Jump to content

Info o CS 197


Guest GroundZero

Recommended Posts

Guest GroundZero

Pozdrav svima, ukazala mi se priliku kupit navedeni CS od lizing kuće. Navedeni auto je prešao cca. 19500 km, ima dosta opreme (panorama krov, xenon svijetla, senzori za kišu i još neke kerefeke :) ) . Cijena je 14000 Eura

Auto je kupljen u Samoboru ali se baš i ne sjećam da sam ga viđao na cesti obzirom da živim u navedenom gradu. Ako postoji neka dobra duša koja zna nešto o navedenom automobilu bio bi zahvalan....

http://img181.imageshack.us/img181/3404/280720091455copy.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/2430/280720091454.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uzmi broj sasije i lako ga provjeris u nekom od Renault koncerionara. Ima dosta tih plavih pa sad ko zna koji je..

Link to comment
Share on other sites

To je garant od Bere - ;) Xmana

da... to sam i ja promislio isto... njemu nije valjao njegov :D

Link to comment
Share on other sites

da... to sam i ja promislio isto... njemu nije valjao njegov :D

Nevjerujem da se auto nalazi tamo gdje se nalazi zbog toga :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Je to je Berin auto. Auto je bez greske i definitivno isplativa kupnja. Cijena je po meni cak i preniska.

Link to comment
Share on other sites

ako se ne varam taj bez greske ima dosta postova o zadovoljstvu bivseg vlasnika na forumu.........

a sto se tice cijene......dobro je ako ode i za te novce ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest GroundZero

Tnx. svima, pogledao sam Xmanovu galeriju i ipak to nije njegov auto ( koliko sam skuzio od Xmana CS je imao ručnu klimu, dok ovaj ima automatsku, takodjer Xman ima okvire na tablicama od druge auto kuće)

Link to comment
Share on other sites

Čovječe to je 104000 kn, cijena je odlična !

Kada se sjetim ja sam svoga 1.5dci novoga platio 107kn!

Moja topla preporuka!

(samo se spremi coltniti podosta za registraciju)

Link to comment
Share on other sites

Kaj je, je, čini mi se da sam negdje pročito da mu je auto kod leasing kuće,

Link to comment
Share on other sites

Kaj je, je, čini mi se da sam negdje pročito da mu je auto kod leasing kuće,

Al ovo nije od Xmana auto.

Link to comment
Share on other sites

hehe da...to nije od Xmana jer on ima ručnu klimu koliko se sjećam; no kak sad najednom ima više 197-ica sa panoramskim krovom LOL... Xman je mislio da je njegov jedini u HR, i onda naletio onaj bijeli 197 u oglasniku i evo sad i taj drugi plavi sa takvim krovom :)

Link to comment
Share on other sites

Tnx. svima, pogledao sam Xmanovu galeriju i ipak to nije njegov auto ( koliko sam skuzio od Xmana CS je imao ručnu klimu, dok ovaj ima automatsku, takodjer Xman ima okvire na tablicama od druge auto kuće)

Ima iste okvire ;) ali ako je klima automatska, onda nije njegov.

Link to comment
Share on other sites

hehe da...to nije od Xmana jer on ima ručnu klimu koliko se sjećam; no kak sad najednom ima više 197-ica sa panoramskim krovom LOL... Xman je mislio da je njegov jedini u HR, i onda naletio onaj bijeli 197 u oglasniku i evo sad i taj drugi plavi sa takvim krovom :)

Pa ima dosta 197ica s panoramskim krovom, moja je bila prva 2006. kada sam naručio znam da sam se dosta namučio da nabavim šifru a poslije sam ih vidio dosta.

Ova cijena je brutalno dobra, kupuj dečko!

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

ako se ne varam taj bez greske ima dosta postova o zadovoljstvu bivseg vlasnika na forumu.........

a sto se tice cijene......dobro je ako ode i za te novce ;)

Njegove pritužbe su se odnosile na kvalitetu auta,još je njegov super kako ostalima odlaze letve volana i nosači motora.

btw bez broja šasije ništa nećeš saznati,ja isot taj auto nisam viđao po SMB.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.