Jump to content

Kako doci do sporta 172/182


igor86

Recommended Posts

Posto sam vec na forumu vidio na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine sportova 172/182 interesuje me koja bi bila najbolja solucija za uvoz istog automobila.

Znaci iz koje bi se zemlje mogli gledati auti. Recimo da se preporuci neki web site. Posto u BiH nisam primjetio da ima tih sportova.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema smisla uvoziti taj auto...jer kod nas još uvijek ima dobrih primjeraka. Izvana se uvoze auti kojih kod nas nema ili ih ima ali su ubijeni i u lošem stanju...ili pak preskupi itd. Dečki su ti tu stavili tri auta koja se prodaju i to samo na forumu, ako odeš u potragu van foruma onda će ih biti i više. Od ova tri moj je najjeftiniji...i još će nekih 10 dana biti u oglasima, nakon toga ti ostaje 2000€ skuplja žuta 182-jka koja mi se čini kao dobra prilika...ili od Toce 172 s plinom.

Znaš kako se kaže...koliko para toliko muzike. Može se naći sport i za 5000€ ali neću ni pretpostavljati u kakvom je taj stanju. Isto tako, ima ih i po 11-12 tisuća a oni su pak novijeg godišta, s manje km, u pic-pic stanju i samo sjedi-pali-vozi. Od 7000-8500 se može naći solidan auto, moje mišljenje.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

S tim da su u njemačkoj ph2 od 7k eura pa nadalje što te ispada više od 10k kad ga uvezeš, a kod nas za 10k nađeš apoteku od CS-a

Link to comment
Share on other sites

Svakako da ti je najbolja solucija kupiti auto u Svajcarskoj i li negde vani pa uvesti, a sigurno je najeftinija i najbolja varijanta naci u Bosni i kupiti...Ima ih samo se treba potruditi, ja znam vlasnika bar 5 sportova, svi su u Sarajevu, a od skora je jedan iz BL kupljen pa je dosao u Sarajevo...

Uvoz iz HR je ok ako je cijena korektna, meni se cini da su za nijansu jace cene nego vani, ali verovatno je to sve tu negde....Za uvoz racunaj izmedju 1500-2500 evra u zavisosti od godista za carinu i PDV, to se jos raspitaj....

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno razmisli o onoj ponudi sto sam ti ja stavio jer ocuvanijeg sporta 182 nisam susreo, a vidjeo i ocima sam se uvjerio u to, i garantiram za taj auto ;)

Link to comment
Share on other sites

Hm pa posto sam iz BiH mislim da je svejedno da li cu kupiti auto u HR ili od dalje, isto se racunaju carine i porezi i to oko 40% cijene.

Naravno ovdje (HR) se lakse moze otici pogledati auto.

@buly

Heh da, cuo sam da je otisano neki dan jedan sport u Sarajevo bio parkiran kod neke babe u garazi, iz prasine dignut :).

Ali po bih oglasima nema tih auta, ustvari bio je jedan i to u jako losem stanju cijenjen 17,5k maraka.

Link to comment
Share on other sites

Hm pa posto sam iz BiH mislim da je svejedno da li cu kupiti auto u HR ili od dalje, isto se racunaju carine i porezi i to oko 40% cijene.

Naravno ovdje (HR) se lakse moze otici pogledati auto.

@buly

Heh da, cuo sam da je otisano neki dan jedan sport u Sarajevo bio parkiran kod neke babe u garazi, iz prasine dignut :).

Ali po bih oglasima nema tih auta, ustvari bio je jedan i to u jako losem stanju cijenjen 17,5k maraka.

Nisam siguran da je to taj, ovaj je otisao prosle godine i za oka cifu...idi na forum www.bhrenaultclub.com pa se malo raspitaj, ta kola je nabolje uzimati preko preporuke....

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno razmisli o onoj ponudi sto sam ti ja stavio jer ocuvanijeg sporta 182 nisam susreo, a vidjeo i ocima sam se uvjerio u to, i garantiram za taj auto ;)

o njemu se pomalo razmislja... za mamu.. ;)

ali primjerak stvarno dobar, koliko vidim.

Link to comment
Share on other sites

mislim da uz malo srece i truda mozes povoljnije proci ako uvezes iz inostranstva.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.