Jump to content

Podruznica Karlovac - Predstavnik Newbie


newbie

Recommended Posts

ko uopce dolazi danas u 12h na kavu? posto sam casperiusu dao jucer ostalo... adi, nmt, goran? west i ja smo tam u 12h

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    361

  • darko

    137

  • Roberto

    84

  • Goran_KA

    71

zaboravih napisati report sa nedjeljnog meeta...

svaka čast, bilo je fenomenalno. ugodno druženje, zakon ekipa.. trebali bi češće ovako i u ovom broju :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

definitivno, nas 2 se zabavilo ko nikad!

necu uopce vise cut prigovore oko meetova... bar javite ocete doc ili ne

Link to comment
Share on other sites

Rado bi dosao ,ali radim dva posla,idem u skolu i pripremam za upis na fax a u nedjelju sam bio na bordanju :fucka:

Link to comment
Share on other sites

zaboravih napisati report sa nedjeljnog meeta...

svaka čast, bilo je fenomenalno. ugodno druženje, zakon ekipa.. trebali bi češće ovako i u ovom broju :dobroje:

Hahahaa, eee pa vidiš da su te se ljudi preplašili :p Ili ne žele kvarit intimu tebe i newbia? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na terenu sam po cijele dane pa čak i vikende.. Evo sad je malo odmora fala bogu da je pao snjeg pa su nas pustili na miru! na terenu sam i na -10 pa mi poslije posla nije do ničeg. Sad nas tjeraju silom na GO jel se nemože radit po snjegu pa evo ja pozivam na čaj kavu kuhano vino kaj got... Newbie Adi i ostali?? sam recite kad kome paše pa da se zdogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ajd da počistim mahovinu s teme

Danas je bio tako dobar twingo meet u Croati maaa najbolji do sad :zubo::dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja odbijam subotu jer radim ali nedjelja popodne/navečer mi odgovara

Link to comment
Share on other sites

vidimo se onda :)

zasad:

1. ivan08

2. casperius

3. Adi

4. West

5. NMT ?

6. Newbie

gogo, dolazis? znas di je green bar? ako ne, imas moj broj moba u profilu pa zvrcni ak zapne negdje..

btw. mozda i katic dode :hey:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.