Jump to content

Profesionalni Renault vozači u Hrvatskoj


mala_zvijerka

Recommended Posts

Kako ne pratim razna relly i ostala slična natjecanja u našoj zemlji imam pitanje: tko je/postoji li poznatiji vozač Renault automobila u Lijepoj našoj.

Recimo za Niku Pulića svi znamo ali on nema baš veze sa Renaultom....Jean Ragnotti ima puno veze sa Renaultom ali nema veze sa Hrvatskom...Dakle ima tko da ima veze sa obje stvari??

A ako nema u lijepoj našoj ima li u nekoj zemlji blizu?

Ispričavam se na možda malo zbunjenom pitanju ali mi je taj info vrlo važan!

Unaprijed hvala!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na tvornicke vozace u HR ih nema. Ako mislis na ljude iz autosporta koji voze neki od Renaulta takvih bi se naslo...

Link to comment
Share on other sites

Mislim na ljude iz autosporta koji voze Renault i imaju kolko tolko dobru reputaciju.

Link to comment
Share on other sites

Evo imaš kolegu Clio1 (Petar Dajak) iz Split vozi Clio I 1.8 16v prebaćen na 2.0 16v, plastićna hauba (od Williams-a)i portapak. Ima kavez u autu koji je baš za ovu sezonu dodatno ojaća. Stakla sva od leksana osim šoferšajbe, itd itd. Vozi autoslalom i poćea je vozit brdo ove sezone. Nema sponzora već sve radi sam. A za više informacija kontaktiraj njega. I usput da provjeriš toćnost mojih informacija

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

Mislim na ljude iz autosporta koji voze Renault i imaju kolko tolko dobru reputaciju.

Tajana Koren ti vozi renault cup.

Link to comment
Share on other sites

Alpe Adria Clio Cup

- Dan Lipošćak - Clio 3 Cup

- Tajana Koren - Clio 3 Cup

PH u rally

- Marin Galić - Clio 3 R3

Formula Renault 2.0 UK Championship

- Saša Radola - Formula Renault 2.0

PH na brdskim stazama

- Goran Sertić - Clio 3 R3 Access

- Denis Nišević - Megane Coupe 2.0

- Petar Dajak - Clio I 2.0

Sigurno sam nekog zaboravio, ali to je ono sto ja znam. Sto se reputacije tice, necu komentirati nikoga.

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, mali Denis vozi Renaulta? TO je nesto novo, znam za Yuga ali za Reanult nisam imao pojma, bas cu ga pitat kad ga vidim...

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Sta nije Tajana Koren prije vozila Forda ili Skodu?(nisam 100% siguran) Sjecam se kad se ganjala ispred faxa dok sam bio na faxu.

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je ona vozila još onaj prvi Clio kup koji se kod nas vozio 95. ili 96. ne sjecam se tocno, pa potom felicia kup, focus kup. U meduvremenu i neke kupove u Italiji...

Link to comment
Share on other sites

Jure Gašperov iz Šibenika i njegov bijeli R5 GTT složen za slalom...

:klap:

Link to comment
Share on other sites

Jure Gašperov iz Šibenika i njegov bijeli R5 GTT složen za slalom...

:klap:

sad kreće na brdo :bigl:

njega treba podržati jer je skroman i svaka pomoć mu treba više nego bilo kome drugome

a i gt turba ne mjenja za ništa na svijetu :klap:

Link to comment
Share on other sites

Već je vozio brdo na Malačkoj sa drugim GTT-om.

post-8788-1247252798_thumb.jpg

Edited by Meta
Link to comment
Share on other sites

Već je vozio brdo na Malačkoj sa drugim GTT-om.

znam,čujemo se često ali rijetko vidimo... :frown:

Link to comment
Share on other sites

znam,čujemo se često ali rijetko vidimo... :frown:

Pratim obe njegove petarde,bijela mi se čini bolja/brža.Dobar je "Ćipe".

Link to comment
Share on other sites

njega treba podržati jer je skroman i svaka pomoć mu treba više nego bilo kome drugome

Slažem se, upoznao se s čovjekom u praonici na žetone, vidio Clia pa skužio da sam na Reno forumu pa pitao jel znam Hrvoja i Domagoja pa popričali malo, skroz jednostavna osoba. Dotad sam viđao bijelu petardu sa kričavo narančastim retrovizorima po gradu, znao o kome se radi i da vozi neke utrke al nisam znao čovjeka nit sam znao da rastura slalom, nije se nikad previše eksponirao.

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je ona vozila još onaj prvi Clio kup koji se kod nas vozio 95. ili 96. ne sjecam se tocno, pa potom felicia kup, focus kup. U meduvremenu i neke kupove u Italiji...

U Italiji je vozila Saxo Cup.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovorima! Puno su mi pomogli... :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.