Jump to content

Povijest RENAULT znaka


WenDigo

Recommended Posts

Već me duže vrijeme interesira jedna stvar, na koju do sada nisam našao odgovor a možda netko od vas zna il ima neke linkove i slike u svezi toga a to je povijest RENAULT znaka.

Od čega je došla ideja da RENAULT-ov znak bude baš taj koji je trenutno (mislim mjenjao se al ono tematski je isti).

Nadam se da će biti odgovora ;)

Pozdrav

wenDigo

Link to comment
Share on other sites

apropo ovog trećeg loga sa tenkom, renault je sudjelovau u prvom svjetskom ratu sa svojim lakim tenkom a i koristio je i u drugom svjetskom ratu. zvali su ga laka jurilica a model je bio FT-17 ...maketa krasi moju vitrinu :)

Link to comment
Share on other sites

joj daj molim te zapalit cu te zbog toga,to vise ne zelim vidjet na forumu dok ne bude u oglsaima :plazi:

Odes do Renault koncesionara i kupis.

Link to comment
Share on other sites

back on topic... netko je spominjao vitrine i makete i slično...

gallery_7424_310_26507.jpg

Jedan takav kovčeg krasi i moju policu hehe...

Link to comment
Share on other sites

Jedan takav kovčeg krasi i moju policu hehe...

Dečki, pređimo na lizanje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dečki, pređimo na lizanje. ;)

Jesu vam zene/cure ljubomorne? :bigl:

Lijep je taj kovcezic.. nekako dijeluje fensi.. :)

Ali mi nije jasno koja je razlika (u tom kovcezicu) izmedju znaka iz 92e i 06e?

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Tenkić je zvjer...sjećam se da sam davno gledao jedan primjerak na nekoj školskoj ekskurziji pitaj Boga u kojem ono muzeju...i to je fkt minijaturno stvorenje u odnosu na ovo dns... back on topic... renaultov znak se od '92. nije više mjenjao?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Je, da jučer je bio rođendan Malom Divu.

:piju:

Link to comment
Share on other sites

On 05. 08. 2019. at 19:29, Vladek said:

svaka cast na trudu, ali ubili su smisao cetvorke. to je bio mali div, s prostorom za 5 osoba i velikim gepekom. sta je ostalo od toga?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.