Jump to content

Info o Sportu


industrial

Recommended Posts

nasao sam clio RS 2001god.tamno plave boje,sa PU regama,tip ga je dobio u zamjenu i sad ga prodaje navodno je 1.vlasnica bila neka cura iz Buja,auto nije bas u bajnom stanju ovako izvana al mi se cijena cini ok..i sad se auto nalazi u Rijeci..

jel zna neko sta o tom autu?hvala :hey:

Link to comment
Share on other sites

imaš možda slike?? lakše bude ekipa možda prepoznala auto.. :hey:

jel se smije znati o kojoj se lovi radi?? ;)

Link to comment
Share on other sites

nazalost slika nema,auto je u orig.stanju,cak nije ni spusten,ima orig.felge 15" sa nekim gumama sa bijelim slovima :tup:

prednji branik je lupan ili sl.jer malo visi,ne sjeda u leziste kolko sam uspio vidjet na brzinu.

cijena je oko 6 000 ali mislim da bi islo jos dole.sad su ga regali prosli mj.

Link to comment
Share on other sites

isproban malo prije,auto ima dosta mana,iz posude za servo ulje baca na cepu,cuje se servo kad se smota volan do kraja,zadnji aupuh trul,auto malo trokira kad se vozi nizbrdo na niskim okretajima i najbitnije auto ne vuce nista posebno,nisam do sad imao prilike vozit auto te snage,al auto poslje 5 poludi,al nista spektakularno,cak ne dolazi ni neki predivan zvuk iz motora..nisam bas ocaran,mislio sam da da ce me malo vise impresionirat.tip ga daje za 5 000 eura nereganog..neznam dal da uzmem ili gledam dalje...

Link to comment
Share on other sites

to sve mogu bit sitnice... ako se branik može sredit bez da se ne kupuje drugi... to trokiranje mogu bit kablovi svjećica... sve ovisi koliko km auto ima naravno... ako sad moraš platit veliki servis soma eura i uložit još soma eura da auto ide ok, onda si već na cijeni od 7000 + registracija... ode to lako gore :D možda radije da se protegneš malo sa lovom, ima jedan predivan primjerak clia 182 ;)

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

:D možda radije da se protegneš malo sa lovom, ima jedan predivan primjerak clia 182 ;)

Gdje, koji, moze i na pm! :hey:

Link to comment
Share on other sites

da, al to je malo punooo više neg kaj dođe ovaj kojeg je gledao ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne možete kupiti dobar rabljeni Clio sport (bilokojeg godišta) za 5000€. Što prije to shvatite to bolje za vas...jer ćete si uštedit i vremena i novaca. Evo dolje neka moja orijentacija koliko love treba ponijeti sa sobom ako se ide po nekakav ok i očuvan primjerak s kojim nebi trebalo biti problema.

...za phase1 172 modele od 6500-7500€

...za phase2 172 modele od 7500-10000€

...za phase2 182 modele od 9500-11000€ (za cup modele +1000€)

Po cijenama na tržištu vidim da sport od 4500-5000€ jednostavno ne može biti dobar...jer da je s njim sve u redu koštao bi više. Svatko želi dobiti maksimum love za svoj auto, zašto ga onda dati 1500-2000€ ispod cijene.

Link to comment
Share on other sites

Ne možete kupiti dobar rabljeni Clio sport (bilokojeg godišta) za 5000€. Što prije to shvatite to bolje za vas...jer ćete si uštedit i vremena i novaca. Evo dolje neka moja orijentacija koliko love treba ponijeti sa sobom ako se ide po nekakav ok i očuvan primjerak s kojim nebi trebalo biti problema.

...za phase1 172 modele od 6500-7500€

...za phase2 172 modele od 7500-10000€

...za phase2 182 modele od 9500-11000€ (za cup modele +1000€)

Po cijenama na tržištu vidim da sport od 4500-5000€ jednostavno ne može biti dobar...jer da je s njim sve u redu koštao bi više. Svatko želi dobiti maksimum love za svoj auto, zašto ga onda dati 1500-2000€ ispod cijene.

Tako je Coupe.

Svi bi vozili Sporta al da je 5000 eura, e pa ne može - što valja treba i platit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da malo dignem topic iz prasine,

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert517138.html

ovaj je Cardakov, vjerujem da je mehanika i ostalo 100% dobro, ali zanima me ovaj 182

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert514927.html

Kaze covjek da je iz Zagreba, 35000km, trazi 10800, koliko sam skuzio nije fiksno, znaci da ide jos dolje cijena... Moze neki info o ovom autu...

Link to comment
Share on other sites

Taj 182 je na forumu od prvog dana kada je kupljen. Nempogu se sjetiti nick prvog vlasnika ali drugi je bio psykoman pa ga je kupio neki njegov frend koji je također kratko dosao na forum.

Auto je ok ali po meni trebalo bi napraviti "dobar servis" na njemu jer mislim da nije odrzavan kako treba posto je vise stajao nego se vozio. Inace mogu ovako reci da je vlasnik jako glup jer je prije god. dana trazio 14500e i ja sam mu davao 13000e ali on se uvrijedio pa eto sad ga prodaje za 10000e. Po meni vrijedi te novce. Tj. vrijedi 9-10000e.

A Cardakov vrijedi svake kune ili eura koji trazi za njega.

Link to comment
Share on other sites

Taj 182 je na forumu od prvog dana kada je kupljen. Nempogu se sjetiti nick prvog vlasnika ali drugi je bio psykoman pa ga je kupio neki njegov frend koji je također kratko dosao na forum.

Auto je ok ali po meni trebalo bi napraviti "dobar servis" na njemu jer mislim da nije odrzavan kako treba posto je vise stajao nego se vozio. Inace mogu ovako reci da je vlasnik jako glup jer je prije god. dana trazio 14500e i ja sam mu davao 13000e ali on se uvrijedio pa eto sad ga prodaje za 10000e. Po meni vrijedi te novce. Tj. vrijedi 9-10000e.

A Cardakov vrijedi svake kune ili eura koji trazi za njega.

Hvala!!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Čardakov auto je odličan i tko traži brz i potpuno ispravan i održavan a ne preskup auto - eto prilike. Šta se tiče žute 182-jke bio je prvo od Wurlie-a sa foruma pa onda od Psykomana pa je mislim promjenio još dva vlasnika i sa svakim novim vlasnikom mu je cijena rasla ili ostajala ista što je apsurdno. Ipak, vidim da je trenutna situacija na tržištu rabljenih učinila svoje jer pad od 4000€ nije zbog ničega, zvrcni ga jednom i reci da ćeš se javiti sutra da dođeš pogledati auto...onda ga ne zovi 2-3 dana i ako on tebe zovne onda mu je hitno što znači da bi mogao otići i za 9500-10000 ako baciš keš na haubu. A imaš i još jednog 182 isto žutog u Osijeku za 9500 i za kojeg se par forumaša kune da je odličan.

Link to comment
Share on other sites

ovisi sve, moguce da ce ici u oglasnik... ovisi mi o poslu.

mislio sam ga mjenjat ali mi zao..

...auto je dobar i vrijedi...i ako će to netko prepoznati i spreman je platiti onda zašto ne... ;)

Link to comment
Share on other sites

ovisi sve, moguce da ce ici u oglasnik... ovisi mi o poslu.

mislio sam ga mjenjat ali mi zao..

kolko bi ti trazio za svog?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.