Jump to content

Renault sport meeting na Grobniku


Rain

Recommended Posts

vidim da me se ocito krivo shvatilo

ja sam samo reko da je sramota da se netko sa nasih prostora nije ulovio organizacije nego moraju susjedi radit reda kod nas

i ako se ikome jos da procitat jednom moj post ce vidjet da sam napisao svaka cast na organizaciji

ALI DA JE SRAMOTA ZA NAS DA MI TO NEMOZEMO

isto ko sto i mislim da je zalosno da istrijani rade track day-eve na grobniku a opet svaka cast mauru na tome :hey:

2rain-ti kazes primitivizam a ja kazem da je primitivno napadat nekog ako ga shvacas s nerazumjevanjem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedran

    38

  • R5GTT

    35

  • Fredy

    33

  • Dinnek

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

istina nedam :hey:

nit me ne poznate nit me mozete napadat,ako netko smatra da sam ga uvrijedio neka, ja znam sta sam mislio a znaju ocito sad vec i svi koji su me zvali bzvz

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo volio ako netko od uprave kluba čita ovaj topic da mi odgovori na gore postavljeno pitanje oko mogučnosti subvencije za članove kluba.

Hvala

Pročitao ;)

odgovor: postoji

no nešto konkretnije sad ne mogu reći,

dok se ne izvide sve mogućnosti

Link to comment
Share on other sites

Pročitao ;)

odgovor: postoji

no nešto konkretnije sad ne mogu reći,

dok se ne izvide sve mogućnosti

zainteresiran u tom slucaju. :hey:

Link to comment
Share on other sites

anyway

ja dolazim 100%

upitno je jos samo s kojim autom dolazim(svoj ili sluzbeni) i sto cu voziti na stazi(ista ili nista :zubo:)

Link to comment
Share on other sites

Pročitao ;)

odgovor: postoji

no nešto konkretnije sad ne mogu reći,

dok se ne izvide sve mogućnosti

Puzzla ti izvidi pa javi. Hvala na pomoći :hey:

2 rain - daj dođi sa službenim, to su najbolja kola :D

Di nam je Gašparović, možda i on dođe sa službenima :p:D

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

Zdravo ljudi.

Dakle, stvar organizira Renault Sport Slovenija a ja sam taj koji je "kriv" da je Renault Sport opet na prostoru bivše "Juge". Ulažem, radim, kontam....več treču sezonu a hvala bogu od ove godine imam ugovor sa Renault Sportom, Michelinom te Elfom. Sa potpisom sam postao jedini promotor trkačeg programa Renault Sport za taj dio Europe a i za dijelove za trkače bolide.

Što se tiče cijena - najam staze, sami auti, gume, kočnice, benzin, prijevoz iz Francuske i natrag, osiguranje, muka za uopče dobit aute van Francuske, osoblje,.....znanstvena fantastika.

A cijene iste ko u Francuskoj gdje imaju svoju stazu, nema logistike,.....

Dečki iz Hrvatske, koji su bili sa nama u Francuskoj znaju kako to izgleda.

A i u Dieppe u tvornicu čemo sigurno još jednom ove godine...

Nikog ne "prisiljavam" da mora obavezno doči. Ja se samo trudim da nekako zaživi ta Renault Sport na našim prostorima.

Hvala bogu u Alpe Adria Clio CUPu ima več 25 auti a biti če ih još više.

Sada je potrebno poraditi malo na promociji cestovnih bolida RS.

I na kraju - svi dobrodošli na Grobnik ili kao vozači ili kao simpatizeri RS.

Pozdrav, Darko Strahinič.

Renault Sport promotor

Ne mogu vjerovat da se tako brzo uspjelo organizirat ovako nešto i na našim prostorima. :klap:

Nisam siguran dali ću vozit ali imam par pitanja možda samo meni zanimljivih.

Koje gume će R26R imat?

