Jump to content

182 zuti


wurlie

Recommended Posts

Idem probati staviti par slika od veceras. Nadam se da vam je ok. Za nesto bolje ocito da cu morati zamoliti Jankinja za session. :tup::tup:

post-328-1120502062.jpg

Edited by wurlie
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wurlie

    21

  • ip

    7

  • Spex

    4

  • K9K

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos jednom svaka cast organizatorima na prvom klupskom meetingu i jako mi je zao sto ovaj put nisam bio sa vama.

:hura::hura::hura:

Pozdrav,

wurlie

Edited by wurlie
Link to comment
Share on other sites

Mislim da cu doci, osim ako ne odem na more vec u petak. Bas se veselim da vas upoznam!

w

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Clia 1.5 DCI, sredjen, spojleri, muzika, felge, chip, presao 70k km, 2003 godina, 6-ti mjesec, registracija jos 11 mjeseci za 12 k eura ili mijenjam za sporta

PS Prekrasan je

Link to comment
Share on other sites

Cestitke na novom autu!

Ali ne shvacam ovo "prekrasan, predivan, mrak"... Zuti RS sa dvije bijele trake..

NHF, ali budimo realni ;)

Divan je jer je RS, ali nista za cudjenje... :kava:

Link to comment
Share on other sites

Auto je super..cestitam jos jednom..samo mi nisu jasne one linije na poklopcu prtlja

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se i vama auto dopada. Ni meni nisu jasne one izlomljene trake na prtljazniku, prije su bile ravne. Takve sam vidio na slikama nekih francuskih modela, pa je mozda to zato.

Valjda se skoro i vidimo,

wurlie

Link to comment
Share on other sites

Meni je auto fakat ruzan fuuuuj nebi nikad uzeo takvu boju, ma salim se super je skoro ko moj trebas ga malo doradit... ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.