Jump to content

pozzz svima


Guest boki-23

Recommended Posts

Guest boki-23

bok :hey: :hey: , zovem se Bojan. Iz Dubrovnika sam. trenutno vozim peugeot 406 i imam namjeru kupit clio. drago mi je sto sam postao clan ovoga foruma.....

Link to comment
Share on other sites

2. Pri registraciji obavezno je unijeti sve od vas tražene podatke. Ime, prezime, mjesto prebivališta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu. Vaše ime i prezime, te e-mail adresa ostaju tajni i dostupni samo administratoru foruma. Također važno je napomenuti da ne prihvaćamo registraciju preko freemail e-mail servisa (npr.: @hotmail.com, @yahoo.com, @gmail.com), jer nam e-mail adresa služi kao potvrda točnosti podataka kao što su ime i prezime. Danas e-mail adresu može dobiti svatko potpuno besplatno kod gotovo svih hrvatskih Internet service providera (T-com, Iskon Internet...).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.