Jump to content

Pozz iz bihaca


Guest adis21

Recommended Posts

Guest adis21

:hey:

Pozdrav svim Renault vozacima,dolazim iz bihaca i vozim renault 21,

Autic koji volim svim srcem hehe......ne toliko jak ali za moj dzep dovoljno........

Vise cu predstavit auto uz slike- :tup::bigl:

Link to comment
Share on other sites

2. Pri registraciji obavezno je unijeti sve od vas tražene podatke. Ime, prezime, mjesto prebivališta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu. Vaše ime i prezime, te e-mail adresa ostaju tajni i dostupni samo administratoru foruma. Također važno je napomenuti da ne prihvaćamo registraciju preko freemail e-mail servisa (npr.: @hotmail.com, @yahoo.com, @gmail.com), jer nam e-mail adresa služi kao potvrda točnosti podataka kao što su ime i prezime. Danas e-mail adresu može dobiti svatko potpuno besplatno kod gotovo svih hrvatskih Internet service providera (T-com, Iskon Internet...).

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest adis21

pitanje,jedno...

Ev kako vidite registrova se ja na forum,ali nikako da maknem od predstavljanja novi clanova,

Sav pristup projektima i garazi mi je zabranjen???

Sta jos moram da uradim

Link to comment
Share on other sites

pa jel imas email od svog internet provajdera, firme, faxa ili tako nesto? free nece ici, ako imas nesto od navedenog, posalji mi na PM

Link to comment
Share on other sites

Guest adis21

hm... inace se ne kuzim dobro u net, ali nemam nemam e-mail faxa niti firme,a ovo int provajder nezz sta bi trbelo bit,to mozda preko kog sam na net to je bihnet.ba a ova adresa free mi je top_m2009@live.com

Link to comment
Share on other sites

Guest adis21

ja stvarno POJMA nemam o ovome.Tako da izgleda nista od moje prijave za daljnej ucestvovanje na koliko sam cuo naj Renault forumu.

Posjedujem renault 21 kao sto sam vec i rekao,masina je 1400ccm,a veliko pitanje je kako ugraditi blokadu na obrtaje,tj da se cuje tn tn tn....malo smijesno zvuci ovak al moram nekak pojasniti.

Ako bi mi mogao dat msn adresu od nekog majstora koji bi to znao ili ti umjesto mene posstaviti temu pa da mi se javi onaj ko zna na adis_lowrider@hotmail.com

Kako sam citao izvodljivo je uz pomoc stavljanja rotora na razvodnu kapu.rotorevl028xyr3.jpg

Et unaprijed hvala.......... "newbie"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.