranja gdje je serijski Sport po vremenima uvijek skidao konkurenciju i hvaljen na sve strane tako da me malo iznenadilo tvoje mišljenje o njemu u serijskom obliku. IMO IMHO što li već :bigl:

I baš mi je drago zbog Dineka i njegovog rezultata jer je dokazao koliko sam vozač igra u tim vremenima i koliko je bitan feeling za vožnju i kompenzaciju "nedostataka" (u odnosu na konkurenciju) u ležanju auta, te ima feeling kad ga forsirati u zavoju, a kada ne.... svaka čast.

Ja još uvijek čekam ko ozebli sunce da netko više pošteno provoza R26 po Grobniku!

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da se ti previše družiš sa neRenaultovcima koji su te uvjerili u suprotno (shala mala :zubo:). Iako nisam vlasnik Sporta, vidio sam razna testiranja gdje je serijski Sport po vremenima uvijek skidao konkurenciju i hvaljen na sve strane tako da me malo iznenadilo tvoje mišljenje o njemu u serijskom obliku. IMO IMHO što li već :bigl:

I baš mi je drago zbog Dineka i njegovog rezultata jer je dokazao koliko sam vozač igra u tim vremenima i koliko je bitan feeling za vožnju i kompenzaciju "nedostataka" (u odnosu na konkurenciju) u ležanju auta, te ima feeling kad ga forsirati u zavoju, a kada ne.... svaka čast.

Ja još uvijek čekam ko ozebli sunce da netko više pošteno provoza R26 po Grobniku!

ovo i mene zanima.... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.