Jump to content

Grand Prix de France


ip

Recommended Posts

pa niste valjda mislili da neće odnijet pobjedu kod kuće :toranj:

Link to comment
Share on other sites

Schumacher je najavio da će na ovoj utrci Ferrari ostvariti prvu pobjedu.

<{POST_SNAPBACK}>

He,he :vidiga::vidiga::hahahe::hahahe::hahahe::hahahe::hahahe:

diapo_080.jpg

Čestitke Fernandu, ali Fisichella je stvarno čovjek loše sreće, u prvom zaustavljanju ostane 15 s, kasnije mu se još i motor ugasi.

Edited by R24
Link to comment
Share on other sites

Guest Clio182@SB

Neznam da li je do oslikavanja bolida ili nečega drugoga, ali je ovo bilo predobro.

Ostali su jednostavno pometeni sa staze. Kao Ferrari u najboljim danima.

Povećali malo prednost u poretku timova i vozača, samo tako do kraja godine i prvenstvo je naše.

Hebote, Fernandinjo nije ima niti jedno blokiranje na kočenju, čovjek vozi fakat savršeno.

Bad luck za Fisicha. Ali, bodovi su tu, idemo dalje do naslova !!! :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, pa Plazičko :plazi: je rekao da je Truli ostao jako puno u boxu i da ima goriva do kraja trke, onda se nakon pola sata sjetio da je to bio Fisichella ( imaju jako slične bolide, he, he ), pa na kraju ni fisichella nije toliko ostao zbog goriva nego iz dr. razloga.

Dobro, čovjek se ispričao i općenito lijepo govori o Renaultu. Zna li tko što on ima doma u gara

Link to comment
Share on other sites

Guest Clio182@SB

Da, nisam od njega očekivao da toliko pozitivno govori o Renaultu i Alonsu.

Čovjek svašta danas mo

Link to comment
Share on other sites

Alonso je stvarno odlicno vozio, samo jedno proklizavanje i dvije manje greške, genijalno stvarno genijalno. Na startu je izletio kao iz praćke, stvarno super i za njega i za Renault. Samo dva vozača su ostala sa njim u krugu, Kimi i Schumacher (sa minutom i 22 sekunde zaostatka).

Fisichella, je dosta dobro vozio, šteta što se na startu nije probio par mjesta jer bi to mijenjalo puno stvari...no eto, bio bi četvrti da mu se nije ugasio, ali je i sad mo

Link to comment
Share on other sites

Renault je danas bio u nekom svom filmu, takvu dominaciju nisam dugo vidio. :hura:

Link to comment
Share on other sites

E, da ako niste znali. Bernie je bio u Indianapolisu na sastanku sa direktorom staze i iznio mu ponudu Michelinovih momčadi da na kraju sezone voze "non-championship" utrku. Danas je objavljeno da su amerikanci to odbili.

Link to comment
Share on other sites

Schumacher je najavio da će na ovoj utrci Ferrari ostvariti prvu pobjedu.

<{POST_SNAPBACK}>

:kava:

3 1 Michael Schumacher Ferrari 70 +81.9 secs

:hahahe:

Link to comment
Share on other sites

svi su se morali maknuti u stranu i pognuti glavu nakon sto su vidjeli plavu zastavu i plavi automobil u retrovizoru!

mislim da je to dobar opis danasnje utrke

Link to comment
Share on other sites

svi su se morali maknuti u stranu i pognuti glavu nakon sto su vidjeli plavu zastavu i plavi automobil u retrovizoru!

mislim da je to dobar opis danasnje utrke

<{POST_SNAPBACK}>

Najbolji opis!

Svaka čast, obojica su bila super ali Alonso je kralj.

Link to comment
Share on other sites

A kako mi je bilo zao zbog Fisichelline greske ili mozda greske bolida neznam ali zbog toga je pao 2 mjesta... a taman je bio šumaheru iza ledja :D

Link to comment
Share on other sites

A kako mi je bilo zao zbog Fisichelline greske ili mozda greske bolida neznam ali zbog toga je pao 2 mjesta... a taman je bio šumaheru iza ledja :D

Baš!!!

Čovik nema sriče i gotovo!!!

A činilo mi se da bi moga i Shumija proći

Link to comment
Share on other sites

Guest kazukiHrc

a pas mater i poslu,nisam gledao utrku...al sam bio uredno izvještavan hehe...

alonso i renault:ostali=razbijanović :hail::hail::hail::hura:

...što vam zavidim na gledanju!!

Link to comment
Share on other sites

Gledao trku i sta reci nego.....hebena trka,Alonsic ih je pomeo sa staze,a za Fizia bas steta,bas se nabrijao kako ce skinut onog s...a Sumia.......

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na super utrci Renaultu i Alonsu. Komentato je rekao da su na testiranju otkrili neke cake za poboljšanje, očito su bile hebačke cake!

Sve super samo što sam ja zaspao na pola utrke (toplice me satrale) :zubo::wall:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.