Jump to content

novi megy na forumu


krunek

Recommended Posts

evo da nebi ispalo da se ne radi s obzirom na zimu, garaza, dobar frend, puno drva za pec i puno volje za nesto sto mi je ispalo bas onako kako smo isplanirali:

post-9775-12644337847537_thumb.jpg

ma malo dampiranja:

post-9775-12644465212686_thumb.jpg

post-9775-12644466572997_thumb.jpg

pa malo kemijanja i tapiciranja:

post-9775-12644468217418_thumb.jpg

post-9775-12644469286284_thumb.jpg

napravljen poklopac na DLS A5 od pleksija zbog hladnjaka:

post-9775-12644471884111_thumb.jpg

i na kraju to izgleda ovako:

post-9775-12644475849971_thumb.jpg

post-9775-12644479825223_thumb.jpg

slika ima jos puno al necu pretjerivat, dampirali smo jos i vrata gepeka te tapicirali plastike po unutrasnjosti. za nastavak projekta je nabavljen difuzor od CS-a (hvala BALEV) i vec je odvezen plasticarima tako da ce uskoro bit i zadnji branik gotov. toliko za sada radovi se nastavljaju...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • krunek

    193

  • Silvester

    55

  • Mr. E

    46

  • kalimero

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro je za sada :dobroje: Samo nemoj pretjerati, jer tanka je granica......

Btw, ja bih ti savjetovao druge felge :hey:

Link to comment
Share on other sites

Dobro je za sada :dobroje: Samo nemoj pretjerati, jer tanka je granica......

Btw, ja bih ti savjetovao druge felge :hey:

Slažem se! :dobroje:

Inače, farovi i branik su prva liga, samo tako nastavi.

Link to comment
Share on other sites

hvala, hvala a kaj se felgi tice definitivno ih moram mjenjat ja bi 18" ili neke sa sa ravnim krakovima 17" al definitivno crne jel se auto na proljece farba u bijelu.

Link to comment
Share on other sites

Auto ti je odličan. Vrhunsko je riješenje za pojaćalo

Samo me zanima koliko si visok?

Jer ja sam 205 i nevirujem da bi moga stat ispod ovog pojaćala

Link to comment
Share on other sites

iskreno da bi sjedio otraga na sredini moras bit relativno nizak (iako pojacala nisu tako nisko) al me za to nije pretjerano briga jer rijetko vozim 5 osoba a i da ne velim da ja UVIJEK sjedim ispred volana pa zakljuci... :geek:

Link to comment
Share on other sites

Jako dobra ideja s pojačalom. Vidim da su ventići s nekog HDD-a. Uglavnom je Seagate takve šarafio po Barracudama nekad... ;)

Ajd mi šapni koja je para za zatamnjivanje?

Ja kad sam gledao (a gledao sam na krivom mijestu) samo straznja stakla i straznja sajba 1600kn,pa me zanima kako si ti prosao... Ja nisam htio toliko para dat...

Link to comment
Share on other sites

gle folije su rađene kod VADESA a cijenu ti bas i neznam jer mi je to frend nesto iskemijao, stim da ih nazovi jer ti uvijek imaju neke akcije...

Link to comment
Share on other sites

..ajde..nek ti bude...dobar posao...ma, jako dobar posao...sada jos moras doci na kavu..;P

Link to comment
Share on other sites

..ajde..nek ti bude...dobar posao...ma, jako dobar posao...sada jos moras doci na kavu..;P

samo reci kad i gdje...jel ides danas do bille ?

Link to comment
Share on other sites

jako lijep autić. mijenjaj felge! nešto tipa nervasport možda? one su lijepe kad su velike i na spušten auto..

Link to comment
Share on other sites

samo reci kad i gdje...jel ides danas do bille ?

..ne..kao sto si mogao primjetiti..sutra slavimo rodendan od Patricka (srednji klinac :) ) pa ukrasavamo tortu (jos uvijek, ali zato izgleda...)

sto se kave tice pokupi sogora pa doletite zajedno, sa ili bez boljih/losijih polovica...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

posto me puno ljudi upuzorilo na nesto sto i sam znam (promjena felgi) zanimaju me misljenja o ove dvije slike. auto bi trebao na kraju projekta izgledati odprilike kao na slikama samo je razlika ili sive grafitne ili cisto crne felge ( nemojte gledat model nego samo boju).

e2259e83.jpg

160e5d6f.jpg

Link to comment
Share on other sites

auto je bombon! svaka cast,jel ovo s tobom Golubić šarafi? :hey:

hvala, ako mislis na onog malog plavog umiljatog deckica sa onim "sporim" stvorenjem sto on naziva autom ( sala auto mu je prejeben ) i odaziva se na ime kreso onda da, da nije njega puno toga nebi uspio napravit... hvala kreso !! :piju:

Link to comment
Share on other sites

auto je predobar... samo nastavi sa dobrim poslom ;)

bijelu lajkam, al daj nekom da ti to malo bolje napravi u PS-u pa da vidimo onda :)

Link to comment
Share on other sites

hvala, ako mislis na onog malog plavog umiljatog deckica sa onim "sporim" stvorenjem sto on naziva autom ( sala auto mu je prejeben ) i odaziva se na ime kreso onda da, da nije njega puno toga nebi uspio napravit... hvala kreso !! :piju:

hahaha,super super! jbtee taj auto ide ko kuga! hjundaji pauveer!!! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

hahaha,super super! jbtee taj auto ide ko kuga! hjundaji pauveer!!! :zubo:

ma isao bi on i brze samo ga one zute crte je...no koce morat ce na novo lakiranje... :rotfl:

al nisi mi napisao misljenje o felgama ?!?

Link to comment
Share on other sites

ma isao bi on i brze samo ga one zute crte je...no koce morat ce na novo lakiranje... :rotfl:

al nisi mi napisao misljenje o felgama ?!?

Crne...

OffT.. Ak te Maja cuje...znas kaj misli o crtama i lakiranju...letite i ti i on...:fucka:

Link to comment
Share on other sites

Po meni ove druge felge :dobroje: ....ljepše stoje na megiju felge koje nemaju duple krakove...koje su to felge uopće? Bacaju mi na technomagnesio Detroit F1....ako nisu probaj sa njima ps.

E i naravno preporučam 18" :hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.