Jump to content

Info o 197


Igor 16v

Recommended Posts

Nazovi Auto Kuću Culak u ZG (Kovinska BB) jer imaju tamo 3 komada 197 rabljenih koji su oduzeti od leasinga....

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima!!!

zanima me ako netko zna nesto vise o ovome autu....

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert474487.html

hvala :hey:

vidi nešto... ovo košta 120000kn... a novi dobiješ za 139000... novi je noviji model od ovog starog naravno... ne plaćaš prijenos... tako da prođeš skoro za iste pare ako kupiš novi ;)

je, moguće da ovaj polovni ima nešto više opreme... ali novo je ipak novo, na kraju krajeva nije nitko prdio u sic :D

Link to comment
Share on other sites

mozda su i gume sa grobnika uracunate u cijenu :laugh:

a za novi bi sigurno slagao auto po svojim zeljama,a onda to ispadne dosta skuplje od osnovnog modela :frown:

a za siceve postoji kemijsko :bigl:

Link to comment
Share on other sites

mozda su i gume sa grobnika uracunate u cijenu :laugh:

a za novi bi sigurno slagao auto po svojim zeljama,a onda to ispadne dosta skuplje od osnovnog modela :frown:

a za siceve postoji kemijsko :bigl:

vrlo jednostavno... vidi što ima od dodatne opreme... onda vidi koliko bi te novi izašao sa takvom opremom i to je to... ovako nema smisla nagađat... ja bi radije novo auto za 13000kn više od tog polovnog... pa taman vozio auto sa osnovnom opremom ;)

ali to sam samo ja :p

Link to comment
Share on other sites

a za novi bi sigurno slagao auto po svojim zeljama,a onda to ispadne dosta skuplje od osnovnog modela :frown:

a za siceve postoji kemijsko :bigl:

Koliko vidim ovaj Sport ima paket udobnosti (autom. klima, senzor za kisu, handsfree kartica, volan podesiv po visini i dubini) i zatamnjena straznja stakla... fali paket vidljivosti (xenon i bocna svjetla sa pranjem te elek. preklopivi vanjski retrovizori), mp3 i eventualno Recaro sicevi koji su se na kraju dokazali bolji SAMO po estetici -IMHO. E sad, stvar se mjenja ako nedostatke vidis u boljem ovjesu odmah u startu (cup) ili pak u panoramskom krovu :oo: , kontroli tlaka u gumama :roll: i grijanim prednjim sjedalima :tup:

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim ovaj Sport ima paket udobnosti (autom. klima, senzor za kisu, handsfree kartica, volan podesiv po visini i dubini) i zatamnjena straznja stakla... fali paket vidljivosti (xenon i bocna svjetla sa pranjem te elek. preklopivi vanjski retrovizori), mp3 i eventualno Recaro sicevi koji su se na kraju dokazali bolji SAMO po estetici -IMHO. E sad, stvar se mjenja ako nedostatke vidis u boljem ovjesu odmah u startu (cup) ili pak u panoramskom krovu :oo: , kontroli tlaka u gumama :roll: i grijanim prednjim sjedalima :tup:

Mali komentar:podešavanje volana po visini i dubini je serijala na 197,panoramski krov i grijanje sjedala su za žene i djecu,za komentar o Recaro sjedalima se slažem,kontrola tlaka u gumama nije kontrola već nadzor..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Mali komentar:podešavanje volana po visini i dubini je serijala na 197

kolko ja znam xman se zalio kaj to nema tak da nebi rekao da je to serijala

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam xman se zalio kaj to nema tak da nebi rekao da je to serijala

To je serijala i neznam nasto se on zalio, ali na to sigurno nije ;)

Link to comment
Share on other sites

Mali komentar:podešavanje volana po visini i dubini je serijala na 197,panoramski krov i grijanje sjedala su za žene i djecu,za komentar o Recaro sjedalima se slažem,kontrola tlaka u gumama nije kontrola već nadzor..... ;)

Auuu, hvala hans... ja opet sirim dezinformaciju, precesto u zadnje vrijeme :nezna: ...ali sam bio uvjeren da je na sportu u serijali samo podesavanje volana po visini i da podesavanje po dubini ide uz paket udobnosti :doh: A i one zadnje tri stavke u mom prethodnom postu sam naveo tek toliko da popunim post sa ostatkom opreme, jer vjerujem da te stvari Igora uopce ne zanimaju :hey:

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam xman se zalio kaj to nema tak da nebi rekao da je to serijala

Istina.

Link to comment
Share on other sites

Auuu, hvala hans... ja opet sirim dezinformaciju, precesto u zadnje vrijeme :nezna: ...ali sam bio uvjeren da je na sportu u serijali samo podesavanje volana po visini i da podesavanje po dubini ide uz paket udobnosti :doh: A i one zadnje tri stavke u mom prethodnom postu sam naveo tek toliko da popunim post sa ostatkom opreme, jer vjerujem da te stvari Igora uopce ne zanimaju :hey:

eto da se nadovezem i ja vec kad me se spominje,vozio sam u 2 dana 2 cs-a i mogu reci da recaro cu pokusati izbjeci prilikom odabira auta,stakla iznad glave me strah a i ne furam se na romantiku u autu :tup: ,a ove zadnje stvari su mi totalno nepotrebene i ne zelim otezavati ionako tezak auto :ahaa:

automatska klima i xsenoni su dobrodosle stvarcice :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Manje vise kolko znam odluceno je da svaki auto u seriji mora imat podesavanje po visini i dubini . To sam negdje procitao ali ne sjecam se gdje

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.