Jump to content

Kapice na felgama


edomedo

Recommended Posts

imam jedno pitanjce...naime neko mi je popalio one male kapice sa znakom renaulta na felgi na cliu 197...(kom to uopce treba !!!! ??? ) ...i naravno da to sad izgleda bljak i naravno da sam se zaletio do salona da kupim nove...cijena? 340kn za sve 4 !!!!! malko me sokiralo...malo plastike...

e pa sad je pitanje ima li tko viska? :D ili ideju gdje da nabavim jeftinije? ...nesto zamjensko?

mozda cak i ideja kako da to ucvrstim da se ne moze bas lako skinuti...??

hvala na odgovorima...

Link to comment
Share on other sites

postoje još jedne koje se zatežu sa posebnik kljućem a posli možeš vrtit po ure i nećeš je skinit bez njega (ovaj mehanizam je nešto ka na boćicama s ljekovima pa imaju onaj čep koji treba pritisnit da bi se otvorija da ga mala dica nebi mogla otvorit boćicu, inaće se čep samo vrti).

samo nemaju renault znak pa ako koga zanima mogu potražit link pa vam ga stavim ovdje

http://spin-caps.com/?mainURL=/store/item/...es_Tri-Cut.html

to je to

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

ja sam da soje prijedlog. originalne s e-bay po 4 € ili ove šta sam stavija u drugom linku.

nabolje stavi one crne plastićne pa ti niko neće krast (ijako su meni i to skinili)

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

ja sam razumija one čepove za ventile ako sam falija skužaj. ali svejedno e-bay ima sve

Link to comment
Share on other sites

ja uzea pastične i pospreja ih s lakom koji je boje felge i priko toga bezbojni i niko ih neće da ukrade, nisu nikom zanimljive plastične očito...

Edited by Megane Coupe ST
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.