Jump to content

Little Red Rocket


Guest

Recommended Posts

da not bad...al nije to orginal felga koju si u par navrata spomenuo...

idem vidit jesi kaj pametno na twingo24.de napisao :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darko

    14

  • Smuchac

    12

  • fatal_error

    7

  • newbie

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

LOL i u rozo ga farbaj :)

si razmisljao o sirenju 14" celicnih felgi?

Ma ne u rozo, nego u crno sa rozim felga :D Pussymobil :lool:

Razmisljao sam o sirenju celicana dok sam Polo vozio i odustao jer cijela stvar kosta

vise nego jako dobar set alu felgi...

kak barbie........mozes samo Ken stavit.... :laugh:

Bzvz...ja bas hocu Barbie :tup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

e, svaka čast na autu, pročito sam cijeli topic i oduševljen sam tak nekim "sitnicama" na autu, a super je ispalo, spušten taman. a kaj se tiče felgi, vidio sam po youtubeu dosta Twili sa alu felgicama, imaju Renault logo, znači original su, iste ovakve http://img142.imageshack.us/i/dsc00156g.jpg/ te TH line. te mi nekak najbolje stoje na Twiletu ;)

pozz!

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pohvalama :) Slazem se za felge i meni su te TH mozda i najbolje za Twingacha ali je problem kaj su kod nas tesko nabavljive i dosta skupe... No tko zna do proljeca kaj ce se pronaci :D

Btw KW bi trebao stici za tjedan dana, pa ide na ugradnju. "Usput" moram obaviti registraciju i redovni servis plus zimske gume. Planiram i jos par sitnica uz to ubaciti... vise info i slika kad stigne sve naruceno :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

da ti rijesim pitanje dal ce ti zadnja polica izdrzat ovalce. NE! na zalost znam iz vlastitog iskustva moja je bila i ojacana i dodatno ucvrscena pa su se svejedno drzaci znali izscupat iz gepeka . jednostavno su ovalci prevelika tezina za to

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

jel to onaj koji spušta 30mm ili 40mm, pitan zato jer me zanima koliko će ti stvarno past auto?

jesi mirija koliko je pa sa ovin oprugama pa da baciš usporedbu?

interesantan mi je kw al ne znan koliko stvarno auto padne a ne bi tija premalo

kako eibach ima -3 i -5 pa auto sa -3 padne 2cm

:hey:

Link to comment
Share on other sites

pa sa ovim federima je dosta otisao dole...nisam mjerio ali rekao bi naprijed 5 iza 3... sa KWom cemo tek vidjeti... Deklariraju -40mm ali nisam nasao nikakve fotke na netu Twinga sa njihovim federima, pa ne znam... Meni bi isto odgovaralo da otide jednako dole jer sad ga uopce nije problem voziti tj dosta je visok da ne zapinjem nigdje. Kaj se tice Eibacha iskljucivo zato i nisam isao na njega iako mi je bio bitno brze dobavljiv. Ex Mazdu 323 sam "spustio" sa Eibach pro line oprugama (deklarirano -30mm) , a auto nije pao vise od 10mm naprijed i mozda 15mm nazad...

Eto, sad cekam paket iz KWa, pa cu postaviti i fotke kad montiramo :dobroje:

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

S pbzirom na recesiju budget za Twinga se smanjio na ovaj mjesec na cca 6000kn (servis, zimulje, registracija, ovjes) tako da su kupljene za sada samo KW opruge -40mm. Danas instalirano. Dojmovi suoer, ja bi da je jos tvrdji i jos nizi...nekak mislim da idu gewinde na proljece :D

Pao je jos malo naspram proslih opruga...recimo dodatnih pola cm naprijed i cca 1-1.5cm nazad...evo i par fotki...

post-9593-1258156370_thumb.jpg

post-9593-1258156378_thumb.jpg

post-9593-1258156387_thumb.jpg

post-9593-1258156397_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

S pbzirom na recesiju budget za Twinga se smanjio na ovaj mjesec na cca 6000kn (servis, zimulje, registracija, ovjes) tako da su kupljene za sada samo KW opruge -40mm. Danas instalirano. Dojmovi suoer, ja bi da je jos tvrdji i jos nizi...nekak mislim da idu gewinde na proljece :D

Pao je jos malo naspram proslih opruga...recimo dodatnih pola cm naprijed i cca 1-1.5cm nazad...evo i par fotki...

post-9593-1258156397_thumb.jpg

Lijepo. Moje 2 male curke od 3 i 19 mjeseci u autosjedalicama uživaju druckati se u tak nečem.

Ak imaš dece, da viš kaj spavaju za 2 minute. :laugh:

Stariju samo čuješ: ''Vozi, vozi''. :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.