Jump to content

2k9 Megane 2 Grandtour 1.6 16v


riceburner

Recommended Posts

Xenoni mogu ići aftermarket...i to je plug&play.

Ako hoćeš origigi....e to je već jebada....ja evo već 6mj skupljam sve potrebno i još nisam siguran hoću li uspjeti...o cijeni neću ni pričati :D Iako, koliko sam ja upoznat, na ph2 je to čak malo lakše izvesti nego na ph1 varijantama, no skupo u svakom slučaju.

nije na ph2 nis puno lakse za izvest, u oba slucaja idu drugi farovi i sve...

a ovo aftermarket isto nije bas plug and play, ima kemije, moraju se modificrati farovi radi dodatnih zica i tako,

koga zadovoljava neka radi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • riceburner

    33

  • trigi

    4

  • Smuchac

    4

  • Silvester

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije na ph2 nis puno lakse za izvest, u oba slucaja idu drugi farovi i sve...

a ovo aftermarket isto nije bas plug and play, ima kemije, moraju se modificrati farovi radi dodatnih zica i tako,

koga zadovoljava neka radi...

Mene i zanima samo aftermarket nista drugo me i ne zanima pa zar ne ide samo zarulja xenon umjesto ove balasti se postave negdje sa strane i to je to imali netko tko je ugradjivao aftermarket u megana da mi opise postupak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mene i zanima samo aftermarket nista drugo me i ne zanima pa zar ne ide samo zarulja xenon umjesto ove balasti se postave negdje sa strane i to je to imali netko tko je ugradjivao aftermarket u megana da mi opise postupak

a potrazi po forumu, mislim da je bilo nekaj tak...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

na zapadu nista posebno novo...

godina treca, kilometara 11 670 :)

ljetne gume su stavljene na aftermarket felge jer su 7" sirine, a tvornicke 6" pa s time i primjerenije za zimu...

novi filter kabine, nova slo vinjeta

i prvi oziljak od nekog kmeta koji je nesposoban u parkiranju....

post-612-042489900 1332414264_thumb.jpg

post-612-041723700 1332414356_thumb.jpg

post-612-066319800 1332414474_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti vozis uopce, nemogu da vjerujem, neko ce se jako obradovati kad kupi ovaj auto od tebe. :oo:

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti vozis uopce, nemogu da vjerujem, neko ce se jako obradovati kad kupi ovaj auto od tebe. :oo:

posto sam odselio od staraca ja vozim gotovo nista, a i dok sam bio vozio sam druga vozila :)

Edited by riceburner
Link to comment
Share on other sites

Pa po kilometrima vidim da i ne izlaziš iz auta :rotfl:

Ima moj stari Mercedesa A klasu 99g, 27 tkm, ali je morao mijenjati gume zimus jer su još bile originalne pa ga nisu pustili na tehničkom :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Zar fabricke Kubera felge nisu 6.5 x16?

nisu, 6" su...

btw auto je okrenuo 13 500, od kolege alena uzeo krovne nosace, malo ih uredio :) placeno je ono produljeno jamstvo, i crkla je desna silverstarka...

post-612-043570300 1349264709_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nisu, 6" su...

Lijep aut, lijepa boja, lijepa oprema, puca me nostalgija za mojim karavanom... :wub:

A Kubere su 6,5Jx16, imao sam valjda nekih 2-3 kompleta, Made in Turkey, teske felge do djavla... :shamed:

Link to comment
Share on other sites

Imam negdje i slike, samo je pitanje da li cu da ih nadjem... :) Sad sam trazio, nema sanse, imam ih iz svih uglova, samo nema slike dimenzija. :tup:

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam na Meganeu II u niti jednoj kombinaciji alu ili čelik, nikada nije dolazila 6J felga, uvijek 6.5J

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

megane samo dobio nove filtere, ulje, gume conti premium contact 5 (da se iskoristi povrat DDV) i okrenul je 16 000km...

Link to comment
Share on other sites

Pa jel netko to vozi uopće????

 

Ja sam od 2010 okrenuo 44500km....i to nije puno, ali ovo???

Link to comment
Share on other sites

normalno da se vozi, ali samo na duge relacije par puta godisnje i to je to, koristi se javni prevoz :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.