Jump to content

Podružnica Zagreb


Guest rimA

Recommended Posts

Zali boze kad nema ni jednog novog RS-a, kao i obicno (nazalost) narod u HR zaostaje 10ak god za svijetom...

  • Confused 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninoo said:

Zali boze kad nema ni jednog novog RS-a, kao i obicno (nazalost) narod u HR zaostaje 10ak god za svijetom...

Nije ti neki post.

Ja gledam slike i ponosan sam i presretan da imamo toliko RS-ova na cesti i da se mogu okupiti na jednom mjestu. Ovo su fotke koje se rijetko mogu vidjeti. U nekim od ovih RS-ova je novaca da se moglo novi RS kupiti, ali ljudi su entuzijasti i voze aute koji su još uvijek “analogni”. 90% vlasnika RS-ova koje ja znam su petrolhead-ovi koji žele pravi vozački auto, a ovi auti na slici su najbolji iz RS štale po tom pitanju. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je baš drago vidjeti ovako nešto. Meet je bio “iznenadan” i koliko sam vidio po videima, skupilo se dosta ekipe. Žao mi je što nisam mogao biti dio toga zbog obaveza. Narušio bih im prosjek dci-em karavanom, al jbg. Sljedeći put sigurno dolazim. 

Edited by grgaph2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mladen said:

Pa di ste imali taj meet? Jel neka to grupa na facebook ili whatsup?

Fejs grupa renault crew hrvatska

Evo jos pokoja

IMG-20200105-WA0084.thumb.jpg.dac65475de84de7b6961b8460a76f7e5.jpgIMG-20200105-WA0083.thumb.jpg.c61e4517b11834bbeaf4b3c8bacb00d0.jpgIMG-20200105-WA0085.thumb.jpg.f5160580395c317e19da34716b0c74a0.jpg

 

Edited by homer
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, GTT said:

Nije ti neki post.

Ja gledam slike i ponosan sam i presretan da imamo toliko RS-ova na cesti i da se mogu okupiti na jednom mjestu. Ovo su fotke koje se rijetko mogu vidjeti. U nekim od ovih RS-ova je novaca da se moglo novi RS kupiti, ali ljudi su entuzijasti i voze aute koji su još uvijek “analogni”. 90% vlasnika RS-ova koje ja znam su petrolhead-ovi koji žele pravi vozački auto, a ovi auti na slici su najbolji iz RS štale po tom pitanju. 

Stoji to sto si rekao. Medutim to su izlike i opravdanja ovdje kod nas. Ja nisam nikog vrijedao s tim nego govorim koliko se zapravo nema za nove aute u nasoj drzavi. Vanjski meetinzi su vec prepuni novih RS-ova i to ne znaci da ljudi vani nisu entuzijasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno ne znači da ljudi nisu vani entuzijasti, ja samo kažem da to što nema novih RS-ova ne znači da nam je scena loša, dapače, ovo je teško u jednoj Austriji skupiti, a kamoli u HR. Vezano uz izlike, ja bi prvi radije Clio 197 nego Clio 200 EDC. Nema veze sa financijama.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Umjesto pohvale za ovakav skup i druzenje,u oko je upalo manjak novijih rs-ova...


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Zali boze kad nema ni jednog novog RS-a, kao i obicno (nazalost) narod u HR zaostaje 10ak god za svijetom...


Totalno ti lose razmisljanje.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sasaa said:

 


Totalno ti lose razmisljanje.

 

Boli me k 😝. Ja nisam fan starih pa mi je ovo dosadno. No u svakom slucaju pohvale za kolicinu.

 

Link to comment
Share on other sites

Boli me k [emoji13]. Ja nisam fan starih pa mi je ovo dosadno. No u svakom slucaju pohvale za kolicinu.
 


Onda kupi najnovijeg i budi sretan. Dodji na takav meet i budi 10god ispred svih. [emoji1787]
  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sasaa said:

 


Onda kupi najnovijeg i budi sretan. Dodji na takav meet i budi 10god ispred svih. emoji1787.png

 

E takvo razmisljanje mi se svida 🙃. Neam para za novog pa ništa od toga. 😅.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sasaa said:

 


Onda kupi najnovijeg i budi sretan. Dodji na takav meet i budi 10god ispred svih. emoji1787.png

 

10 godina ispred i deset krugova iza 😀

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GTT said:

 ja bi prvi radije Clio 197 nego Clio 200 EDC. Nema veze sa financijama.

Nemas para za edc, ne lazi narod! 

Koliko rs-ova na jednom mjestu i da netko kaze na to "zali boze"...da nije to martinko undercover? :oo:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Respekt za okupljanje..gledao sam neciji video na FB jos kad se parkiraju i stvarno djeluju impresivno [emoji106][emoji106]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Privilegija je ih je vidjeti na okupu ovako iz generacije u generaciju.
Svaka cast, samo naprijed. Jos da uleti neka Alpine V6 turbak iz osamdesetih koja bi to tek pojava bila :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meet sam organizirao za ljubitelje renault vozila(neocekivano). Nije bilo nista receno da smiju samo sportovi doci, a ponajprije mi je drago sto se ih odazvalo 90%  

Grupa je stvorena da ljudi pomazu jedni drugima,daju savjeti i tak to. Klasika.

Sve marke imaju fb grupe osim renaulta. Pa reko ajmo ju napravit.

 

Screenshot_20200111-001546_Facebook.jpg

Screenshot_20200111-001953_Facebook.jpg

20200105_165526.jpg

90% je bilo rs-ova na meetu sto je zaista super:respect::hop:

Edited by phenom
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Kako sam novi na forumu listam malo i starije teme. Trebalo bi opet meet organizirat da se malo podružimo 🙂🚀

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.