Dali će se staza usporavat sa šikanama?

Hoće li biti podjeljena u sektore ili će se odmah moći u "brzi" krug?

Tko će biti instruktor koji sjedi kraj vozača?

Treba li donijeti vlastitu kacigu?

Kad idu prijave i gdje?

Želim ti sve najbolje u organizaciji i daljnjim planovima......................naravno,vidimo se.

Link to comment
Share on other sites

Ovo bi mogao biti dooooobar meeting...ako i ne budu svi vozili. Hehehehe, vidim da su R26-R i Clio cup zagrijali ekipu i potakli da se to ode vidjeti...

;)

Link to comment
Share on other sites

R26R je stvarno toliko dobar i ako imate 120 eura ovo je prilika da ih više nemate.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

R26R je stvarno toliko dobar i ako imate 120 eura ovo je prilika da ih više nemate.... :bigl:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

R26R je stvarno toliko dobar i ako imate 120 eura ovo je prilika da ih više nemate.... :bigl:

Dobro debeli jel fakat to vrijedi 120 jura? Za 120 jura se može puuuuuuno toga

Ja bi rađe jednog od tih profi vozača da mi malo pokaže kak i di u mojoj srebrnoj kantici neg da probam ovo čudo i onda bit u badu kad izađem iz njega.

Mislim da ću Gašu rezervirat, on pozna grobnik bolje od tih Francuza :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ću doći dole, a ako ćaća uleti s nekim parama dat ću tih 120€ za vožnjicu sa R26R tako da se može komotno reci jesam probao sam ga i znam šta je to.

Nego hoće li doći možda koji Megy 250???

Link to comment
Share on other sites

ja sam cuo svasta o tome r26r i mogu reci da bi rado to potvrdio na grobniku...

nije malo novaca,ali isto toliko je kostalo u francuskoj pa....

hrvoje dobra pitanja,i mene zanimaju odgovori

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Dobro debeli jel fakat to vrijedi 120 jura? Za 120 jura se može puuuuuuno toga

Ja bi rađe jednog od tih profi vozača da mi malo pokaže kak i di u mojoj srebrnoj kantici neg da probam ovo čudo i onda bit u badu kad izađem iz njega.

Mislim da ću Gašu rezervirat, on pozna grobnik bolje od tih Francuza :bigl:

Ja sam ih dao i skoro još ostao bez 100.

Ja na to gledam malo drugačije nego na vožnju od 20 minuta.

Radi se o tome da ti instruktor može pomoći sa svojim savjetima koje možeš koristiti čitav život.Jedan ti je npr.potrošnja guma i pravilna brzina kroz zavoje.Tu ti direktno štedi lovu koju ćeš upucati u gume za budući track day.

Ima puno toga što se da naučiti ali to naravno ovisi o tvome instruktoru.Zato i ima moje pitanje "tko je instruktor".

Ono što ti pokaže ne možeš očekivati da odmah usvojiš ali zato imaš svoj auto pa ćeš istu stvar tamo vježbati.Vjeruj mi da se R26R ponaša slično cliu samo je ta granica daleko dalja.

S druge strane ako ne priča previše opet si sretan jer živiš u uvjerenju kako znaš ipak nešto.

stvarno sam se natipkao a ništa nisam rekao,,,,,,ne mogu više :nene: :nene: :nene:

Link to comment
Share on other sites

evo odgovora na neka pitanja

Koje gume æe R26R imat?

- Gume su semislick mislim da Toyo 888

Dali æe se staza usporavat sa šikanama?

- Neznam još/ sutra ili kak dan kasnije

Hoæe li biti podjeljena u sektore ili æe se odmah moæi u "brzi" krug?

- Neznam još/ sutra ili kak dan kasnije

Tko æe biti instruktor koji sjedi kraj vozaèa?

- Francuzski inštruktori, oni èe imati kroz taj track day

Treba li donijeti vlastitu kacigu?

