Jump to content

Povijesni trenutak


petak

Recommended Posts

post-142-1247479678_thumb.jpg

I ovo je već veliki korak naprijed.

Trebalo mi je skoro godinu dana da presložim i očistim garažu kako bi auto moga ući (koliko je smeća bilo).

Ostatak u narednim godinama :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Znači ipak si uspia nemoguće...priča si mi bija da je teže osloboditi garažu za peticu nego išta. I...sad laganini rastavljanje pretpostavljam... :nezna:

...samo pomalo, neka ti ona slovenska bila petarda bude vodilja...i stavljaj ode kako se šta napravi... ;)

Link to comment
Share on other sites

sad laganini rastavljanje pretpostavljam... :nezna:

Ali totalno laganini.

Link to comment
Share on other sites

vidiš ti to kanal ispod auta, a ja kad svoju pravio nije nam se dalo zezat s tim, ono kao da će mi trebat, ali dobra stvar

Link to comment
Share on other sites

vidim mrvicu prašine na prednjoj felgi ;)

odlična boja autića - iščekujem daljnje radove! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ali totalno laganini.

Tip top GTT sasija s papirima ceka :hey:

Link to comment
Share on other sites

mislim da žuta boja nije kao u mene :laugh:;) .

Ja bi lakiro ponovo. :roll:

Link to comment
Share on other sites

samo makni mrki pogled i šiber i sve će bit ok :bigl:

Badlook je brat stavia...a sad kad se Hrvoje uvatia toga ja sam siguran da će auto težiti tvorničkom stanju, bez nekih stajling dodataka. Iako moram priznati da mi na petici taj opasni pogled uopće ne izgleda nakaradno.

Link to comment
Share on other sites

Stigla je napokon kući,baš mi je drago. ;)

Ma dugo je već kod njega samo sad je ušla u garažu i vjerojatno neće izaći dok ne bude onakva kakva bi trebala biti - tiptop.

Link to comment
Share on other sites

kad budu dovršeni radovi i petica ispolirana tip top - plotamo poster u boji velikog formata? :hey:

Link to comment
Share on other sites

:yeah: :yeah: :yeah: Svaka cast i samo naprijed...Joooj i meni se opet rastavlja auto, kad vidim ove pripreme :laugh:
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su sve planovi, jeli boja ostaje ista??.Btw sretno u slaganju..

Link to comment
Share on other sites

Fala svima na podršci.

Strpljenja ima, novaca malo manje, ideja pregršt, vremena na bacanje.

A biti će i pitanja, stoga se nadam da ćete i VI biti spremni.

Boja ostaje, kose oči odlaze.

Dok nebude onako kako bi takav auto morao biti (barem u mojoj glavi) ne izlazi na cestu.

Šta je moguće bliže "tvornici" - misao vodilja

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura:

To se trazi! Puno srece zelim, za svu pomoc (pa i onu u obliku masnih ruku, ako nista od rostilja dok se sarafa) sam naravno tu! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Boja ostaje, kose oči odlaze.

Šta je moguće bliže "tvornici" - misao vodilja

onda mijenjaj boju, ta boja je bila IN u devedesetima.

Inače, želim ti puno sreće i da ju složiš kako želiš i da te služi jako dugo!!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Oooo, ajd konacno, onako kako smo pricali na plitvicama, lagano i kvalitetno...a kad se sjetim kad sam je prvi put vozio davno pocetkom 90-tih, tad je bila beba...bit ce ponovo :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.