Jump to content

Pozz...


Guest bresho

Recommended Posts

4. Prvi post na forumu mora biti kratko predstavljanje u forumu "Novi članovi", gdje ćete napisati par riječi o sebi, te će vam članovi zaželjeti dobrodošlicu. Takodjer vas molimo da napisete kako ste saznali za klub (preko trazilice, naljepnice na nekom autu ili nesto trece).

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest bresho
4. Prvi post na forumu mora biti kratko predstavljanje u forumu "Novi članovi", gdje ćete napisati par riječi o sebi, te će vam članovi zaželjeti dobrodošlicu. Takodjer vas molimo da napisete kako ste saznali za klub (preko trazilice, naljepnice na nekom autu ili nesto trece).

:hey:

Pardonček :-)

Dakle, vozim već 5 godina spomenutog Meganea, benzinca, iz Zagreba sam, za klub sam saznao surfajući po Googleu, zanimaju me iskustva drugih sa servisiranjem i održavanjem Renaulta....uradi sam, gdje, kako i sl...

B

Link to comment
Share on other sites

Pardonček :-)

Dakle, vozim već 5 godina spomenutog Meganea, benzinca, iz Zagreba sam, za klub sam saznao surfajući po Googleu, zanimaju me iskustva drugih sa servisiranjem i održavanjem Renaulta....uradi sam, gdje, kako i sl...

B

to je to :dobroje: imas full pristup ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.