- Da

Kad idu prijave i gdje?

- Na licu mjesta

Da li je potrebno unaprijed rezervirati mjesto u R26.R ili se rijesava u nedjelju na stazi?

- Mislim da ne, i u nedelju se rjesava ( Ali sutra èeš znati taèno )

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih dao i skoro još ostao bez 100.

Ja na to gledam malo drugačije nego na vožnju od 20 minuta.

Radi se o tome da ti instruktor može pomoći sa svojim savjetima koje možeš koristiti čitav život.Jedan ti je npr.potrošnja guma i pravilna brzina kroz zavoje.Tu ti direktno štedi lovu koju ćeš upucati u gume za budući track day.

Ima puno toga što se da naučiti ali to naravno ovisi o tvome instruktoru.Zato i ima moje pitanje "tko je instruktor".

Ono što ti pokaže ne možeš očekivati da odmah usvojiš ali zato imaš svoj auto pa ćeš istu stvar tamo vježbati.Vjeruj mi da se R26R ponaša slično cliu samo je ta granica daleko dalja.

S druge strane ako ne priča previše opet si sretan jer živiš u uvjerenju kako znaš ipak nešto.

stvarno sam se natipkao a ništa nisam rekao,,,,,,ne mogu više :nene: :nene: :nene:

Pa stari ovo ti je vjerojatno najduzi post na forumu koji si napisao :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pa stari ovo ti je vjerojatno najduzi post na forumu koji si napisao :bigl:

i meni se čini.......

već sam mislio da je Rene nešto napisao :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje:

izlazak na stazu dozvoljen samo renault sport modelima i ovim koji ce organizatori dovest , ili je moguce i sa ostalima uletiti unutra?

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje:

izlazak na stazu dozvoljen samo renault sport modelima i ovim koji ce organizatori dovest , ili je moguce i sa ostalima uletiti unutra?

Napomena: Ulaz na pistu je dozvoljen samo Renault Sport automobilima!!!
Link to comment
Share on other sites

bio sam procitao, ali mi djelovalo malo sumnjivo...

sta znaci ne petarde ni williamsi ni apline i slicno nece moc? bzvz

Link to comment
Share on other sites

Zna se sto spada u Renault sport.. recimo Lguna sigurno ne spada.. dok ovo gore navedeno spada..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

ok, vec mislio samo twingo RS, clio RS, megane RS i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih dao i skoro još ostao bez 100.

Ja na to gledam malo drugačije nego na vožnju od 20 minuta.

Radi se o tome da ti instruktor može pomoći sa svojim savjetima koje možeš koristiti čitav život.Jedan ti je npr.potrošnja guma i pravilna brzina kroz zavoje.Tu ti direktno štedi lovu koju ćeš upucati u gume za budući track day.

Ima puno toga što se da naučiti ali to naravno ovisi o tvome instruktoru.Zato i ima moje pitanje "tko je instruktor".

Ono što ti pokaže ne možeš očekivati da odmah usvojiš ali zato imaš svoj auto pa ćeš istu stvar tamo vježbati.Vjeruj mi da se R26R ponaša slično cliu samo je ta granica daleko dalja.

S druge strane ako ne priča previše opet si sretan jer živiš u uvjerenju kako znaš ipak nešto.

stvarno sam se natipkao a ništa nisam rekao,,,,,,ne mogu više :nene: :nene: :nene:

Dao si mi za misliti.

Joj bemti stazu i auto i kad sam ga prvi put provozao po njoj! :bigl: :bigl: :bigl:

Čekam subvenciju od Vl.. ups od kluba!

Znam samo da sam ziher gore sa svojom pilom, plastičnim gumama i da ću se skilizat od bankine do bankine.

Kugla mi je 81 kn, amortizer soma i nešto sitno - i to ću isto imat na umu :D

A danas tek 24.7. :tup: :tup: :tup:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.