Jump to content

FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2009


ZD1400RT

Recommended Posts

FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2009

post-73-1247397850_thumb.jpg post-73-1247397882_thumb.jpg

Petak

1. slob. tren. 10:00 - 11:30

2. slob. tren. 14:00 - 15:30

Subota

3. slob. tren. 11:00 - 12:00

Kvalifikacije 14:00

Nedjelja

Utrka 14:00

Evo nas u drugom dijelu sezone i glavno pitanje je hoće li biti zanimljivije od prvog dijela sezone. Nažalost, još uvijek je u prvom planu F1 politika i katastrofalni potezi pobješnjelog Maxa. Ipak u Silerstonu je Red Bull pokazao da može pomrsiti račune Brawn-u, a za Njemačku su pripremili još noviteta. Zanimljivo će biti vidjet gdje su sada jer su im u Silerstoneu savršeno odgovarali vremenski uvjeti tj. hladnija staza dok se u Njemačkoj očekuju visoke temperature.

I dok je Ferrari najavio da će početi raditi na bolidu za 2010. u Renaultu se pitaju kako ponoviti prošlogodišnji uspjeh u drugoj polovici sezone. Znaju da će to biti teško, ali još uvijek imaju snažnu motivaciju kao i sam Alonso.

Rezultati prvog treninga:

post-73-1247231722_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Teško je reč nakon prvog treninga kakv je Renault ali opet smo tu od 8 mjesta prema nazad.

Nadam se da će Vetel pobjediti.

Link to comment
Share on other sites

2ZaDrti...zašto nije screen od Nurburgringa gore?? nego Bahrein??

Htio sam vidjeti hoce li tko primjetiti :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Bravo Lewis! :zubo:

Nego što je sa Brawnom???

sudeći po prošlip utrkama, ne odgovara im hladnije vrijeme :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Htio sam vidjeti hoce li tko primjetiti :bigl:

ajd..nije nitko još primjetio..stigneš to promjeniti!! :lool:

Link to comment
Share on other sites

Jedino me danas zasmetalo kada je Blažičko na zadnjem krugu rekao: Biti ćemo tiho da čujemo kako radi RedBull!

Od kada RedBull radi nešto drugo osim energetskog napitka i cole??

Ispravno je bilo kazati..."Biti ćemo tiho da čujemo kako radi Renault!!

Super utrka...bravo Webber!

Alosno još uvijek vozi krivi Renault bolid... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Sigurno najbolja utrka sezone! Weber je bio u elementu i zasluženo pobjedio, Vettel malo nesiguran u startu. Šteta za Sutila, ali već če on doći do svojih prvih bodova (kad Kimija ne bude na stazi).

Button me ugodno iznenadio na čistim pretjecanjima, to sam želio vidjeti.

Alonso - najbrži krug - car. Izgleda da i Renaultu paše "hladna" staza, Mislim da bi dao guzice da je imao KERS u zadnjih 5 krugova, zadnji zavoj je bio jako blizu Rubensu. Nadam se da je Renault na pravom putu da bude brži nego do sada.

Piquet out - Grosejan in, neka se mladić uči.

Link to comment
Share on other sites

Jedino me danas zasmetalo kada je Blažičko na zadnjem krugu rekao: Biti ćemo tiho da čujemo kako radi RedBull!

Od kada RedBull radi nešto drugo osim energetskog napitka i cole??

Osim napitka i cole znaju napraviti pobjednički bolid za ovu sezonu što 8 drugih momčadi nije znalo ;)

Blažićko i Novak su dva totalna debila, hebote lik čita poruku sa mobitela i onda uleti i ponovi informaciju što je drugi rekao. Ne znaju tko ulazi u box, kad god netko pobjedi onda mu čitaju biografiju dok se iza koju za ostala mjesta. Katastrofa hebote, sve što kažu vidim na slici 2 sekunde prije njih, počevši od žute zastave....

Link to comment
Share on other sites

potpis.

bravo Webber...zaslužio je pobjedu!! :)

Link to comment
Share on other sites

Al bilo je legendarno kad je objavljena kazna Webberu Blazicko kaze "Ma neee, a ssssss". Mislim si u sebi kako ce puknit i rec "a s**nje" :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Trka bila odlicna!!! Webberu svaka cast! T se zove prava prva pobjeda i itekako zaslužena! Još da ja nisam bio mamuran i da nisam pol trke propustio bilo bi bolje...

Link to comment
Share on other sites

meni je drago da je Alosno pustio kočnicu, nadam se da su pronašli još ono malo brzine jer im je ipak ovo vjetar u ledja, malo više pouzdanja u cijelom timu, a i motivacije.. :)

webberu kapa dolje!! odlična utrka, al da je kreštao nakon utkre na tema radio, je.. :roll:

hamilton definitivni gubitnik, i žal mi je sutila..

a piquet, nek ode ća, nije on za to očito..

Link to comment
Share on other sites

Trka bila odlicna!!! Webberu svaka cast! T se zove prava prva pobjeda i itekako zaslužena! Još da ja nisam bio mamuran i da nisam pol trke propustio bilo bi bolje...

evo: http://www.storage.to/get/mEwDsmIp/f1.germ...xvid-waters.avi

posto ni ja nisam gledao trku zbog morskih obveza :) pa sam si skinuo, pa evo i tebi, i ne pij dok gledas trku :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.