Jump to content

Renault sport - za sportaše


darko

Recommended Posts

Kolko košta to čudo???? HANS daj vidi!!!

Edited by ZG2016RS
Link to comment
Share on other sites

Pa i nisu se baš pretrgli sa opremom

Link to comment
Share on other sites

Guest Andrej
najbolje da ne kosta vise od 2k!

pa ak kosta vise od 2 k se ne isplati pa makar pisalo renault na njemu....

Link to comment
Share on other sites

...vrijedi max 1500 kuna po opremi...bzvz je bajk, osim za do tržnice ili po kvartu đirić.

Šteta...mogli su se bar malo potruditi...

Link to comment
Share on other sites

...vrijedi max 1500 kuna po opremi...bzvz je bajk, osim za do tržnice ili po kvartu đirić.

Šteta...mogli su se bar malo potruditi...

heba vas ja .....

nije bitno jel krama il nije...stvar je u renaultu sport

nemres na clio sporta na krovne nosace stavi bicikl a da nije sport :zubo:

Link to comment
Share on other sites

...da, ovo je Storia...ništa, nema druge nego čekati sport izvedbu, hehe. Na njoj će cvrčati sjedalo, klimat će se leveri mjenjača na volanu, pokvarit će se lock vilice...ali će imati 9 kila, titanjsku ramu, full XTR opremu, Magura kočnice...i bit će hebeno dobra za vozit.

Link to comment
Share on other sites

hebate svi ste profi biciklisti....

ja imam na svom bajku jos c50 masinice koje rade savrseno...

:laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest Andrej

heh...

ne bas profi... ali dost dugo sam skakao i to... tak da znam kaj je bajk.... znam da sam svog sklepao za nekih 10k... :-(

Link to comment
Share on other sites

Mogli su neku Specijalku nabacit, već kad se radi o Renault Sportu...e već bi si onda razmislio ;)

Link to comment
Share on other sites

Kakav je to Renault Sport model na kojem nemaš kvačilo i barem 170 ks pfffffff. Da sam htjeo vozit na bicikl nebi kupio sporta ;)

Edited by Kundak
Link to comment
Share on other sites

Kakav je to Renault Sport model na kojem nemaš kvačilo i barem 170 ks pfffffff. Da sam htjeo vozit na bicikl nebi kupio sporta ;)

1 konj na težini od 6,7 kila... misliš da je mali power weight ratio? :p:D

Link to comment
Share on other sites

prototip na kojem se radilo u Renault Sport odjelu no izbacili su turbo mašinu i ostavili čisti atmosferac na 2 noge :) lol :D

1000022img.jpg

Link to comment
Share on other sites

prototip na kojem se radilo u Renault Sport odjelu no izbacili su turbo mašinu i ostavili čisti atmosferac na 2 noge :) lol :D

1000022img.jpg

Ima i red lip felgu otraga :laugh:

Link to comment
Share on other sites

...da, ovo je Storia...ništa, nema druge nego čekati sport izvedbu, hehe. Na njoj će cvrčati sjedalo, klimat će se leveri mjenjača na volanu, pokvarit će se lock vilice...ali će imati 9 kila, titanjsku ramu, full XTR opremu, Magura kočnice...i bit će hebeno dobra za vozit.

dobra!!! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.