Jump to content

R19 16V phase 1


DjMK2

Recommended Posts

steta sta se nece moc slikat sa tvojom jer ce tvoja stat negdje putem :laugh:

ako električar kojeg sam usput jedva našao nakon sto veza i vezica i milijon poziva večeras završi plava zvijer je opet u pogonu.

a na sljedeči miting iza mene ide za svaki slučaj i šlep služba tako da če plavi svakako doči. :tup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DjMK2

    15

  • Ruske

    3

  • Smuchac

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

WOW! :klap:

kao bivšem vlasniku 16V kojeg sam vozio par godina, bilo mi je gušt gledati. Taj auto ti se lako uvuče pod kožu. Vjeruj mi da sam svaku sliku pogledao detaljno. skidam ti kapu majstore!

cijeli auto mi je totalni retro i crvena lajsna je pun pogodak i totalno mu paše ;) već sam vidio dvije bijele ph1 16V s crvenim lajsnama.

auto izgleda izvrsno, motor mi izgleda zdravo. mogu ti samo poželjeti najmanje još toliko sretnih kilometara koliko trenutno ima! :hdbg:

Link to comment
Share on other sites

bravo majstore!! vrhunski si odradio posao i meni se također uklopila ta crvena lajsna! sjela ja na auto ko budlai šamar! :D

uživaj sada u plodu svog truda volje i novaca!! puno sretnih km ti želim s pilom! :respect:

Link to comment
Share on other sites

ma pitam s obzirom da na onoj slici nije on u gepeku.....btw... pa kaj ti nije malo previše ohma za u auto??? ;)

je i nije... je ako gledas da ti treba duplo vise snage. nije ako zelis kvalitetni bass tj. mekši bass ... neznam kako da to opisem ali poslje svih 25-ica i 30-tki ovaj bass me odusevio ! Tako ljepi mekani bass neboli glava, ma milina :D

Vidio te neki dan u Rijeci, odlicno auto izgleda :hey:

Gey ! Sta se nisi javio da popijemo kavu !???? sta si izgubio broj ? :D

svaka čast na trudu,volji i vremenu utrošenom u 19 i samo napred.nadam se da čemo na kojem mitu i vidjet zvijer uživo. :hey:

Jedan dan ocete :D ... problem je sto ja radim vikende tako da meet i slicno tesko da cu doci...ali zato sam 4-tog u Žminju ;)

WOW! :klap:

kao bivšem vlasniku 16V kojeg sam vozio par godina, bilo mi je gušt gledati. Taj auto ti se lako uvuče pod kožu. Vjeruj mi da sam svaku sliku pogledao detaljno. skidam ti kapu majstore!

cijeli auto mi je totalni retro i crvena lajsna je pun pogodak i totalno mu paše ;) već sam vidio dvije bijele ph1 16V s crvenim lajsnama.

auto izgleda izvrsno, motor mi izgleda zdravo. mogu ti samo poželjeti najmanje još toliko sretnih kilometara koliko trenutno ima! :hdbg:

Hvala puno :)

Link to comment
Share on other sites

Super projekt...još bolja pila! Puno sretnih km ti želim....i molim te daj ed-gst koji savjet :D

Link to comment
Share on other sites

Odličan auto i odličan posao i lipo predstavljanje! :cool::klap:

Zavidim svakome tko ima svoje dvorište za rastavljat i sastavljat! :)

Do sad je na jednom TROMP-u bilo najviše Clia I (4 komada), sad je vrijeme da tu brojku skinu 19-ice :)

Link to comment
Share on other sites

evo di je bass :D ... i da znam da je kaos sa zicama, ali dok ne napravim pojacalo za taj bass nece biti uredno :p

post-1580-1254383803_thumb.jpg

post-1580-1254383838_thumb.jpg

Edited by DjMK2
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Malo novosti ;)

nalja između prozora :

081.jpg

082.jpg

083.jpg

Uređivanje felgi...skinuta stara boja i ofarbane u jednu boju (napokon) :

084.jpg

085.jpg

085.jpg

087.jpg

088.jpg

stigle s farbanja :

095.jpg

096.jpg

097.jpg

Uređivanje bunkera ... napokon uredio bunker. nije vise rusvaj al nemam zadnje slike kako je ispalo stavim ovih dana

podnica:

089.jpg

090.jpg

nosaci za pojačao...

091.jpg

093.jpg

094.jpg

098.jpg

099.jpg

100.jpg

drugi volan :

092.jpg

bit ce jos... ;)

Link to comment
Share on other sites

malecka ti je kutija? jel to 30tka? nekako mi premalo izgleda kutija za toliki sub...

pohvale na poslovima, iskreno meni je boja na felgama prije bila bolja, uocljivija i posebna :dobroje:

kad si vec htio 1 boju, mogao si ic na zlatnu

Link to comment
Share on other sites

kutija je po specifikacijama p.audio-vog datasheeta...sub je 18-ica (45cm)

...felge su u dve boje izgledale manje i meni bezveze...a u zlatno nema sanse jer je auto bijel i ima crvene detalje, jos da naserem zlatno izgledao bi kao klaun ;)

IMHO

Link to comment
Share on other sites

Trebao bi bit. 18" inace mora u mnogo vecu kutiju... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

jeste razglasni driver...

jaooooo...70l...dođite poslusat pa recite jel treba veca kutija ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.