Jump to content

Pozrav...


Guest slavac

Recommended Posts

Guest slavac

Bok.... :hey:

Zovem se Slaven,iz Zagreba sam,trenutno nemam vlastiti auto vec vozim puncev freelander 2001g. 1.8 benz.(btw. smece od auta)

Prije njega sam vozio megija,famozni motor 1.6 16v iz famozne 2003 godine.Solidan autic,ali pouzdanost je katastrofalna.....vjerojatno vec znate probleme s tim modelom.

Uglavnom.... vec dugo se planiram regat na vas forum jer dosta pratim auto industriju....i evo konacno sam to i ucinio .Glavni razlog je taj sto razmisljam o kupovini clia TCE.....Uglavnom vec sve znam o autu ,ali ipak da procitam recenzije vlasnika istog.

Eto....pozz svima jos jednom!

Link to comment
Share on other sites

pozdrav, procitaj pravilo o email-u pa kad rijesimo, onda full pristup ;)

2. Pri registraciji obavezno je unijeti sve od vas tražene podatke. Ime, prezime, mjesto prebivališta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu. Vaše ime i prezime, te e-mail adresa ostaju tajni i dostupni samo administratoru foruma. Također važno je napomenuti da ne prihvaćamo registraciju preko freemail e-mail servisa (npr.: @hotmail.com, @yahoo.com, @gmail.com), jer nam e-mail adresa služi kao potvrda točnosti podataka kao što su ime i prezime. Danas e-mail adresu može dobiti svatko potpuno besplatno kod gotovo svih hrvatskih Internet service providera (T-com, Iskon Internet...).

Link to comment
Share on other sites

Guest slavac

evo malo da budem dosadan.......

unio sam ime, prezime, mjesto prebivališta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu.

Koliko se ceka full pristup....ili sam nesto zaboravio

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao na forum :hey:

ti bokca,procedura ulaska u sliku tvog megana ko da ulazim u fbi.....

Link to comment
Share on other sites

evo malo da budem dosadan.......

unio sam ime, prezime, mjesto prebivališta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu.

Koliko se ceka full pristup....ili sam nesto zaboravio

da , ali unio si free email adresu, a takve ne prihvacamo, imas kakvu od t-coma ili svog internet providera, ili od firme il tak nes?

Link to comment
Share on other sites

Guest slavac

jbg....ne znam kako se ubacuje slika drito na forum.Tek sam kasnije vidio koje su peripetije da se vidi fotka....

Nemam drugu mail adresu,nit znam kakva je to ne-free mail adresa ......namolit cu mladjeg buraza da mi to natakari.

Ja sa svojih 27 ko dedek od 77 ....sto se tice kompjutera .

Link to comment
Share on other sites

ajde kada rijesis javi mi na PM pa ces dobit full pristup, sorry, ali takva su pravila ;)

Link to comment
Share on other sites

pošalji mi na personal message svoju e mail adresu koja nije free mail. dakle ona koju ne može napravit bilo tko preko neta i bilo kada ;)

za sad sam ti dao full pristup forumu, ali očekujem od tebe da mi pošalješ drugu mail adresu ;)

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.