Jump to content

Renault Megane CC


The Saint

Recommended Posts

Evo posto je nekoliko zanimalo kako izgleda r26 p2 prednji branik na cc- u pa... evo nekoliko slika od mog megana...

post-8735-1242576320_thumb.jpg

post-8735-1242576340_thumb.jpg

post-8735-1242576351_thumb.jpg

post-8735-1242576361_thumb.jpg

Edited by The Saint
Link to comment
Share on other sites

odlicno izgledaju :D

Link to comment
Share on other sites

Lijepo. I ja bih... Koliko para?

Link to comment
Share on other sites

odlicno izgledaju :D

A-ha! OBJE.

:wub::wub:

Link to comment
Share on other sites

Fino :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Megan ti je predivan. Koža panoramski krov ma sve. I nisam moga virovat da 1.5 dci tako lipo poteže. Nemogu nać zamjerke.

I jeli te vlasnica ubila kada si se vratija s pumpe i liva gorivo 3-4 ure

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

Već sam htio komentirat crvenu kožu, ali kad sam vidio da je vlasnica u pitanju onda mi je jasno zašto je auto "prekrasno" ukrašen iznutra. IMHO nemoj se ljutiti.

Edited by ! mario !
Link to comment
Share on other sites

Već sam htio komentirat crvenu kožu, ali kad sam vidio da je vlasnica u pitanju onda mi je jasno zašto je auto "prekrasno" ukrašen iznutra. IMHO nemoj se ljutiti.

MARIO ---Mali ispravak koža je tamni bordo ali kad sam slikao nemam pojma, ispalo je kao da je japanski crvena, heheh banzai! Mogu ti rec da sam na početku bio skeptičan ali nije loša kombinacija šampanj boja karoserije i bordo unutrašnjost moraš vidjetu u realnosti nije girly auto :tup::hearts; ubiti bas je :hdbg: hehehehe

VEKY -- Ma bila je sretna šta sam uopće našao put do doma :hura: kaže da mi ni navigacija u autu ne pomaže :tup:

KilerLoop -- neznam točno kolika je cijena ali ako hočeš mogu se raspitati ?

Edited by The Saint
Link to comment
Share on other sites

Mali ispravak koža je tamni bordo ali kad sam slikao nemam pojma, ispalo je kao da je japanski crvena, heheh banzai!

VEKY -- Ma bila je sretna šta sam uopće našao put do doma :hura: kaže da mi ni navigacija u autu ne pomaže :tup:

KilerLoop -- neznam točno kolika je cijenaali ako hočeš mogu se raspitati ?

Cijena je 5200 + lakiranje + montaza, ako se ne varam.

Aaaaaaaaaaa, i ja bi bordo kožu u autuuuu!

Prekrasan!

Link to comment
Share on other sites

Ja nebi takvu kožu u autu, možda sam previše staromodan. To mi je baš tetkasto. Sorry. :frown:

Link to comment
Share on other sites

KilerLoop -- neznam točno kolika je cijena ali ako hočeš mogu se raspitati ?

Ajde plz... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ajde plz... :hey:

Auto je super, pridruzujem se ekipi :laugh: Auto je sredjen u R26 stilu u Auto kuci Univerzal. Ako zelite otprilike ponudu, imati cete je sutra. Moram

naglasiti da je prdnji branik od R26 f2 za jedno 80% skuplji nego za normalni Megane.

Uzivo se ne mos nagledati auta. Vlasnica je moja dobra prijateljica :klap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...

imho ne baš... jel ima šanse da je to još u fotošop fazi? :)

Link to comment
Share on other sites

Slika izgleda uska sama po sebi pa mu ova dva topa baš i ne stoje. Mozda bi sli,a veće rezolucije bila adekvatnija za prosudit,al svejedno,mrvicu je previše. Možda malo okruglije topove...? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

stavi bas okrugle topove, i ovaj lazni difuzor stavi u mat crnu boju!! :hail:

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa. :dobroje: jako agresivno djeluje.

Ali šta će ti 2 topa kad imaš dizzzzl pod haubom? :rotfl:

Šalim se, meni se stvarno sviđa!

Nego, ja ću ti stvarno maznut ovu unutrašnjost. :fucka: Ta crvena koža mi je prehebena!

Link to comment
Share on other sites

ne izgleda lose za 2. najbolji CC na forumu...lol :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

imho ne baš... jel ima šanse da je to još u fotošop fazi? :)

Naravno to je tek tu mislio mislio i skuzio da mi od Silvestera zadnji dio je dobar ali nesto fali pa sam ovako pokusao ubaciti...

Slika izgleda uska sama po sebi pa mu ova dva topa baš i ne stoje. Mozda bi sli,a veće rezolucije bila adekvatnija za prosudit,al svejedno,mrvicu je previše. Možda malo okruglije topove...? :nezna:

stavi bas okrugle topove, i ovaj lazni difuzor stavi u mat crnu boju!! :hail:

Ma da ali to je jedina slika koju sam imao da mogu od izad ubaciti, meni su okrugli auspusi nekako pre obicni a plus toga ovo je previse blizu slikano u realnosti oni izgledaju manji. Difuzor je u mat crnoj boji ali ovo je relistica boja mat platike na suncu...

Meni se sviđa. :dobroje: jako agresivno djeluje.

Ali šta će ti 2 topa kad imaš dizzzzl pod haubom? :rotfl:

Šalim se, meni se stvarno sviđa!

Nego, ja ću ti stvarno maznut ovu unutrašnjost. :fucka: Ta crvena koža mi je prehebena!

Sve jedno sta imam pod haubom , i da imam 2 hrcka i vrtilicu opet bi bio brzi od tebe :rotfl: i plus toga nije crvena nego bordo :fucka: ( kad kazes crvena imam osjecaj da sam otisao u neke vode :jez: :jez: )

ne izgleda lose za 2. najbolji CC na forumu...lol :rotfl: :rotfl:

Neznam ja tko tu ima bolji, jos da se odlucim sta cu sa ovim zadnjim dijelom i kad nesto smislim gdje da uguram sub a da se ne vidi ili nesto diskretno pa onda mi reci ciji je bolji :hahahe::beah: sta kazes Silvester, heheh šalim se

Edited by The Saint
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bi nikako stavljao okrugle nastavke, ovo kako si složio sad je stvarno super.

dobro, bordo onda neka bude. Svejedno je super! :cool:

Samo ti fale još neke 18" felge, malo ga približit podu i tak...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.