Jump to content

Podružnica Zagreb


Guest rimA

Recommended Posts

Ta bi ti popila i krv i novac i sve isisala da bi ostao ko ispuhani balon [emoji16][emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Ja se bojim doc jer bu me netko mogao ubit

 

Poslano sa mog Coolpad F1 (ported by Jpower73) koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Haahhahaha, dobro, skužili smo te i prvi put. Vjerujem da nitko nema ništa protiv da dođeš, ko curica dramiš. :D

Evo ja ću prvi napisat da moj dolazak sigurno ne ovisi o tome dal će biti ti ili netko drugi ili neće.

A umjesto ubistva, nudim cugu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam di se mislilo ni niš. Nek netko nešto predloži.

Ja utorak večer mogu zadnje, poslije me nema.

Link to comment
Share on other sites

A gdje bu to? Nisu sad na rotoru i okolo radovi?
Radovi su ali normalno se moze doc na bilu [emoji2]

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel' to prošlo? Još nisam nikad bio pa reko' da probam. Vidite kako se ona ekipa sa spačekima fino okupila negdjeprije...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 hours ago, ivan.martinko said:

Elita..

Ne baš naprotiv. Da smo elita vozili bi sveto trojstvo i nebi se tu s tobom prepucavali. Mi smo autoentuzijasti koji se vole podružit, zajebavat i smijat krkanima na bili koji briju da su elita. Imaš totalno krivu percepciju i ti i dio foruma o nama "rsovcima", a to se najbolje vidi u našim temama di nema baš nešto interesa. O pranju veša i kupovini tampona se više piše. Al dobro, nismo svi isti i u tome i je bit foruma, da slobodno izneseš svoje stavove i mišljenja o bilo kojoj temi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skupimo se, lipo podruzimo. Volim se podruzit s ljudima koji uzivaju u svom autu i ulazu u njega.

Doduse ja otiso u 4x4 off road vode al niko ni savrsen.

Ak ste za ja sam free danas od 8 i 30 mogu bit na bili.  Bit ce mi drago se malo podruzit.

 

Link to comment
Share on other sites

On 30. 08. 2019. at 23:05, kristijan1710 said:

@homer znaci dobrodosao sam s "traktorom" :hura:

pazi sad su tenkovi in :D 
 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvijek mislio da ti ovi skupi auti levo i desno kažu na materinjem jeziku da se nisi parkirao kak spada uz svu tu silnu tehnologiju :D

 

Link to comment
Share on other sites

Još je mene natjerao ovaj s AMGom da se parkiram ko debos jer je imao suvozačka vrata otvorena. 

Edited by homer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.